Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · America de Cali
2P 1N 2I
4. mesto · 33 bodova
Forma · Independiente Medellin
2P 1N 2I
11. mesto · 26 bodova
Golovi · Over 1.5
65% vs 80%
BTTS 35% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 3 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

America de Cali 88,2% · Independiente Medellin 86,7%
87,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 15
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Clausura - 14
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
1:1
Stadion
Olímpico Pascual Guerrero
Grad
Santiago de Cali

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

America de Cali
4. mesto · 33 bodova
Independiente Medellin
11. mesto · 26 bodova
Utakmica 14. kola kolumbijske Primera A između America de Cali i Independiente Medellin završena je rezultatom 1:2. Pregled ključnih događaja i statističkih podataka.
7'
America de Cali
Luis Quiñones
Gol · Yeison Guzmán
11'
America de Cali
L. Quinones
Gol · Y. Guzman
11'
America de Cali
Jhon Palacios
VAR
24'
Independiente Medellin
L. Escorcia
Gol · D. Catano
24'
Independiente Medellin
Luis Escorcia
Gol · Daniel Cataño
37'
America de Cali
M. Castillo
Izmena · Y. Quintero
37'
America de Cali
Mateo Castillo
Izmena · Yani Quintero
42'
America de Cali
D. Rosero
Žuti karton
42'
America de Cali
Dany Rosero
Žuti karton · Dissent
45'
America de Cali
Jhon Palacios
Izmena · Marlon Torres
45+2'
America de Cali
D. Rosero
Žuti karton
45+2'
America de Cali
Dany Rosero
Crveni karton
45+2'
America de Cali
D. Rosero
Crveni karton
46'
America de Cali
J. Palacios
Izmena · M. Torres
52'
America de Cali
Yeison Guzmán
VAR
52'
America de Cali
R. Carrascal
Žuti karton
52'
America de Cali
Rafael Carrascal
Žuti karton · Dissent
64'
Independiente Medellin
H. Loboa
Žuti karton
64'
Independiente Medellin
Halam Stiven Loboa Diaz
Žuti karton · Foul
65'
Independiente Medellin
Yony Gonzalez
Izmena · J. Montano
66'
Independiente Medellin
Yony González
Izmena · John Montano
69'
Independiente Medellin
D. Catano
Izmena · K. Klinger
69'
Independiente Medellin
H. Loboa
Izmena · B. Perlaza
70'
Independiente Medellin
Daniel Cataño
Izmena · Keiner David Klinger Vasquez
70'
Independiente Medellin
Halam Stiven Loboa Diaz
Izmena · Baldomero Perlaza
72'
America de Cali
T. Angel
Izmena · J. Lucumi
72'
America de Cali
Tomás Ángel
Izmena · Jan Lucumi
80'
Independiente Medellin
J. Montano
Žuti karton
80'
Independiente Medellin
John Montano
Žuti karton · Foul
80'
America de Cali
Y. Guzman
Izmena · D. Valencia
81'
America de Cali
Yeison Guzmán
Izmena · Daniel Valencia
84'
Independiente Medellin
C. Lucumi
Gol · F. Fabra
84'
Independiente Medellin
Carlos Alberto Lucumi Gonzalez
Gol · Frank Fabra
85'
Independiente Medellin
L. Escorcia
Izmena · K. Mantilla
85'
Independiente Medellin
Luis Escorcia
Izmena · Kevin Andres Mantilla Camargo
85'
Independiente Medellin
Carlos Alberto Lucumi Gonzalez
Izmena · Enzo Miguel·Larrosa Martinez
86'
Independiente Medellin
C. Lucumi
Izmena · E. Larrosa
87'
Independiente Medellin
B. Perlaza
Žuti karton
87'
Independiente Medellin
Baldomero Perlaza
Žuti karton · Foul
51%
Ball Possession
49%
12
Total Shots
14
3
Shots on Goal
4
5
Shots off Goal
8
4
Blocked Shots
2
6
Shots insidebox
9
6
Shots outsidebox
5
2
Corner Kicks
7
1
Offsides
2
9
Fouls
10
1
Yellow Cards
3
1
Red Cards
0
2
Goalkeeper Saves
2
408
Total passes
374
345
Passes accurate
324
0.64
expected_goals
0.96
10
Free Kicks
9

Analiza tipova · America de Cali

Primera A · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Independiente Medellin

