Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:2
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · AFC Fylde
0P 1N 4I
23. mesto · 40 bodova
Forma · Oldham
4P 0N 1I
5. mesto · 73 bodova
Golovi · Over 1.5
91% vs 71%
BTTS 61% / 63% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 1 — 0
4 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Gost - 1+ gol

AFC Fylde 78,3% · Oldham 83,3%
80,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 23
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 27
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
0:0
Stadion
Mill Farm Stadium
Grad
Wesham

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

AFC Fylde
23. mesto · 40 bodova
Oldham
5. mesto · 73 bodova
Utakmica AFC Fylde - Oldham donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja National League, England.
11'
Oldham
J. Leake
Žuti karton
32'
AFC Fylde
G. Massey
Žuti karton
32'
AFC Fylde
B. Winterbottom
Žuti karton
35'
AFC Fylde
W. Hugill
Žuti karton
40'
Oldham
M. Fondop-Talum
Žuti karton
49'
AFC Fylde
C. Whelan
Gol · N. Haughton
61'
AFC Fylde
W. Hugill
Izmena · J. Riley
62'
Oldham
M. Fondop-Talum
Gol
82'
Oldham
J. Lundstram
Izmena · V. Yoganathan
90'
Oldham
E. Monthe
Izmena · J. Kay
90+3'
Oldham
M. Fondop-Talum
Gol
90+6'
AFC Fylde
M. Bardell
Izmena · D. Ormerod
90+6'
Oldham
B. Waters
Izmena · M. Worthington

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · AFC Fylde

National League · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
23 8 15 34,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23 11 12 47,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
23 12 11 52,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
23 19 4 82,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
23 15 8 65,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
23 16 7 69,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
23 21 2 91,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
23 16 7 69,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23 7 16 30,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
23 21 2 91,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
23 16 7 69,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
23 16 7 69,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
23 12 11 52,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
23 12 11 52,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
23 15 8 65,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
23 17 6 73,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
23 17 6 73,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
23 18 5 78,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
23 10 13 43,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
23 18 5 78,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
23 13 10 56,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23 6 17 26,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23 8 15 34,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
23 1 22 4,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
23 10 13 43,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23 9 14 39,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
23 10 13 43,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23 9 14 39,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
23 4 19 17,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
23 7 16 30,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
23 19 4 82,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23 16 7 69,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
23 19 4 82,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23 16 7 69,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23 4 19 17,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
23 7 16 30,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
23 12 11 52,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
23 11 12 47,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
23 14 9 60,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
23 13 10 56,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
23 13 10 56,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
23 10 13 43,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
23 15 8 65,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Oldham

National League · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
24 5 19 20,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
24 10 14 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
24 9 15 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
24 15 9 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
24 14 10 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
24 19 5 79,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
24 7 17 29,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
24 13 11 54,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
24 18 6 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
24 17 7 70,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
24 11 13 45,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
24 6 18 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
24 1 23 4,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L22
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
24 17 7 70,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
24 11 13 45,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
24 6 18 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
24 7 17 29,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
24 13 11 54,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
24 18 6 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
24 15 9 62,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
24 10 14 41,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
24 10 14 41,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
24 8 16 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
24 15 9 62,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
24 9 15 37,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
24 21 3 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
24 18 6 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
24 3 21 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
24 18 6 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
24 3 21 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
24 17 7 70,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
24 6 18 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
24 1 23 4,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L22
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
24 20 4 83,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
24 9 15 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
24 3 21 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
24 4 20 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
24 7 17 29,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
24 4 20 16,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
24 1 23 4,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L22
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
24 5 19 20,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
24 4 20 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
24 5 19 20,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
24 3 21 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
24 3 21 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
24 3 21 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
24 3 21 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
24 3 21 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
24 2 22 8,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
24 7 17 29,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
24 8 16 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
24 8 16 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
24 2 22 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
24 9 15 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
24 6 18 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
24 5 19 20,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
24 6 18 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
24 5 19 20,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
24 4 20 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
24 5 19 20,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
24 14 10 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
24 17 7 70,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
24 10 14 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
24 7 17 29,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
24 17 7 70,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
24 10 14 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
24 7 17 29,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
24 7 17 29,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
24 14 10 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
24 17 7 70,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
24 7 17 29,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
24 11 13 45,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
24 6 18 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
24 13 11 54,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
24 11 13 45,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
24 11 13 45,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
24 6 18 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
24 17 7 70,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
24 14 10 58,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
24 14 10 58,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
24 8 16 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
24 9 15 37,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
24 8 16 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

