Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

3:0
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Amazonas
2P 3N 0I
13. mesto · 26 bodova
Forma · Ituano
1P 0N 4I
15. mesto · 22 bodova
Golovi · Over 1.5
70% vs 67%
BTTS 40% / 33% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 0 — 0
2 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Amazonas 100,0% · Ituano 88,9%
94,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 9
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 2
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:0
Poluvreme
0:0
Stadion
-
Grad
Manaus

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Amazonas
13. mesto · 26 bodova
Ituano
15. mesto · 22 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
Utakmica Amazonas - Ituano donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C, Brazil.
35'
Ituano
Žuti karton
Žuti karton
46'
Amazonas
Gabriel Cipriano
Žuti karton
46'
Amazonas
P. Nunez
Izmena · Rafael Tavares
46'
Amazonas
Leo Guerra
Izmena · Vinicius Leite
47'
Ituano
Žuti karton
Žuti karton
59'
Amazonas
Marcelo Cirino
Izmena · Ronaldo
61'
Amazonas
Jorge Jimenez
Žuti karton
62'
Ituano
Osman
Izmena · Lucas Stefanello
62'
Ituano
Leo Passos
Izmena · Gabriel Razera
65'
Amazonas
Rafael Vitor
Izmena · Italo Silva
69'
Ituano
Felipe Muranga
Izmena · JP Abreu
75'
Amazonas
Gabriel Domingos
Gol
79'
Amazonas
Ronaldo
Gol
80'
Ituano
Victor Reis
Izmena · Bruno Alves
81'
Amazonas
Gabriel Cipriano
Izmena · Fabinho
87'
Amazonas
Rafael Tavares
Gol

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Amazonas

Serie C · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
10 10 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Ituano

Serie C · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4
Nerešeno
X Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
40,0%
2/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Amazonas kod kuće · Ituano u gostima · Serie C 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
94,7%
Amazonas 100,0% (10) · Ituano 88,9% (9)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
84,2%
Amazonas 80,0% (10) · Ituano 88,9% (9)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
84,2%
Amazonas 80,0% (10) · Ituano 88,9% (9)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
84,2%
Amazonas 90,0% (10) · Ituano 77,8% (9)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
84,2%
Amazonas 90,0% (10) · Ituano 77,8% (9)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
84,2%
Amazonas 90,0% (10) · Ituano 77,8% (9)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
84,2%
Amazonas 90,0% (10) · Ituano 77,8% (9)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
84,2%
Amazonas 90,0% (10) · Ituano 77,8% (9)
Bolji uzorak
TipAmazonas
kod kuće
Ituano
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 10
88,9%
uzorak 9
94,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 10
88,9%
uzorak 9
84,2%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 10
88,9%
uzorak 9
84,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
90,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
84,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
90,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
84,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
90,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
84,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
90,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
84,2%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
90,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
84,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
80,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
78,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
78,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
78,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
70,0%
uzorak 10
100,0%
uzorak 9
84,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
70,0%
uzorak 10
88,9%
uzorak 9
78,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
73,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
73,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
70,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
68,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
68,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
68,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
70,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
68,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
88,9%
uzorak 9
73,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
60,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
68,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
60,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
68,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
60,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
68,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
68,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
63,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
63,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
60,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
63,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
63,2%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
63,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
70,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
63,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
63,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
57,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
63,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
57,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
57,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
52,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
52,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
52,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
52,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
52,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
52,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
52,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
52,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
47,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
47,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
47,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
47,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
47,4%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
47,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
52,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
40,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
52,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
52,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
52,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
47,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
47,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
47,4%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
42,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
42,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
47,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
47,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
42,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
36,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
36,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
36,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
40,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
36,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
36,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
36,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
36,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
30,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
47,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
30,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
36,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
31,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
31,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
31,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
31,6%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
36,8%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
36,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
40,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
31,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
31,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
31,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
31,6%
Nerešeno
X Ceo meč
30,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
26,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
26,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
26,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
26,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
26,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
26,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
26,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
26,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
26,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
26,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
26,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
21,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
21,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
21,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
21,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
21,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
26,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
26,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
21,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
21,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
21,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
15,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
15,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
15,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
15,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
15,8%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
15,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
15,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
15,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
15,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
15,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
15,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
15,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
10,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
10,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
10,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
10,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
10,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
10,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
10,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
10,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
30,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 9
15,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 9
10,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 9
10,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
10,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
10,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
10,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 9
5,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 9
5,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 9
5,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
5,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
5,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
5,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
5,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 9
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 9
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Amazonas

Formacija: - · Trener: Souza Cristian
Startna postava 11
33Renan
2Leo Coelho
4Iury
5Jorge Jimenez
6Fabiano
7Marcelo Cirino
16Leo Guerra
17Rafael Vitor
23P. Nunez
26Gabriel Domingos
28Gabriel Cipriano
Klupa 12
12Joao Lopes
3Marcondes
8Jhonny Lucas
9Ronaldo
10Rafael Tavares
11Vinicius Leite
15Raylison Pacheco
18N. Schiappacasse
20Marcel Scalese
22Victor Jesus
25Italo Silva
27Fabinho

Ituano

Formacija: - · Trener: Fausto Dias
Startna postava 11
1Wesley Borges
2Lucas Mota
3Leandro Sergipe
4E. Moura
5P. Malheiros
6Guilherme Dal Pian
7Victor Reis
8Felipe Muranga
9Leo Passos
10Richard
11Osman
Klupa 8
12J. Pantera
13JP Abreu
14Lucas Dias
15B. Teruel
16Marlinho
17Bruno Alves
18Lucas Stefanello
19Gabriel Razera

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.