Primera A · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

America de Cali kod kuće · Independiente Medellin u gostima · Primera A 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
87,5%
America de Cali 88,2% (17) · Independiente Medellin 86,7% (15)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
83,3%
America de Cali 87,5% (16) · Independiente Medellin 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
80,0%
America de Cali 75,0% (16) · Independiente Medellin 85,7% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
80,0%
America de Cali 75,0% (16) · Independiente Medellin 85,7% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
80,0%
America de Cali 87,5% (16) · Independiente Medellin 71,4% (14)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
73,3%
America de Cali 75,0% (16) · Independiente Medellin 71,4% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
78,1%
America de Cali 88,2% (17) · Independiente Medellin 66,7% (15)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
71,9%
America de Cali 76,5% (17) · Independiente Medellin 66,7% (15)
Bolji uzorak
TipAmerica de Cali
kod kuće
Independiente Medellin
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
86,7%
uzorak 15
87,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
83,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
85,7%
uzorak 14
80,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
85,7%
uzorak 14
80,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
87,5%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
80,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
73,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
66,7%
uzorak 15
78,1%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
66,7%
uzorak 15
71,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
73,3%
uzorak 15
68,8%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
66,7%
uzorak 15
65,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
93,8%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
80,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
73,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
73,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
70,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
70,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
62,5%
uzorak 16
71,4%
uzorak 14
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
63,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
73,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
66,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
53,3%
uzorak 15
59,4%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
53,3%
uzorak 15
59,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
56,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
56,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
56,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
56,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
53,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
53,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
53,3%
uzorak 15
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
46,7%
uzorak 15
50,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
46,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
46,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
46,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
53,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
46,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
43,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
41,2%
uzorak 17
60,0%
uzorak 15
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
46,7%
uzorak 15
43,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
40,0%
uzorak 15
43,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
78,6%
uzorak 14
56,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
37,5%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
43,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
43,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
56,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
56,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
53,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
68,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
53,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
53,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
40,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
36,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
33,3%
uzorak 15
56,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
46,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
46,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
46,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
36,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
36,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
36,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
36,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
36,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
30,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
26,7%
uzorak 15
28,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
43,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
64,3%
uzorak 14
43,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
40,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
36,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
30,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
30,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
30,0%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
26,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
33,3%
uzorak 15
28,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
26,7%
uzorak 15
25,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
62,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
43,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
36,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
30,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
30,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
30,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
30,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
26,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
23,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
20,0%
uzorak 15
21,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
33,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
26,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
26,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
26,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
26,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
23,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
23,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
20,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
20,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
20,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
60,0%
uzorak 15
37,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
56,3%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
36,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
33,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
30,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
23,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
20,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
16,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
16,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
33,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
57,1%
uzorak 14
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
23,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
23,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
20,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12,5%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
20,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
16,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
13,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
53,3%
uzorak 15
31,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
23,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
10,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
6,7%
uzorak 15
9,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 14
26,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
23,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
23,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
35,7%
uzorak 14
20,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
13,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
10,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
7,1%
uzorak 14
6,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
13,3%
uzorak 15
9,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
42,9%
uzorak 14
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
13,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
13,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
13,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
28,6%
uzorak 14
13,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
10,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
21,4%
uzorak 14
10,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
14,3%
uzorak 14
6,7%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

America de Cali

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: David Gonzalez
Startna postava 11
1JeanG
13M. CastilloD
24C. TovarD
3D. RoseroD
14M. MinaD
15R. CarrascalM
5J. EscobarM
23L. QuinonesM
10Y. GuzmanM
88J. PalaciosM
21T. AngelF
Klupa 9
12J. MontoyaG
30O. BertelD
2M. TorresD
77E. TortoleroM
18Y. QuinteroM
29C. AmuM
9D. ValenciaF
17J. LucumiF
36J. A. Camacho Anchico

Independiente Medellin

Formacija: 4-4-2 · Trener: Luis Perea
Startna postava 11
25E. ChauxG
26E. Mena PereaD
39L. EscorciaD
5J. VarelaD
18F. FabraD
30H. PalaciosM
16H. LoboaM
6D. MorenoM
11Yony GonzalezM
10D. CatanoF
32C. LucumiF
Klupa 9
1S. IchazoG
4K. MantillaD
19A. SimarraD
14B. PerlazaM
31D. MorenoM
34K. KlingerM
90E. LarrosaF
20J. MontanoF
24N. ErazoM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 12.10.2026. 3 min čitanja

America de Cali - Independiente Medellin 1:2

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

Utakmica 14. kola kolumbijske Primera A između domaćina America de Cali i gostiju Independiente Medellin odigrana je na stadionu Olímpico Pascual Guerrero u Santiago de Cali. Susret je završen pobedom gostujućeg tima rezultatom 2:1.

