Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Alebrijes de Oaxaca
1P 1N 3I
13. mesto · 13 bodova
Forma · Tepatitlán
2P 3N 0I
8. mesto · 18 bodova
Golovi · Over 1.5
86% vs 58%
BTTS 57% / 53% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 1 — 6
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Nerešeno ili gost

Alebrijes de Oaxaca 78,6% · Tepatitlán 73,7%
75,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 14
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Apertura - 13
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:0
Stadion
Estadio Tecnológico de Oaxaca
Grad
Oaxaca

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Alebrijes de Oaxaca
13. mesto · 13 bodova
Tepatitlán
8. mesto · 18 bodova
Utakmica Alebrijes de Oaxaca - Tepatitlán donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga de Expansión MX, Mexico.
11'
Alebrijes de Oaxaca
F. Morales
Gol · J. Cruz
13'
Alebrijes de Oaxaca
K. Alvarez
Žuti karton
50'
Alebrijes de Oaxaca
O. A. Gonzalez Arriaga
Žuti karton
64'
Tepatitlán
M. Aguilar
Izmena · D. Garcia
64'
Tepatitlán
L. Samano
Izmena · J. Gomez
68'
Tepatitlán
A. Ruiz
Žuti karton
68'
Alebrijes de Oaxaca
J. Cruz
Izmena · E. Santos
73'
Tepatitlán
Z. Munoz
Izmena · O. Ballesteros
73'
Tepatitlán
A. Chavez
Izmena · J. Machado
75'
Tepatitlán
J. Reyes
Žuti karton
75'
Alebrijes de Oaxaca
H. A. Vazquez Garza
Žuti karton
77'
Tepatitlán
J. Cerda
Žuti karton
78'
Tepatitlán
D. Aguilar
Žuti karton
79'
Tepatitlán
D. Aguilar
Gol
85'
Tepatitlán
J. Reyes
Izmena · T. Montano
87'
Alebrijes de Oaxaca
F. Morales
Izmena · D. Lopez
90+1'
Alebrijes de Oaxaca
A. Arellano
Žuti karton
90+2'
Alebrijes de Oaxaca
H. Mascorro
Izmena · J. Bustos
90+2'
Alebrijes de Oaxaca
H. A. Vazquez Garza
Izmena · E. Olaguez
90+4'
Tepatitlán
D. Garcia
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Alebrijes de Oaxaca

Liga de Expansión MX · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 8 6 57,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 4 10 28,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Tepatitlán

Liga de Expansión MX · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Alebrijes de Oaxaca kod kuće · Tepatitlán u gostima · Liga de Expansión MX 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Nerešeno ili gost
75,8%
Alebrijes de Oaxaca 78,6% (14) · Tepatitlán 73,7% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
75,8%
Alebrijes de Oaxaca 78,6% (14) · Tepatitlán 73,7% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
75,8%
Alebrijes de Oaxaca 78,6% (14) · Tepatitlán 73,7% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
75,8%
Alebrijes de Oaxaca 78,6% (14) · Tepatitlán 73,7% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
75,8%
Alebrijes de Oaxaca 78,6% (14) · Tepatitlán 73,7% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
81,8%
Alebrijes de Oaxaca 71,4% (14) · Tepatitlán 89,5% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 0-1 gol
72,7%
Alebrijes de Oaxaca 71,4% (14) · Tepatitlán 73,7% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
72,7%
Alebrijes de Oaxaca 71,4% (14) · Tepatitlán 73,7% (19)
Bolji uzorak
TipAlebrijes de Oaxaca
kod kuće
Tepatitlán
u gostima
Zajednički trend
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
73,7%
uzorak 19
75,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
73,7%
uzorak 19
75,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
73,7%
uzorak 19
75,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
73,7%
uzorak 19
75,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
73,7%
uzorak 19
75,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 14
89,5%
uzorak 19
81,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
71,4%
uzorak 14
73,7%
uzorak 19
72,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 14
73,7%
uzorak 19
72,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
73,7%
uzorak 19
69,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
85,7%
uzorak 14
63,2%
uzorak 19
72,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
85,7%
uzorak 14
63,2%
uzorak 19
72,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
57,9%
uzorak 19
69,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
57,9%
uzorak 19
69,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
57,9%
uzorak 19
69,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
57,1%
uzorak 14
84,2%
uzorak 19
72,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
57,1%
uzorak 14
79,0%
uzorak 19
69,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
73,7%
uzorak 19
66,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
73,7%
uzorak 19
66,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
52,6%
uzorak 19
60,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
52,6%
uzorak 19
54,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
57,1%
uzorak 14
52,6%
uzorak 19
54,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
63,2%
uzorak 19
57,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
47,4%
uzorak 19
54,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
47,4%
uzorak 19
54,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
47,4%
uzorak 19
48,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
47,4%
uzorak 19
48,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,9%
uzorak 19
51,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
42,9%
uzorak 14
47,4%
uzorak 19
45,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
42,1%
uzorak 19
51,5%
Nerešeno
X Ceo meč
35,7%
uzorak 14
57,9%
uzorak 19
48,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
47,4%
uzorak 19
42,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
47,4%
uzorak 19
39,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
36,8%
uzorak 19
33,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
36,8%
uzorak 19
33,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
26,3%
uzorak 19
36,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
26,3%
uzorak 19
33,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
26,3%
uzorak 19
33,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
35,7%
uzorak 14
26,3%
uzorak 19
30,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
26,3%
uzorak 19
27,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
26,3%
uzorak 19
27,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
26,3%
uzorak 19
27,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
26,3%
uzorak 19
27,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,3%
uzorak 19
24,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,3%
uzorak 19
24,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,3%
uzorak 19
24,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,3%
uzorak 19
24,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
26,3%
uzorak 19
24,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,3%
uzorak 19
24,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
21,1%
uzorak 19
36,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
42,9%
uzorak 14
21,1%
uzorak 19
30,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
42,9%
uzorak 14
21,1%
uzorak 19
30,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,1%
uzorak 19
24,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,1%
uzorak 19
24,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
15,8%
uzorak 19
27,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
15,8%
uzorak 19
27,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
15,8%
uzorak 19
27,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
35,7%
uzorak 14
15,8%
uzorak 19
24,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
15,8%
uzorak 19
21,2%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
15,8%
uzorak 19
18,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
42,1%
uzorak 19
30,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
42,1%
uzorak 19
30,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14,3%
uzorak 14
42,1%
uzorak 19
30,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,1%
uzorak 19
18,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
15,8%
uzorak 19
15,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
10,5%
uzorak 19
21,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
10,5%
uzorak 19
21,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
10,5%
uzorak 19
18,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
10,5%
uzorak 19
18,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
10,5%
uzorak 19
18,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 14
10,5%
uzorak 19
18,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
10,5%
uzorak 19
15,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
10,5%
uzorak 19
15,2%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
10,5%
uzorak 19
15,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
10,5%
uzorak 19
15,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
10,5%
uzorak 19
12,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,1%
uzorak 19
15,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,1%
uzorak 19
15,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
5,3%
uzorak 19
15,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
5,3%
uzorak 19
12,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
5,3%
uzorak 19
9,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
5,3%
uzorak 19
9,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
5,3%
uzorak 19
9,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
5,3%
uzorak 19
6,1%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.