Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Moss

Moss fudbalska statistika

Norway · Osnovan 1906 · 1. Division 2026
14.
Pozicija
29
Bodova
29
Utakmica
41:62
Dati : primljeni golovi
Forma · poslednjih 5

Vizuelni profil tima

Sve utakmice / kod kuće / u gostima · aktuelna sezona 2026

Ishodi u ligi

29 odigranih utakmica

Statistika golova

1. Division · sezona 2026 · istorijski učinak

Ukupno

Sve završene utakmice u izabranom takmičenju
Uzorak 28
99
Golova
3,54
Prosek golova
21
BTTS · 75,0%
28
Utakmica
Over
Over 0.5
27/2896,4%
Over 1.5
25/2889,3%
Over 2.5
23/2882,1%
Over 3.5
13/2846,4%
Over 4.5
9/2832,1%
Under
Under 0.5
1/283,6%
Under 1.5
3/2810,7%
Under 2.5
5/2817,9%
Under 3.5
15/2853,6%
Under 4.5
19/2867,9%

Kod kuće

Samo utakmice gde je Moss domaćin
Uzorak 13
43
Golova
3,31
Prosek golova
10
BTTS · 76,9%
13
Utakmica
Over
Over 0.5
12/1392,3%
Over 1.5
11/1384,6%
Over 2.5
9/1369,2%
Over 3.5
6/1346,2%
Over 4.5
4/1330,8%
Under
Under 0.5
1/137,7%
Under 1.5
2/1315,4%
Under 2.5
4/1330,8%
Under 3.5
7/1353,9%
Under 4.5
9/1369,2%

U gostima

Samo utakmice gde je Moss gost
Uzorak 15
56
Golova
3,73
Prosek golova
11
BTTS · 73,3%
15
Utakmica
Over
Over 0.5
15/15100,0%
Over 1.5
14/1593,3%
Over 2.5
14/1593,3%
Over 3.5
7/1546,7%
Over 4.5
5/1533,3%
Under
Under 0.5
0/150,0%
Under 1.5
1/156,7%
Under 2.5
1/156,7%
Under 3.5
8/1553,3%
Under 4.5
10/1566,7%

Analiza tipova

1. Division · aktuelna sezona 2026 · sve / kod kuće / u gostima

Analiza tipova · ukupno

1. Division · 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
28 11 17 39,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
28 4 24 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
28 13 15 46,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
28 15 13 53,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
28 24 4 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
28 17 11 60,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
28 3 25 10,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
28 5 23 17,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
28 15 13 53,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
28 25 3 89,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
28 23 5 82,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
28 13 15 46,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
28 9 19 32,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
28 25 3 89,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
28 23 5 82,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
28 13 15 46,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
28 3 25 10,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
28 5 23 17,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
28 15 13 53,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
28 21 7 75,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
28 20 8 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
28 20 8 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
28 4 24 14,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
28 21 7 75,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
28 7 21 25,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
28 13 15 46,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
28 22 6 78,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
28 15 13 53,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
28 10 18 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
28 22 6 78,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
28 15 13 53,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
28 26 2 92,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
28 16 12 57,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
28 6 22 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
28 22 6 78,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
28 16 12 57,1% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
28 9 19 32,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
28 6 22 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
28 2 26 7,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
28 7 21 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
28 4 24 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
28 8 20 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
28 5 23 17,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
28 11 17 39,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
28 9 19 32,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
28 9 19 32,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
28 9 19 32,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
28 9 19 32,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
28 6 22 21,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
28 5 23 17,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
28 2 26 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
28 3 25 10,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
28 3 25 10,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
28 1 27 3,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
28 13 15 46,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
28 13 15 46,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
28 12 16 42,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
28 13 15 46,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
28 12 16 42,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
28 12 16 42,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
28 1 27 3,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
28 12 16 42,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
28 25 3 89,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
28 16 12 57,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
28 7 21 25,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
28 25 3 89,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
28 16 12 57,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
28 7 21 25,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
28 3 25 10,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
28 12 16 42,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
28 21 7 75,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
28 12 16 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
28 10 18 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
28 6 22 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
28 14 14 50,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
28 12 16 42,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
28 12 16 42,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
28 11 17 39,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
28 16 12 57,1% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
28 16 12 57,1% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
28 16 12 57,1% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
28 14 14 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
28 22 6 78,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
28 21 7 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
28 5 23 17,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
28 7 21 25,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
28 10 18 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
28 11 17 39,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
28 5 23 17,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
28 8 20 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
28 8 20 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
28 5 23 17,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
28 10 18 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
28 9 19 32,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
28 14 14 50,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
28 17 11 60,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
28 12 16 42,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
28 15 13 53,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
28 12 16 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
28 8 20 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
28 21 7 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
28 19 9 67,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
28 12 16 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
28 20 8 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
28 19 9 67,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
28 17 11 60,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
28 17 11 60,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
28 12 16 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
28 9 19 32,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
28 3 25 10,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
28 12 16 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
28 6 22 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
28 7 21 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
28 12 16 42,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
28 12 16 42,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
28 14 14 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
28 11 17 39,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
28 11 17 39,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
28 8 20 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
28 5 23 17,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
28 18 10 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
28 15 13 53,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
28 24 4 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
28 15 13 53,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
28 12 16 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
28 22 6 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
28 15 13 53,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
28 13 15 46,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
28 10 18 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
28 15 13 53,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
28 14 14 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
28 16 12 57,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
28 8 20 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
28 11 17 39,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
28 1 27 3,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
28 8 20 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
28 5 23 17,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
28 12 16 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
28 12 16 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
28 11 17 39,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
28 11 17 39,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
28 8 20 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
28 7 21 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
28 8 20 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
28 16 12 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
28 14 14 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
28 13 15 46,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · kod kuće

