Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Almagro
0P 2N 3I
16. mesto · 35 bodova
Forma · Deportivo Maipu
2P 1N 2I
7. mesto · 48 bodova
Golovi · Over 1.5
24% vs 56%
BTTS 24% / 33% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 2
4 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Almagro 94,1% · Deportivo Maipu 88,9%
91,4%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 21
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Estadio Tres de Febrero
Grad
Jose Ingenieros

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Almagro
16. mesto · 35 bodova
Deportivo Maipu
7. mesto · 48 bodova
Utakmica Almagro - Deportivo Maipu donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera Nacional, Argentina.
20'
Deportivo Maipu
G. Mansilla
Gol
25'
Almagro
C. Lattanzio
Žuti karton
34'
Deportivo Maipu
A. R. Aguero Gimenez
Žuti karton
55'
Deportivo Maipu
E. Ozuna
Žuti karton
63'
Almagro
T. Dornell
Izmena · L. Baldunciel
63'
Almagro
A. Gonzalez
Izmena · A. Rodriguez
68'
Deportivo Maipu
E. Ozuna
Izmena · A. Cruz
68'
Deportivo Maipu
M. Bonfigli
Izmena · F. Saccone
76'
Almagro
M. Luayza
Izmena · R. Conechny
77'
Almagro
C. Lattanzio
Izmena · F. Quiroga
81'
Deportivo Maipu
L. Arnijas
Žuti karton
84'
Deportivo Maipu
G. Mansilla
Izmena · S. Paulini
84'
Deportivo Maipu
P. Bonacci
Izmena · I. Sandoval
89'
Almagro
J. Vitale
Žuti karton
89'
Deportivo Maipu
I. Sandoval
Žuti karton
90+3'
Deportivo Maipu
M. Eggel
Izmena · M. Campagnaro
90+6'
Almagro
E. Gonzalez
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Almagro

Primera Nacional · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Deportivo Maipu

Primera Nacional · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 17 1 94,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 17 1 94,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 15 3 83,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 3 15 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 3 15 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 9 9 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Almagro kod kuće · Deportivo Maipu u gostima · Primera Nacional 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
91,4%
Almagro 94,1% (17) · Deportivo Maipu 88,9% (18)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
91,4%
Almagro 88,2% (17) · Deportivo Maipu 94,4% (18)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
91,4%
Almagro 88,2% (17) · Deportivo Maipu 94,4% (18)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
85,7%
Almagro 88,2% (17) · Deportivo Maipu 83,3% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 0-1 gol
80,0%
Almagro 88,2% (17) · Deportivo Maipu 72,2% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
80,0%
Almagro 88,2% (17) · Deportivo Maipu 72,2% (18)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-2
77,1%
Almagro 82,4% (17) · Deportivo Maipu 72,2% (18)
Bolji uzorak
Manje od 2,5 gola
77,1%
Almagro 82,4% (17) · Deportivo Maipu 72,2% (18)
Bolji uzorak
TipAlmagro
kod kuće
Deportivo Maipu
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
94,1%
uzorak 17
88,9%
uzorak 18
91,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
94,4%
uzorak 18
91,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
94,4%
uzorak 18
91,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
88,2%
uzorak 17
83,3%
uzorak 18
85,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
88,2%
uzorak 17
72,2%
uzorak 18
80,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
88,2%
uzorak 17
72,2%
uzorak 18
80,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
72,2%
uzorak 18
77,1%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
72,2%
uzorak 18
77,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
70,6%
uzorak 17
72,2%
uzorak 18
71,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
76,5%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
71,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
65,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
61,1%
uzorak 18
62,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
58,8%
uzorak 17
61,1%
uzorak 18
60,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
58,8%
uzorak 17
61,1%
uzorak 18
60,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
55,6%
uzorak 18
65,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
55,6%
uzorak 18
54,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
57,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
61,1%
uzorak 18
54,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
60,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
60,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
47,1%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
45,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
41,2%
uzorak 17
61,1%
uzorak 18
51,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
41,2%
uzorak 17
61,1%
uzorak 18
51,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
41,2%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
45,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
45,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
41,2%
uzorak 17
38,9%
uzorak 18
40,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
38,9%
uzorak 18
37,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
38,9%
uzorak 18
37,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
52,9%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
42,9%
Nerešeno
X Ceo meč
35,3%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
34,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
28,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
28,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
28,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
55,6%
uzorak 18
40,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
55,6%
uzorak 18
40,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
34,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
34,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
28,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
28,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
28,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23,5%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
25,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
35,3%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
28,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
25,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
25,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
25,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
22,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
22,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
22,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
17,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
17,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
17,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
22,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
22,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
22,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11,8%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
20,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11,8%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
20,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
17,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
17,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
17,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
17,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
17,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11,8%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
14,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11,8%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
14,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
17,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
11,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
11,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
11,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
11,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
11,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5,9%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
8,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5,9%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
8,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
8,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
8,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
8,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
5,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
5,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
5,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
5,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
5,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
2,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
2,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
2,9%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
0,0%
uzorak 18
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.