Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Airdrie United
1P 2N 2I
9. mesto · 36 bodova
Forma · Morton
0P 2N 3I
8. mesto · 38 bodova
Golovi · Over 1.5
63% vs 83%
BTTS 53% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 4 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Gost - 1+ gol

Airdrie United 79,0% · Morton 77,8%
78,4%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 18
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 27
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Albert Bartlett Stadium
Grad
Airdrie

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Airdrie United
9. mesto · 36 bodova
Morton
8. mesto · 38 bodova
Utakmica Airdrie United - Morton donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Championship, Scotland.
10'
Morton
M. Garrity
Gol · I. Wilson
13'
Morton
M. O'Halloran
Izmena · A. Lyall
16'
Airdrie United
D. Thomas
Gol · C. McArthur
36'
Morton
C. Ballantyne
Crveni karton
40'
Morton
Izmena
Izmena · A. Comrie
47'
Airdrie United
D. Thomas
Gol · O. Stirton
66'
Morton
G. Gillespie
Žuti karton
71'
Airdrie United
J. Barjonas
Izmena · C. McKinnon
71'
Airdrie United
O. Stirton
Izmena · C. R. Mochrie
71'
Airdrie United
D. Thomas
Izmena · J. Hastie
72'
Morton
R. Lopata-White
Izmena · F. Owens
75'
Airdrie United
C. McArthur
Žuti karton
77'
Morton
A. Comrie
Žuti karton
79'
Airdrie United
C. R. Mochrie
Žuti karton
81'
Airdrie United
D. McMaster
Žuti karton
82'
Morton
C. Main
Crveni karton
83'
Airdrie United
E. Henderson
Izmena · S. Constable
84'
Airdrie United
L. McGrattan
Izmena · C. Telfer
85'
Airdrie United
C. McArthur
Gol · D. McMaster

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Airdrie United

Championship · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Morton

Championship · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 9 9 50,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
18 6 12 33,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 12 6 66,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 9 9 50,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 11 7 61,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 13 5 72,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Airdrie United kod kuće · Morton u gostima · Championship 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Gost - 1+ gol
78,4%
Airdrie United 79,0% (19) · Morton 77,8% (18)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
78,4%
Airdrie United 84,2% (19) · Morton 72,2% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
75,7%
Airdrie United 79,0% (19) · Morton 72,2% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
75,7%
Airdrie United 68,4% (19) · Morton 83,3% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
75,7%
Airdrie United 68,4% (19) · Morton 83,3% (18)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
73,0%
Airdrie United 63,2% (19) · Morton 83,3% (18)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
73,0%
Airdrie United 63,2% (19) · Morton 83,3% (18)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
70,3%
Airdrie United 63,2% (19) · Morton 77,8% (18)
Bolji uzorak
TipAirdrie United
kod kuće
Morton
u gostima
Zajednički trend
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
79,0%
uzorak 19
77,8%
uzorak 18
78,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
84,2%
uzorak 19
72,2%
uzorak 18
78,4%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
79,0%
uzorak 19
72,2%
uzorak 18
75,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
68,4%
uzorak 19
83,3%
uzorak 18
75,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
68,4%
uzorak 19
83,3%
uzorak 18
75,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
83,3%
uzorak 18
73,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
83,3%
uzorak 18
73,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
63,2%
uzorak 19
77,8%
uzorak 18
70,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
63,2%
uzorak 19
77,8%
uzorak 18
70,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
61,1%
uzorak 18
67,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
61,1%
uzorak 18
67,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
57,9%
uzorak 19
83,3%
uzorak 18
70,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
83,3%
uzorak 18
70,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
66,7%
uzorak 18
62,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
57,9%
uzorak 19
66,7%
uzorak 18
62,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
57,9%
uzorak 19
66,7%
uzorak 18
62,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
66,7%
uzorak 18
59,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
52,6%
uzorak 19
66,7%
uzorak 18
59,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
55,6%
uzorak 18
54,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
55,6%
uzorak 18
54,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
50,0%
uzorak 18
67,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
52,6%
uzorak 19
50,0%
uzorak 18
51,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
44,4%
uzorak 18
56,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
44,4%
uzorak 18
45,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
44,4%
uzorak 18
45,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
77,8%
uzorak 18
59,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
38,9%
uzorak 18
45,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
38,9%
uzorak 18
45,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
38,9%
uzorak 18
40,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
38,9%
uzorak 18
40,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
72,2%
uzorak 18
54,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
72,2%
uzorak 18
54,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
55,6%
uzorak 18
45,9%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
55,6%
uzorak 18
45,9%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
47,4%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
40,5%
Nerešeno
X Ceo meč
42,1%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
37,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
42,1%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
37,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
42,1%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
37,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
35,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
44,4%
uzorak 18
35,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
44,4%
uzorak 18
35,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
38,9%
uzorak 18
32,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
38,9%
uzorak 18
32,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
29,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
26,3%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
29,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
27,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
27,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
21,1%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
24,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
21,1%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
24,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
21,1%
uzorak 19
22,2%
uzorak 18
21,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
16,7%
uzorak 18
29,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
42,1%
uzorak 19
16,7%
uzorak 18
29,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
16,7%
uzorak 18
29,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
16,7%
uzorak 18
27,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
16,7%
uzorak 18
27,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
16,7%
uzorak 18
27,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
31,6%
uzorak 19
16,7%
uzorak 18
24,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
21,1%
uzorak 19
16,7%
uzorak 18
18,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
50,0%
uzorak 18
32,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
50,0%
uzorak 18
32,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15,8%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
21,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15,8%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
21,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
11,1%
uzorak 18
27,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
11,1%
uzorak 18
21,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
11,1%
uzorak 18
18,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
11,1%
uzorak 18
18,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
11,1%
uzorak 18
18,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
11,1%
uzorak 18
18,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
11,1%
uzorak 18
18,9%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
44,4%
uzorak 18
27,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
44,4%
uzorak 18
27,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
44,4%
uzorak 18
27,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
44,4%
uzorak 18
27,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
33,3%
uzorak 18
21,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
27,8%
uzorak 18
18,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,6%
uzorak 18
10,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
5,6%
uzorak 18
10,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,6%
uzorak 18
8,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
5,6%
uzorak 18
8,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
38,9%
uzorak 18
21,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
22,2%
uzorak 18
13,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
16,7%
uzorak 18
10,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 19
22,2%
uzorak 18
10,8%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.