1. Division · 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno
X Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 11 2 84,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 8 5 61,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · u gostima

1. Division · 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 15 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 15 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 9 6 60,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 5 10 33,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Golovi

1. Division · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 28 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
5/2817,9%
I 0-1 & II 0-2
7/2825,0%
I 0-1 & II 0-3
10/2835,7%
I 0-1 & II 1+
11/2839,3%
I 0-1 & II 1-2
5/2817,9%
I 0-1 & II 1-3
8/2828,6%
I 0-1 & II 2+
8/2828,6%
I 0-1 & II 2-3
5/2817,9%
I 0-2 & II 0-1
9/2832,1%
I 0-2 & II 0-2
14/2850,0%
I 0-2 & II 0-3
17/2860,7%
I 0-2 & II 1-2
12/2842,9%
I 0-2 & II 1-3
15/2853,6%
I 0-2 & II 2+
12/2842,9%
I 0-2 & II 2-3
8/2828,6%
I 1+ & II 1+
20/2871,4%
I 1+ & II 0-2
19/2867,9%
I 1+ & II 1-2
17/2860,7%
I 1+ & II 1-3
17/2860,7%
I 1+ & II 2+
12/2842,9%
I 1+ & II 2-3
9/2832,1%
I 1+ & II 3+
3/2810,7%
I 1-2 & II 0-1
7/2825,0%
I 1-2 & II 0-2
12/2842,9%
I 1-2 & II 0-3
12/2842,9%
I 1-2 & II 1+
14/2850,0%
I 1-2 & II 1-2
11/2839,3%
I 1-2 & II 1-3
11/2839,3%
I 1-2 & II 2+
8/2828,6%
I 1-2 & II 2-3
5/2817,9%
I 1-3 & II 1+
18/2864,3%
I 1-3 & II 1-2
15/2853,6%
I 1-3 & II 1-3
15/2853,6%
I 1-3 & II 2+
12/2842,9%
I 2+ & II 1+
14/2850,0%
I 2+ & II 2+
8/2828,6%
I 2+ & II 3+
1/283,6%
I 2-3 & II 0-1
5/2817,9%
I 2-3 & II 0-2
12/2842,9%
I 2-3 & II 1+
12/2842,9%
I 2-3 & II 1-2
11/2839,3%
I 2-3 & II 1-3
11/2839,3%
I 2-3 & II 2+
8/2828,6%
I 2-3 & II 2-3
7/2825,0%
I 1+ & 2+
21/2875,0%
I 1+ & 3+
19/2867,9%
I 1+ & 4+
12/2842,9%
I 1-2 & 3+
12/2842,9%
I 1-2 & 4+
6/2821,4%
I 2+ & 3+
15/2853,6%
I 2+ & 4+
10/2835,7%
I 2-3 & 4+
8/2828,6%
NE I 1+ & II 1+
8/2828,6%
NE I 1+ & II 2+
16/2857,1%
NE I 2+ & II 1+
14/2850,0%
NE I 1-3 & II 1-3
13/2846,4%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Uzorak: 13 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
4/1330,8%
I 0-1 & II 0-2
4/1330,8%
I 0-1 & II 0-3
5/1338,5%
I 0-1 & II 1+
4/1330,8%
I 0-1 & II 1-2
2/1315,4%
I 0-1 & II 1-3
3/1323,1%
I 0-1 & II 2+
2/1315,4%
I 0-1 & II 2-3
1/137,7%
I 0-2 & II 0-1
6/1346,2%
I 0-2 & II 0-2
8/1361,5%
I 0-2 & II 0-3
9/1369,2%
I 0-2 & II 1-2
6/1346,2%
I 0-2 & II 1-3
7/1353,9%
I 0-2 & II 2+
5/1338,5%
I 0-2 & II 2-3
3/1323,1%
I 1+ & II 1+
10/1376,9%
I 1+ & II 0-2
9/1369,2%
I 1+ & II 1-2
8/1361,5%
