Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Al Shabab
1P
2N
2I
12. mesto · 7 bodova
Forma · Al-Hilal Saudi FC
4P
0N
1I
1. mesto · 21 bodova
Golovi · Over 1.5
80%
vs
100%
BTTS
40% /
25% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1
— 2 —
7
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Nerešeno ili gost
Al Shabab 100,0%
· Al-Hilal Saudi FC 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 4
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 5
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:0
Stadion
Al-Shabab Club Stadium
Grad
Riyadh
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
4 / 5
80,0%
Over 1.5
4 / 4
100,0%
3 / 5
60,0%
Over 2.5
3 / 4
75,0%
2 / 5
40,0%
Over 3.5
2 / 4
50,0%
1 / 5
20,0%
Under 1.5
0 / 4
0,0%
2 / 5
40,0%
Under 2.5
1 / 4
25,0%
3 / 5
60,0%
Under 3.5
2 / 4
50,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
1
Al Shabab pobede
2
Nerešeno
7
Al-Hilal Saudi FC pobede
27.02.2026.
Al Shabab - Al-Hilal Saudi FC
Pro League
3:5
31.10.2025.
Al-Hilal Saudi FC - Al Shabab
Pro League
1:0
21.04.2025.
Al-Hilal Saudi FC - Al Shabab
Pro League
2:2
30.11.2024.
Al Shabab - Al-Hilal Saudi FC
Pro League
1:2
30.03.2024.
Al Shabab - Al-Hilal Saudi FC
Pro League
3:4
29.09.2023.
Al-Hilal Saudi FC - Al Shabab
Pro League
2:0
09.08.2023.
Al-Hilal Saudi FC - Al Shabab
Arab Club Champions Cup
3:1
07.04.2023.
Al Shabab - Al-Hilal Saudi FC
Pro League
3:0
10.10.2022.
Al-Hilal Saudi FC - Al Shabab
Pro League
1:1
03.04.2022.
Al-Hilal Saudi FC - Al Shabab
King's Cup
2:1
Utakmica Al Shabab - Al-Hilal Saudi FC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Pro League, Saudi-Arabia.
45+1'
Al Shabab
Mohammed Al-Thani
Žuti karton · Foul
46'
Al Shabab
D. Podence
Izmena · A. Al Oboud
53'
Al-Hilal Saudi FC
S. Milinkovic-Savic
Gol · M. Mahzari
63'
Al Shabab
A. Al Asmari
Izmena · A. Matuq
68'
Al-Hilal Saudi FC
S. Mandash
Izmena · G. Martinelli
76'
Al-Hilal Saudi FC
Hassan Tambakti
Žuti karton · Foul
76'
Al-Hilal Saudi FC
H. Tambakti
Izmena · N. Al Dawsari
87'
Al-Hilal Saudi FC
R. Neves
Gol iz penala
88'
Al-Hilal Saudi FC
C. Summerville
Izmena · M. Al Hawsawi
88'
Al-Hilal Saudi FC
O. Watkins
Izmena · M. Meite
88'
Al-Hilal Saudi FC
M. Al Harbi
Izmena · S. Dahal
90'
Al Shabab
Mamadou Barry
Žuti karton · Foul
38%
Ball Possession
62%
7
Total Shots
24
1
Shots on Goal
6
4
Shots off Goal
13
2
Blocked Shots
5
5
Shots insidebox
20
2
Shots outsidebox
4
4
Corner Kicks
14
2
Offsides
3
11
Fouls
6
2
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
1
318
Total passes
502
261
Passes accurate
435
6
Free Kicks
10
Analiza tipova · Al Shabab
Pro League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W3 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Al-Hilal Saudi FC
Pro League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Al Shabab kod kuće · Al-Hilal Saudi FC u gostima · Pro League 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Nerešeno ili gost
100,0%Al Shabab 100,0% (4) · Al-Hilal Saudi FC 100,0% (4)
Srednji uzorak
Ukupno golova 2+
87,5%Al Shabab 75,0% (4) · Al-Hilal Saudi FC 100,0% (4)
Srednji uzorak
Više od 1,5 gola
87,5%Al Shabab 75,0% (4) · Al-Hilal Saudi FC 100,0% (4)
Srednji uzorak
Gost - 1+ gol
87,5%Al Shabab 75,0% (4) · Al-Hilal Saudi FC 100,0% (4)
Srednji uzorak
Gost - 2+ gola
87,5%Al Shabab 75,0% (4) · Al-Hilal Saudi FC 100,0% (4)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
87,5%Al Shabab 100,0% (4) · Al-Hilal Saudi FC 75,0% (4)
Srednji uzorak
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
87,5%Al Shabab 75,0% (4) · Al-Hilal Saudi FC 100,0% (4)
Srednji uzorak
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
87,5%Al Shabab 75,0% (4) · Al-Hilal Saudi FC 100,0% (4)
Srednji uzorak
| Tip | Al Shabab kod kuće | Al-Hilal Saudi FC u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
100,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
100,0% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
87,5% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
87,5% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
87,5% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
87,5% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
87,5% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
87,5% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
87,5% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
87,5% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
75,0% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
75,0% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
75,0% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
75,0% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
75,0% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
75,0% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
75,0% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
100,0% uzorak 4 |
75,0% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
62,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
62,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
62,5% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
62,5% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
50,0% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
80,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
55,6% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
50,0% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
50,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
50,0% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
75,0% uzorak 4 |
50,0% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
37,5% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
37,5% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
37,5% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
50,0% uzorak 4 |
37,5% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
37,5% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
25,0% |
Nerešeno X Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
25,0% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
50,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
25,0% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
0,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
12,5% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
12,5% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
12,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
12,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
25,0% uzorak 4 |
12,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
25,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
12,5% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 4 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Al Shabab
Formacija: 4-4-2 · Trener: T. Letsch
Startna postava 11
1M. DiawG
17Mohammed Fuad Ibrahim Al ThaniD
4T. JedvajD
3M. BarryD
40Ali Al AsmariD
22Hammam Al-HammamiM
8J. BrownhillM
29Y. AdliM
10Y. CarrascoM
11Daniel PodenceF
9Roger MartínezF
Klupa 9
37Abdullah MatuqF
33Mohammed Al-MahasnehG
99Hamad Al-KhorayefF
77Hisham Al DubaisF
6Awad Al NashriM
24Abdulrahman Al ObudF
94Mubarak Al RajehD
2Mohammed Al ShwirekhD
74Abdulaziz HadhoodF

Al-Hilal Saudi FC
Formacija: 4-4-2 · Trener: S. Inzaghi
Startna postava 11
37Y. BounouG
2Mohammed Mater Mohsin MahzariD
87Hassan TambaktiD
3K. KoulibalyD
24Moteb Al HarbiD
22S. Milinković-SavićM
28Mohamed KannoM
8Rúben NevesM
38C. SummervilleM
27Sultan MandashF
11O. WatkinsF
Klupa 9
6Nasser Al DawsariM
77Nawaf Al HabashiM
18Murad Al HawsawiM
44Saad Al MutairiD
33Mohammed Al OwaisG
72S. DahalF
75M. MeïtéF
55M. Al DawoodD
7Gabriel MartinelliF
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