Tok utakmice

Već u 7. minutu Luis Quiñones je doveo America de Cali u vođstvo, nakon asistencije Yeison Guzmána. Pet minuta kasnije, VAR je potvrdio gol Jhona Palaciosa, ali bez promene rezultata jer je gol ostao priznat. Independiente Medellin je izjednačio u 24. minutu golom Luisa Escorcie, koji je pogodak postigao uz asistenciju Daniela Cataña.

U prvom poluvremenu, domaćin je izvršio dve izmene: u 37. minutu Mateo Castillo je ušao umesto Yani Quintera, a u 45. minutu Jhon Palacios je zamenio Marlona Torresa. Pre kraja prvog dela igre, Dany Rosero je dobio žuti karton zbog prigovora, a u drugom minutu nadoknade dobio je crveni karton, što je ostavilo America de Cali sa igračem manje u nastavku.

U drugom poluvremenu VAR je u 52. minutu poništio kazneni udarac za domaćina, dok je Rafael Carrascal dobio žuti karton zbog prigovora. Independiente Medellin je takođe menjao sastav u 66. i 70. minutu, dok je America de Cali izvršio izmene u 72. i 81. minutu. Konačni rezultat postavio je Carlos Alberto Lucumi Gonzalez u 84. minutu, sa asistencijom Franka Fabre, što je bilo dovoljno za pobedu gostiju.

Ključni momenti
  • 7' - Gol Luis Quiñonesa za America de Cali (asistencija Yeison Guzmán)
  • 24' - Izjednačenje Luisa Escorcie za Independiente Medellin (asistencija Daniel Cataño)
  • 45+2' - Crveni karton Dany Rosera (America de Cali)
  • 52' - VAR poništava penal za America de Cali
  • 84' - Pobedu Independiente Medellin donosi Carlos Alberto Lucumi Gonzalez (asistencija Frank Fabra)
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
America de Cali 4-2-3-1 D. González
Independiente Medellin 4-2-3-1 L. Perea
Tim Broj Igrač Pozicija
America de Cali1JeanG
America de Cali13M. CastilloD
America de Cali24C. TovarD
America de Cali3D. RoseroD
America de Cali14M. MinaD
America de Cali15R. CarrascalM
America de Cali5J. EscobarM
America de Cali23L. QuiñonesM
America de Cali10Y. GuzmánM
America de Cali88T. PalaciosM
America de Cali21T. ÁngelF
Independiente Medellin25E. ChauxG
Independiente Medellin26E. MenaD
Independiente Medellin39L. EscorciaD
Independiente Medellin5J. VarelaD
Independiente Medellin18F. FabraD
Independiente Medellin6D. MorenoM
Independiente Medellin16H. LoboaM
Independiente Medellin30H. PalaciosM
Independiente Medellin10D. CatañoM
Independiente Medellin11Y. GonzálezM
Independiente Medellin32C. LucumiF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession51%49%
Blocked Shots42
Corner Kicks27
Expected Goals (xG)0.640.96
Fouls910
Free Kicks109
Goalkeeper Saves22
Offsides12
Passes accurate345324
Red Cards10
Shots insidebox69
Shots off Goal58
Shots on Goal34
Shots outsidebox65
Total passes408374
Total Shots1214
Yellow Cards13
Zaključak

Utakmica između America de Cali i Independiente Medellin donela je uzbudljiv preokret sa dva gola gostiju u drugom poluvremenu. Važan trenutak bio je crveni karton Dany Rosera u završnim trenucima prvog dela, koji je uticao na raspored snaga na terenu. Statistički podaci pokazuju da je America de Cali imala nešto više preciznih pasa i blokiranih šuteva, dok je Independiente Medellin imao više kornera i ukupno šuteva, kao i viši očekivani broj golova (xG). Ova utakmica pruža dobar uvid u takmičarski karakter Primera A lige u Kolumbiji, sa jasno izraženim momentima koji su odlučili konačni rezultat.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.