Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Atletico Goianiense
0P 3N 2I
9. mesto · 55 bodova
Forma · Ceara
1P 1N 3I
16. mesto · 43 bodova
Golovi · Over 1.5
71% vs 78%
BTTS 41% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 4 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Atletico Goianiense 94,1% · Ceara 88,9%
91,4%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 27
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
2:1
Stadion
-
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Atletico Goianiense
9. mesto · 55 bodova
Ceara
16. mesto · 43 bodova
Utakmica Atletico Goianiense - Ceara donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie B, Brazil.
7'
Atletico Goianiense
Guilherme Costa Marques
Gol · Guilherme Lopes
7'
Atletico Goianiense
Guilherme Costa Marques
Gol · Guilherme Lopes
12'
Atletico Goianiense
Geovany Soares
Gol · Warley Leandro da Silva
12'
Atletico Goianiense
Geovany Soares
Gol · Warley Leandro da Silva
22'
Atletico Goianiense
João Pedro
Žuti karton · Foul
22'
Atletico Goianiense
João Pedro
Žuti karton · Foul
25'
Ceara
Giovanni Pavani
Izmena · Nicolás Ferreira
25'
Ceara
Giovanni Pavani
Izmena · Nicolás Ferreira
38'
Ceara
Bryan Borges Mascarenhas
Žuti karton · Foul
38'
Ceara
Bryan Borges Mascarenhas
Žuti karton · Foul
39'
Ceara
Melquisedeque Costa De Oliveira
Gol · Matheus Araujo
39'
Ceara
Melquisedeque Costa De Oliveira
Gol · Matheus Araujo
45'
Atletico Goianiense
Gustavo Maia da Silva
Izmena · Henrique
45'
Atletico Goianiense
Gustavo Maia da Silva
Izmena · Henrique
45'
Atletico Goianiense
Guilherme Costa Marques
Izmena · Yuri
45'
Atletico Goianiense
Guilherme Costa Marques
Izmena · Yuri
51'
Atletico Goianiense
José Domingos de Moraes Neto
VAR
51'
Atletico Goianiense
José Domingos de Moraes Neto
VAR
51'
Atletico Goianiense
José Domingos de Moraes Neto
Crveni karton · Abusive Language
51'
Atletico Goianiense
José Domingos de Moraes Neto
Crveni karton · Abusive Language
53'
Atletico Goianiense
Geovany Soares
Izmena · Cristiano Claudinei Nogueira
53'
Atletico Goianiense
Geovany Soares
Izmena · Cristiano Claudinei Nogueira
61'
Ceara
Vinícius
Žuti karton · Foul
61'
Ceara
Vinícius
Žuti karton · Foul
62'
Ceara
Bryan Borges Mascarenhas
Izmena · Wendel da Silva Costa
62'
Ceara
Bryan Borges Mascarenhas
Izmena · Wendel da Silva Costa
62'
Ceara
Matheus Araujo
Izmena · Lenny Ivo Lobato Romanelli
62'
Ceara
Matheus Araujo
Izmena · Lenny Ivo Lobato Romanelli
67'
Atletico Goianiense
João Pedro
Izmena · Gustavo Coutinho Silva Lopes
67'
Atletico Goianiense
João Pedro
Izmena · Gustavo Coutinho Silva Lopes
68'
Atletico Goianiense
Daniel Nascimento Peixoto dos Santos
Izmena · Klebert de Oliveira Pereira
68'
Atletico Goianiense
Daniel Nascimento Peixoto dos Santos
Izmena · Klebert de Oliveira Pereira
73'
Ceara
Melquisedeque Costa De Oliveira
Izmena · Lucca Holanda Sampaio Tavares
73'
Ceara
Melquisedeque Costa De Oliveira
Izmena · Lucca Holanda Sampaio Tavares
73'
Ceara
Sávio António Alves
Izmena · Lucas Mugni
73'
Ceara
Sávio António Alves
Izmena · Lucas Mugni
89'
Ceara
Luiz Otávio
Žuti karton · Foul
89'
Ceara
Luiz Otávio
Žuti karton · Foul
35%
Ball Possession
65%
11
Total Shots
23
2
Shots on Goal
5
5
Shots off Goal
9
4
Blocked Shots
9
5
Shots insidebox
13
6
Shots outsidebox
10
3
Corner Kicks
7
18
Fouls
12
1
Yellow Cards
3
1
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
0
310
Total passes
566
247
Passes accurate
489
12
Free Kicks
18

Analiza tipova · Atletico Goianiense

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 8 9 47,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Ceara

