Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Alebrijes de Oaxaca
1P 1N 3I
13. mesto · 13 bodova
Forma · Tapatío
1P 1N 3I
11. mesto · 15 bodova
Golovi · Over 1.5
86% vs 73%
BTTS 57% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 3 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Prvo poluvreme - 1+ gol

Alebrijes de Oaxaca 85,7% · Tapatío 93,3%
89,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 14
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 10
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:3
Poluvreme
3:1
Stadion
-
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Alebrijes de Oaxaca
13. mesto · 13 bodova
Tapatío
11. mesto · 15 bodova
Utakmica Alebrijes de Oaxaca - Tapatío donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga de Expansión MX, Mexico.
14'
Alebrijes de Oaxaca
H. Mascorro
Gol
28'
Tapatío
L. Ledesma
Gol
32'
Alebrijes de Oaxaca
F. Morales
Gol
43'
Tapatío
R. Parra
Žuti karton
44'
Alebrijes de Oaxaca
I. Barreda
Gol
46'
Tapatío
R. Parra
Izmena · J. Hernandez
46'
Tapatío
B. Tellez
Izmena · C. Medina
47'
Tapatío
C. Inda
Žuti karton
51'
Tapatío
C. Medina
Žuti karton
54'
Tapatío
S. Inda
Izmena · M. Cendejas
64'
Alebrijes de Oaxaca
J. Bustos
Izmena · A. Arellano
66'
Alebrijes de Oaxaca
O. A. Gonzalez Arriaga
Žuti karton
69'
Tapatío
M. Cendejas
Žuti karton
71'
Alebrijes de Oaxaca
H. Mascorro
Izmena · J. Cruz
71'
Alebrijes de Oaxaca
Izmena
Izmena · B. Fadika
76'
Tapatío
J. L. Guzman Rodriguez
Izmena · J. Uribe
82'
Tapatío
D. Villaseca
Izmena · S. Aguayo
86'
Alebrijes de Oaxaca
F. Morales
Izmena · D. Lopez
87'
Tapatío
V. Moragrega
Žuti karton
87'
Tapatío
V. Moragrega
Gol · L. Jimenez
90'
Tapatío
S. Aguayo
Gol
90'
Alebrijes de Oaxaca
A. Chavez
Autogol

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Alebrijes de Oaxaca

Liga de Expansión MX · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 8 6 57,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 4 10 28,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Tapatío

Liga de Expansión MX · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno
X Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 10 5 66,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Alebrijes de Oaxaca kod kuće · Tapatío u gostima · Liga de Expansión MX 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Prvo poluvreme - 1+ gol
89,7%
Alebrijes de Oaxaca 85,7% (14) · Tapatío 93,3% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
89,7%
Alebrijes de Oaxaca 85,7% (14) · Tapatío 93,3% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
79,3%
Alebrijes de Oaxaca 85,7% (14) · Tapatío 73,3% (15)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
79,3%
Alebrijes de Oaxaca 85,7% (14) · Tapatío 73,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
75,9%
Alebrijes de Oaxaca 78,6% (14) · Tapatío 73,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
75,9%
Alebrijes de Oaxaca 78,6% (14) · Tapatío 73,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
75,9%
Alebrijes de Oaxaca 71,4% (14) · Tapatío 80,0% (15)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
75,9%
Alebrijes de Oaxaca 85,7% (14) · Tapatío 66,7% (15)
Bolji uzorak
TipAlebrijes de Oaxaca
kod kuće
Tapatío
u gostima
Zajednički trend
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
85,7%
uzorak 14
93,3%
uzorak 15
89,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
85,7%
uzorak 14
93,3%
uzorak 15
89,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
79,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
79,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
75,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
75,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
75,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
75,9%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
71,4%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
69,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
69,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
93,3%
uzorak 15
79,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
69,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
69,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
69,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
57,1%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
72,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
62,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
57,1%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
62,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
57,1%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
55,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
55,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
65,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
55,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
55,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
51,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
51,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
42,9%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
42,9%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
44,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
44,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
58,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
48,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
48,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
35,7%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
44,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
51,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
48,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
48,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
41,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
42,9%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
37,9%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
42,9%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
37,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
44,8%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
44,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
41,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
31,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
31,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
31,0%
Nerešeno
X Ceo meč
35,7%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
31,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
27,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
41,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
41,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
24,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
24,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
24,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
24,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
24,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
24,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
31,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
31,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
20,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
20,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
27,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
27,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
24,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
24,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
24,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
20,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
20,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
17,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
17,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
21,4%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
17,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
17,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
10,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
35,7%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
20,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
13,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
6,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
0,0%
uzorak 15
13,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
0,0%
uzorak 15
10,3%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.