I 1+ & II 1-3
8/1361,5%
I 1+ & II 2+
6/1346,2%
I 1+ & II 2-3
4/1330,8%
I 1+ & II 3+
2/1315,4%
I 1-2 & II 0-1
5/1338,5%
I 1-2 & II 0-2
7/1353,9%
I 1-2 & II 0-3
7/1353,9%
I 1-2 & II 1+
8/1361,5%
I 1-2 & II 1-2
6/1346,2%
I 1-2 & II 1-3
6/1346,2%
I 1-2 & II 2+
4/1330,8%
I 1-2 & II 2-3
2/1315,4%
I 1-3 & II 1+
10/1376,9%
I 1-3 & II 1-2
8/1361,5%
I 1-3 & II 1-3
8/1361,5%
I 1-3 & II 2+
6/1346,2%
I 2+ & II 1+
7/1353,9%
I 2+ & II 2+
5/1338,5%
I 2+ & II 3+
1/137,7%
I 2-3 & II 0-1
2/1315,4%
I 2-3 & II 0-2
6/1346,2%
I 2-3 & II 1+
7/1353,9%
I 2-3 & II 1-2
6/1346,2%
I 2-3 & II 1-3
6/1346,2%
I 2-3 & II 2+
5/1338,5%
I 2-3 & II 2-3
4/1330,8%
I 1+ & 2+
10/1376,9%
I 1+ & 3+
8/1361,5%
I 1+ & 4+
6/1346,2%
I 1-2 & 3+
6/1346,2%
I 1-2 & 4+
4/1330,8%
I 2+ & 3+
7/1353,9%
I 2+ & 4+
5/1338,5%
I 2-3 & 4+
5/1338,5%
NE I 1+ & II 1+
3/1323,1%
NE I 1+ & II 2+
7/1353,9%
NE I 2+ & II 1+
6/1346,2%
NE I 1-3 & II 1-3
5/1338,5%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Uzorak: 15 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
1/156,7%
I 0-1 & II 0-2
3/1520,0%
I 0-1 & II 0-3
5/1533,3%
I 0-1 & II 1+
7/1546,7%
I 0-1 & II 1-2
3/1520,0%
I 0-1 & II 1-3
5/1533,3%
I 0-1 & II 2+
6/1540,0%
I 0-1 & II 2-3
4/1526,7%
I 0-2 & II 0-1
3/1520,0%
I 0-2 & II 0-2
6/1540,0%
I 0-2 & II 0-3
8/1553,3%
I 0-2 & II 1-2
6/1540,0%
I 0-2 & II 1-3
8/1553,3%
I 0-2 & II 2+
7/1546,7%
I 0-2 & II 2-3
5/1533,3%
I 1+ & II 1+
10/1566,7%
I 1+ & II 0-2
10/1566,7%
I 1+ & II 1-2
9/1560,0%
I 1+ & II 1-3
9/1560,0%
I 1+ & II 2+
6/1540,0%
I 1+ & II 2-3
5/1533,3%
I 1+ & II 3+
1/156,7%
I 1-2 & II 0-1
2/1513,3%
I 1-2 & II 0-2
5/1533,3%
I 1-2 & II 0-3
5/1533,3%
I 1-2 & II 1+
6/1540,0%
I 1-2 & II 1-2
5/1533,3%
I 1-2 & II 1-3
5/1533,3%
I 1-2 & II 2+
4/1526,7%
I 1-2 & II 2-3
3/1520,0%
I 1-3 & II 1+
8/1553,3%
I 1-3 & II 1-2
7/1546,7%
I 1-3 & II 1-3
7/1546,7%
I 1-3 & II 2+
6/1540,0%
I 2+ & II 1+
7/1546,7%
I 2+ & II 2+
3/1520,0%
I 2+ & II 3+
0/150,0%
I 2-3 & II 0-1
3/1520,0%
I 2-3 & II 0-2
6/1540,0%
I 2-3 & II 1+
5/1533,3%
I 2-3 & II 1-2
5/1533,3%
I 2-3 & II 1-3
5/1533,3%
I 2-3 & II 2+
3/1520,0%
I 2-3 & II 2-3
3/1520,0%
I 1+ & 2+
11/1573,3%
I 1+ & 3+
11/1573,3%
I 1+ & 4+
6/1540,0%
I 1-2 & 3+
6/1540,0%
I 1-2 & 4+
2/1513,3%
I 2+ & 3+
8/1553,3%
I 2+ & 4+
5/1533,3%
I 2-3 & 4+
3/1520,0%
NE I 1+ & II 1+
5/1533,3%
NE I 1+ & II 2+
9/1560,0%
NE I 2+ & II 1+
8/1553,3%
NE I 1-3 & II 1-3
8/1553,3%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.

Aktuelna takmičenja

Prikazuju se samo takmičenja čija je sezona trenutno označena kao aktuelna.
Brzi linkovi ka takmičenju i utakmicama ovog tima.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.