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
18 16 2 88,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Atletico Goianiense kod kuće · Ceara u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
91,4%
Atletico Goianiense 94,1% (17) · Ceara 88,9% (18)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
85,7%
Atletico Goianiense 82,4% (17) · Ceara 88,9% (18)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
85,7%
Atletico Goianiense 82,4% (17) · Ceara 88,9% (18)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
85,7%
Atletico Goianiense 82,4% (17) · Ceara 88,9% (18)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
82,9%
Atletico Goianiense 82,4% (17) · Ceara 83,3% (18)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
82,9%
Atletico Goianiense 76,5% (17) · Ceara 88,9% (18)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
80,0%
Atletico Goianiense 76,5% (17) · Ceara 83,3% (18)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
80,0%
Atletico Goianiense 70,6% (17) · Ceara 88,9% (18)
Bolji uzorak
TipAtletico Goianiense
kod kuće
Ceara
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
94,1%
uzorak 17
88,9%
uzorak 18
91,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
88,9%
uzorak 18
85,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
88,9%
uzorak 18
85,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
88,9%
uzorak 18
85,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
83,3%
uzorak 18
82,9%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
88,9%
uzorak 18
82,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
76,5%
uzorak 17
83,3%
uzorak 18
80,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
88,9%
uzorak 18
80,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
83,3%
uzorak 18
77,1%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
77,8%
uzorak 18
74,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
77,8%
uzorak 18
74,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
77,8%
uzorak 18
74,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
77,8%
uzorak 18
74,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
71,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
68,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
68,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
77,8%
uzorak 18
71,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
77,8%
uzorak 18
71,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
72,2%
uzorak 18
68,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
65,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
76,5%
uzorak 17
61,1%
uzorak 18
68,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
76,5%
uzorak 17
61,1%
uzorak 18
68,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
72,2%
uzorak 18
65,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
62,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
62,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
62,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
62,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
61,1%
uzorak 18
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
61,1%
uzorak 18
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
55,6%
uzorak 18
62,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
72,2%
uzorak 18
62,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
72,2%
uzorak 18
62,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
60,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
58,8%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
54,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
54,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
54,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
51,4%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
51,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
51,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
66,7%
uzorak 18
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
61,1%
uzorak 18
54,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
55,6%
uzorak 18
51,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
48,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
48,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
48,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
51,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
51,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
51,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
45,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
45,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
61,1%
uzorak 18
51,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
55,6%
uzorak 18
48,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
45,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
41,2%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
45,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
38,9%
uzorak 18
48,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
38,9%
uzorak 18
48,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
38,9%
uzorak 18
42,9%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
38,9%
uzorak 18
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
38,9%
uzorak 18
42,9%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
41,2%
uzorak 17
38,9%
uzorak 18
40,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
42,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
40,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
29,4%
uzorak 17
44,4%
uzorak 18
37,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
31,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
31,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
31,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
37,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
37,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
37,1%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
41,2%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
34,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
31,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
31,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
29,4%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
28,6%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
23,5%
uzorak 17
50,0%
uzorak 18
37,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
38,9%
uzorak 18
31,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
38,9%
uzorak 18
31,4%
Nerešeno
X Ceo meč
23,5%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
28,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
28,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
25,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
25,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
31,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
31,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
31,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
35,3%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
28,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
35,3%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
28,6%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
25,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
25,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
25,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
25,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
25,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
25,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
22,2%
uzorak 18
22,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
33,3%
uzorak 18
25,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
22,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
22,9%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
25,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
25,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
29,4%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
22,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
22,9%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
20,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
20,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
16,7%
uzorak 18
17,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
20,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
27,8%
uzorak 18
20,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
22,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
20,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
20,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
17,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
17,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
17,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
17,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
14,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
14,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
14,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
14,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
11,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
11,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
11,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
11,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5,9%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
8,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5,9%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
8,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
8,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,1%
uzorak 18
8,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
17,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
14,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
8,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
5,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
5,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
5,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
5,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
5,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,6%
uzorak 18
5,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
0,0%
uzorak 18
8,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
0,0%
uzorak 18
8,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 18
5,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 18
5,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 18
5,7%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 18
2,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Atletico Goianiense

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Roger
Startna postava 11
1Paulo VítorG
2WarleyD
3J. BarretoD
4Adriano MartinsD
6Guilherme LopesD
5PeixotoM
8NetinhoM
7Soares GeovanyM
20Guilherme MarquesM
11Gustavo MaiaM
9João PedroF
Klupa 9
16YuriD
14GebsonD
13NatãD
21MatheusinhoM
18Gustavo CoutinhoF
19Henrique Freitas AlvesM
17K. PereiraM
15CristianoM
12Paulo HenriqueG

Ceara

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Daniel Paulista
Startna postava 11
1RichardG
31BryanD
18JúlioD
4Luiz OtávioD
6SávioD
25Vinicius ZanoceloM
7Giovanni PavaniM
81Joao GabrielM
40RichardM
8Matheus AraújoM
29VinaF
Klupa 12
9WendelF
23Caíque FrançaG
11N. FerreiraF
10L. MugniM
99LuccaF
13Luiz OtávioD
2Rafael RamosD
26RichardsonM
12SanchezD
41G. DiasG
45Vini UchellaD
77Lenny LobatoF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.