Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Antalyaspor
4P
0N
1I
7. mesto · 15 bodova
Forma · Keçiörengücü
3P
2N
0I
4. mesto · 16 bodova
Golovi · Over 1.5
100%
vs
100%
BTTS
80% /
60% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0
— 0 —
0
0 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Ukupno golova 2+
Antalyaspor 100,0%
· Keçiörengücü 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 5
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 1
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:3
Poluvreme
1:0
Stadion
Corendon Airlines Park
Grad
Antalya
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
5 / 5
100,0%
Over 1.5
5 / 5
100,0%
5 / 5
100,0%
Over 2.5
1 / 5
20,0%
2 / 5
40,0%
Over 3.5
1 / 5
20,0%
0 / 5
0,0%
Under 1.5
0 / 5
0,0%
0 / 5
0,0%
Under 2.5
4 / 5
80,0%
3 / 5
60,0%
Under 3.5
4 / 5
80,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 0 završenih utakmica
Nema prethodnih međusobnih utakmica u bazi
Utakmica Antalyaspor - Keçiörengücü donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja 1. Lig, Turkey.
41'
Antalyaspor
R. Safuri
Gol
46'
Keçiörengücü
Jefferson
Izmena · H. Ayan
48'
Antalyaspor
N. Storm
Gol · S. van de Streek
51'
Keçiörengücü
F. Ezeh
Gol · I. Akdag
53'
Antalyaspor
H. Ilcin
Izmena · Y. Boli
54'
Keçiörengücü
İbrahim Akdağ
Žuti karton · Argument
58'
Keçiörengücü
O. Roshi
Izmena · M. Fofana
58'
Keçiörengücü
A. Celik
Izmena · S. Lus
65'
Antalyaspor
D. Sinik
Izmena · M. Şimşek
67'
Keçiörengücü
A. Akman
Izmena · M. Diouf
68'
Antalyaspor
Y. Boli
Gol
78'
Keçiörengücü
I. Karaogul
Izmena · H. Nabian
80'
Antalyaspor
Gol
Gol
82'
Keçiörengücü
M. Diouf
Gol
90'
Antalyaspor
Soner Dikmen
Žuti karton · Argument
90'
Keçiörengücü
Wellington Nascimento
Žuti karton · Argument
90'
Keçiörengücü
I. Akdag
Gol iz penala
90+2'
Keçiörengücü
Süleyman Luş
VAR
90+7'
Antalyaspor
Yohan Boli
Žuti karton · Foul
59%
Ball Possession
41%
14
Total Shots
18
4
Shots on Goal
6
6
Shots off Goal
10
4
Blocked Shots
2
10
Shots insidebox
7
4
Shots outsidebox
11
4
Corner Kicks
5
1
Offsides
0
14
Fouls
9
2
Yellow Cards
2
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
0
455
Total passes
300
405
Passes accurate
257
89%
Passes %
86%
expected_goals
goals_prevented
Analiza tipova · Antalyaspor
1. Lig · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Keçiörengücü
1. Lig · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Antalyaspor kod kuće · Keçiörengücü u gostima · 1. Lig 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
100,0%Antalyaspor 100,0% (5) · Keçiörengücü 100,0% (5)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
100,0%Antalyaspor 100,0% (5) · Keçiörengücü 100,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
100,0%Antalyaspor 100,0% (5) · Keçiörengücü 100,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%Antalyaspor 100,0% (5) · Keçiörengücü 100,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
100,0%Antalyaspor 100,0% (5) · Keçiörengücü 100,0% (5)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
90,0%Antalyaspor 80,0% (5) · Keçiörengücü 100,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
90,0%Antalyaspor 100,0% (5) · Keçiörengücü 80,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
90,0%Antalyaspor 100,0% (5) · Keçiörengücü 80,0% (5)
Bolji uzorak
| Tip | Antalyaspor kod kuće | Keçiörengücü u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 5 |
100,0% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 5 |
100,0% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
100,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 5 |
100,0% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
100,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 5 |
100,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 5 |
100,0% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 5 |
90,0% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
100,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
90,0% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
90,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
90,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
90,0% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
90,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
90,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
80,0% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
80,0% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
80,0% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
80,0% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
80,0% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 5 |
80,0% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
70,0% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
70,0% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
70,0% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
70,0% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
70,0% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
60,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
70,0% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
70,0% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
60,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
70,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
70,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
70,0% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
70,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
70,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
70,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
70,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
70,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
70,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
70,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
70,0% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
70,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
60,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
60,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
60,0% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
60,0% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
40,0% uzorak 5 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
50,0% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
40,0% uzorak 5 |
50,0% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
40,0% uzorak 5 |
50,0% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
40,0% uzorak 5 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
50,0% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
60,0% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
60,0% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
60,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
60,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
60,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
60,0% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
50,0% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
50,0% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
20,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
50,0% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
80,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
50,0% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
80,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
50,0% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
20,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
50,0% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
50,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
50,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
50,0% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
50,0% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
50,0% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
40,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
40,0% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
40,0% uzorak 5 |
30,0% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
30,0% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
40,0% uzorak 5 |
30,0% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
20,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
20,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
20,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
20,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
20,0% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
40,0% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
80,0% uzorak 5 |
40,0% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
30,0% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
30,0% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
30,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
30,0% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
30,0% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
30,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
60,0% uzorak 5 |
30,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
30,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
30,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
30,0% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
30,0% |
Nerešeno X Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
40,0% uzorak 5 |
20,0% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
40,0% uzorak 5 |
20,0% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
40,0% uzorak 5 |
20,0% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
40,0% uzorak 5 |
20,0% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
40,0% uzorak 5 |
20,0% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
40,0% uzorak 5 |
20,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
40,0% uzorak 5 |
20,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
40,0% uzorak 5 |
20,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
20,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
20,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
20,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
20,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
20,0% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
10,0% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
10,0% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
10,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
10,0% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
10,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
10,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
10,0% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
10,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
10,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
10,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
10,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
10,0% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
20,0% uzorak 5 |
10,0% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Antalyaspor
Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Sami Ugurlu
Startna postava 11
21Abdullah YiğiterG
7Bünyamin BalcıD
4Ensar Bugra TivsizD
19Samet KarakocD
17Erdoğan YeşilyurtD
20Hasan Yakub İlçinM
6Soner DikmenM
70Doğukan SinikM
8Ramzi SafouriM
26Nikola StormM
22Sander van de StreekF
Klupa 9
10Yohan BoliF
97Mevlut SimsekM
13Doğukan ÖzkanG
27Mert YilmazD
98Ege IzmirliD
89Veysel SarıD
44Ismail ChehaimaM
92Hasan ÜrkmezM
81Arda AltunF

Keçiörengücü
Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Sedat Agcay
Startna postava 11
18Emre SatılmışG
12Berkan Mahmut KeskinD
5Oguzcan CaliskanD
3Wellington NascimentoD
4Abdullah ÇelikD
8Ishak KaraogulM
14İbrahim AkdağM
7Odise RoshiM
10JeffersonM
21Francis EzehM
9Ali AkmanF
Klupa 10
22Halil Can AyanM
33Süleyman LuşD
77Moryke FofanaF
55Mame Biram DioufF
45Herculano NabianF
1Mehmet ErdoğanG
2Yunus BahadirD
17Recep TasbakirM
19Enes YilmazM
16Oğuzhan AyaydınM
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