AFC Fylde kod kuće · Oldham u gostima · National League 2024
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Gost - 1+ gol
80,8%
AFC Fylde 78,3% (23) · Oldham 83,3% (24)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
74,5%
AFC Fylde 73,9% (23) · Oldham 75,0% (24)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
74,5%
AFC Fylde 73,9% (23) · Oldham 75,0% (24)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
80,8%
AFC Fylde 91,3% (23) · Oldham 70,8% (24)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
80,8%
AFC Fylde 91,3% (23) · Oldham 70,8% (24)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
76,6%
AFC Fylde 82,6% (23) · Oldham 70,8% (24)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
76,6%
AFC Fylde 82,6% (23) · Oldham 70,8% (24)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
74,5%
AFC Fylde 78,3% (23) · Oldham 70,8% (24)
Bolji uzorak
TipAFC Fylde
kod kuće
Oldham
u gostima
Zajednički trend
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
78,3%
uzorak 23
83,3%
uzorak 24
80,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
73,9%
uzorak 23
75,0%
uzorak 24
74,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
73,9%
uzorak 23
75,0%
uzorak 24
74,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
91,3%
uzorak 23
70,8%
uzorak 24
80,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
91,3%
uzorak 23
70,8%
uzorak 24
80,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
82,6%
uzorak 23
70,8%
uzorak 24
76,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
82,6%
uzorak 23
70,8%
uzorak 24
76,6%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
78,3%
uzorak 23
70,8%
uzorak 24
74,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
78,3%
uzorak 23
70,8%
uzorak 24
74,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
69,6%
uzorak 23
75,0%
uzorak 24
72,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
69,6%
uzorak 23
75,0%
uzorak 24
72,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
65,2%
uzorak 23
87,5%
uzorak 24
76,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
65,2%
uzorak 23
79,2%
uzorak 24
72,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
60,9%
uzorak 23
70,8%
uzorak 24
66,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
60,9%
uzorak 23
62,5%
uzorak 24
61,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
60,9%
uzorak 23
62,5%
uzorak 24
61,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
82,6%
uzorak 23
58,3%
uzorak 24
70,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
56,5%
uzorak 23
58,3%
uzorak 24
57,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
56,5%
uzorak 23
58,3%
uzorak 24
57,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
52,2%
uzorak 23
62,5%
uzorak 24
57,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
47,8%
uzorak 23
54,2%
uzorak 24
51,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
69,6%
uzorak 23
45,8%
uzorak 24
57,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
69,6%
uzorak 23
45,8%
uzorak 24
57,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
52,2%
uzorak 23
45,8%
uzorak 24
48,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
47,8%
uzorak 23
45,8%
uzorak 24
46,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
47,8%
uzorak 23
45,8%
uzorak 24
46,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
69,6%
uzorak 23
41,7%
uzorak 24
55,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
69,6%
uzorak 23
41,7%
uzorak 24
55,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
52,2%
uzorak 23
41,7%
uzorak 24
46,8%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
52,2%
uzorak 23
41,7%
uzorak 24
46,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
78,3%
uzorak 23
37,5%
uzorak 24
57,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
56,5%
uzorak 23
37,5%
uzorak 24
46,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
47,8%
uzorak 23
37,5%
uzorak 24
42,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
47,8%
uzorak 23
37,5%
uzorak 24
42,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
39,1%
uzorak 23
37,5%
uzorak 24
38,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
65,2%
uzorak 23
33,3%
uzorak 24
48,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
43,5%
uzorak 23
33,3%
uzorak 24
38,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
30,4%
uzorak 23
58,3%
uzorak 24
44,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
30,4%
uzorak 23
58,3%
uzorak 24
44,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
30,4%
uzorak 23
54,2%
uzorak 24
42,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
30,4%
uzorak 23
54,2%
uzorak 24
42,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
30,4%
uzorak 23
29,2%
uzorak 24
29,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
43,5%
uzorak 23
25,0%
uzorak 24
34,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
43,5%
uzorak 23
25,0%
uzorak 24
34,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
43,5%
uzorak 23
25,0%
uzorak 24
34,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
30,4%
uzorak 23
25,0%
uzorak 24
27,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
30,4%
uzorak 23
25,0%
uzorak 24
27,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
30,4%
uzorak 23
25,0%
uzorak 24
27,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
33,3%
uzorak 24
27,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
21,7%
uzorak 23
29,2%
uzorak 24
25,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
21,7%
uzorak 23
29,2%
uzorak 24
25,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
21,7%
uzorak 23
29,2%
uzorak 24
25,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
39,1%
uzorak 23
20,8%
uzorak 24
29,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
39,1%
uzorak 23
20,8%
uzorak 24
29,8%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
34,8%
uzorak 23
20,8%
uzorak 24
27,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
34,8%
uzorak 23
20,8%
uzorak 24
27,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
26,1%
uzorak 23
20,8%
uzorak 24
23,4%
Nerešeno
X Ceo meč
17,4%
uzorak 23
41,7%
uzorak 24
29,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17,4%
uzorak 23
29,2%
uzorak 24
23,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17,4%
uzorak 23
25,0%
uzorak 24
21,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17,4%
uzorak 23
20,8%
uzorak 24
19,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
30,4%
uzorak 23
16,7%
uzorak 24
23,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
21,7%
uzorak 23
16,7%
uzorak 24
19,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
21,7%
uzorak 23
16,7%
uzorak 24
19,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13,0%
uzorak 23
33,3%
uzorak 24
23,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13,0%
uzorak 23
33,3%
uzorak 24
23,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13,0%
uzorak 23
29,2%
uzorak 24
21,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13,0%
uzorak 23
16,7%
uzorak 24
14,9%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
34,8%
uzorak 23
12,5%
uzorak 24
23,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
34,8%
uzorak 23
12,5%
uzorak 24
23,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
34,8%
uzorak 23
12,5%
uzorak 24
23,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
34,8%
uzorak 23
12,5%
uzorak 24
23,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
26,1%
uzorak 23
12,5%
uzorak 24
19,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
26,1%
uzorak 23
12,5%
uzorak 24
19,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
21,7%
uzorak 23
12,5%
uzorak 24
17,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17,4%
uzorak 23
12,5%
uzorak 24
14,9%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8,7%
uzorak 23
29,2%
uzorak 24
19,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8,7%
uzorak 23
29,2%
uzorak 24
19,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17,4%
uzorak 23
8,3%
uzorak 24
12,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4,4%
uzorak 23
8,3%
uzorak 24
6,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
21,7%
uzorak 23
4,2%
uzorak 24
12,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
21,7%
uzorak 23
4,2%
uzorak 24
12,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17,4%
uzorak 23
4,2%
uzorak 24
10,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.