Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Annan Athletic
1P 1N 3I
7. mesto · 41 bodova
Forma · Elgin City
0P 2N 3I
6. mesto · 44 bodova
Golovi · Over 1.5
89% vs 89%
BTTS 72% / 72% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 1 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

Annan Athletic 88,9% · Elgin City 88,9%
88,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 18
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 20
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
1:0
Stadion
Galabank
Grad
Annan

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Annan Athletic
7. mesto · 41 bodova
Elgin City
6. mesto · 44 bodova
Utakmica Annan Athletic - Elgin City donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja League Two, Scotland.
28'
Elgin City
R. Dingwall
Žuti karton
43'
Annan Athletic
W. Gibson
Gol iz penala
44'
Elgin City
M. Neill
Žuti karton
46'
Elgin City
M. Gallagher
Gol · D. Ross
69'
Annan Athletic
C. Maxwell
Izmena · J. Sowa
74'
Annan Athletic
T. Goss
Izmena · J. Mumbongo
75'
Elgin City
M. Machado
Izmena · M. Virtanen
75'
Elgin City
A. Spalding
Izmena · K. Hester
75'
Elgin City
J. Walker
Izmena · O. Cairns
82'
Annan Athletic
A. Smith
Gol
85'
Elgin City
K. Girvan
Izmena · R. Thompson
85'
Elgin City
M. Gallagher
Izmena · R. Hickey
87'
Annan Athletic
R. Muir
Izmena · P. McGowan
87'
Annan Athletic
P. Smith
Izmena · D. Carrick
90+4'
Annan Athletic
W. Gibson
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Annan Athletic

League Two · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Elgin City

League Two · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 16 2 88,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 16 2 88,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 7 11 38,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Annan Athletic kod kuće · Elgin City u gostima · League Two 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
88,9%
Annan Athletic 88,9% (18) · Elgin City 88,9% (18)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
88,9%
Annan Athletic 88,9% (18) · Elgin City 88,9% (18)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
88,9%
Annan Athletic 88,9% (18) · Elgin City 88,9% (18)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
80,6%
Annan Athletic 77,8% (18) · Elgin City 83,3% (18)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
80,6%
Annan Athletic 83,3% (18) · Elgin City 77,8% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
77,8%
Annan Athletic 77,8% (18) · Elgin City 77,8% (18)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
77,8%
Annan Athletic 77,8% (18) · Elgin City 77,8% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
77,8%
Annan Athletic 72,2% (18) · Elgin City 83,3% (18)
Bolji uzorak
TipAnnan Athletic
kod kuće
Elgin City
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
88,9%
uzorak 18
88,9%
uzorak 18
88,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
88,9%
uzorak 18
88,9%
uzorak 18
88,9%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
88,9%
uzorak 18
88,9%
uzorak 18
88,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
77,8%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
80,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
80,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
77,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
77,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
72,2%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
77,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
72,2%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
77,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
72,2%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
72,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
72,2%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
72,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
88,9%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
77,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
88,9%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
77,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
69,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
69,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
61,1%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
63,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
63,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
58,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
58,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
58,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
58,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
61,1%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
58,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
58,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
55,6%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
55,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
55,6%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
55,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
55,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
47,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
47,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
44,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
44,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
44,4%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
44,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
44,4%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
44,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
44,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
44,4%
Nerešeno
X Ceo meč
38,9%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
41,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
41,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
41,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
41,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
38,9%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
38,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
38,9%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
38,9%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
38,9%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
38,9%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
44,4%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
38,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
33,3%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
38,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
36,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
36,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
30,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
30,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
30,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
30,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
30,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
27,8%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
27,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
27,8%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
27,8%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
22,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
22,2%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
22,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
22,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
22,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
22,2%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
22,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
27,8%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
22,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16,7%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
19,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
16,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
16,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
16,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
16,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
19,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
16,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
13,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
13,9%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
11,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
11,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
11,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
11,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
8,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5,6%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
5,6%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
2,8%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.