Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Austria Klagenfurt
0P
2N
3I
6. mesto · 16 bodova
Forma · Lask Linz
2P
1N
2I
1. mesto · 38 bodova
Golovi · Over 1.5
75%
vs
76%
BTTS
63% /
65% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0
— 2 —
8
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Gost - 1+ gol
Austria Klagenfurt 87,5%
· Lask Linz 76,5%
81,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 20
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
1:1
Stadion
28 Black Arena
Grad
Klagenfurt am Wörthersee
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2024
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2024
12 / 16
75,0%
Over 1.5
13 / 17
76,5%
10 / 16
62,5%
Over 2.5
11 / 17
64,7%
7 / 16
43,8%
Over 3.5
3 / 17
17,7%
4 / 16
25,0%
Under 1.5
4 / 17
23,5%
6 / 16
37,5%
Under 2.5
6 / 17
35,3%
9 / 16
56,3%
Under 3.5
14 / 17
82,4%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
0
Austria Klagenfurt pobede
2
Nerešeno
8
Lask Linz pobede
26.04.2025.
Lask Linz - Austria Klagenfurt
Bundesliga
6:0
22.04.2025.
Austria Klagenfurt - Lask Linz
Bundesliga
1:4
06.10.2024.
Lask Linz - Austria Klagenfurt
Bundesliga
4:0
05.05.2024.
Austria Klagenfurt - Lask Linz
Bundesliga
0:2
31.03.2024.
Lask Linz - Austria Klagenfurt
Bundesliga
1:0
11.02.2024.
Lask Linz - Austria Klagenfurt
Bundesliga
2:2
16.09.2023.
Austria Klagenfurt - Lask Linz
Bundesliga
1:3
07.05.2023.
Austria Klagenfurt - Lask Linz
Bundesliga
1:1
30.04.2023.
Lask Linz - Austria Klagenfurt
Bundesliga
4:0
15.10.2022.
Austria Klagenfurt - Lask Linz
Bundesliga
1:3
Utakmica Austria Klagenfurt - Lask Linz donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Bundesliga, Austria.
3'
Austria Klagenfurt
S. Bonnah
Gol · M. Hinteregger
14'
Lask Linz
V. Berisha
Gol
35'
Lask Linz
George Bello
Žuti karton · Foul
46'
Lask Linz
C. Lang
Izmena · K. Daněk
48'
Austria Klagenfurt
Tobias Koch
Žuti karton · Foul
48'
Lask Linz
Samuel Adeniran
Žuti karton · Argument
58'
Lask Linz
Philipp Ziereis
Žuti karton · Foul
60'
Austria Klagenfurt
N. Binder
Izmena · K. Bennetts
61'
Lask Linz
M. Entrup
Gol · S. Adeniran
64'
Lask Linz
V. Berisha
Izmena · R. Žulj
64'
Lask Linz
S. Adeniran
Izmena · F. Flecker
70'
Austria Klagenfurt
T. Koch
Izmena · D. Toševski
70'
Austria Klagenfurt
F. Jaritz
Izmena · J. Robatsch
72'
Lask Linz
Maximilian Entrup
Žuti karton · Foul
75'
Austria Klagenfurt
D. Salifou
Izmena · P. Wydra
75'
Austria Klagenfurt
S. Bonnah
Izmena · M. Kitz
83'
Lask Linz
M. Entrup
Izmena · M. Cissé
90'
Austria Klagenfurt
David Toševski
Žuti karton · Foul
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · Austria Klagenfurt
Bundesliga · sezona 2024 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Lask Linz
Bundesliga · sezona 2024 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
17 | 15 | 2 | 88,2% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
17 | 14 | 3 | 82,4% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
17 | 14 | 3 | 82,4% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
17 | 14 | 3 | 82,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
17 | 14 | 3 | 82,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
17 | 14 | 3 | 82,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Austria Klagenfurt kod kuće · Lask Linz u gostima · Bundesliga 2024
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Gost - 1+ gol
81,8%Austria Klagenfurt 87,5% (16) · Lask Linz 76,5% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
78,8%Austria Klagenfurt 81,3% (16) · Lask Linz 76,5% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
78,8%Austria Klagenfurt 75,0% (16) · Lask Linz 82,4% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
78,8%Austria Klagenfurt 75,0% (16) · Lask Linz 82,4% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
75,8%Austria Klagenfurt 75,0% (16) · Lask Linz 76,5% (17)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
75,8%Austria Klagenfurt 75,0% (16) · Lask Linz 76,5% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
72,7%Austria Klagenfurt 75,0% (16) · Lask Linz 70,6% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
72,7%Austria Klagenfurt 75,0% (16) · Lask Linz 70,6% (17)
Bolji uzorak
| Tip | Austria Klagenfurt kod kuće | Lask Linz u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
87,5% uzorak 16 |
76,5% uzorak 17 |
81,8% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
81,3% uzorak 16 |
76,5% uzorak 17 |
78,8% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
75,0% uzorak 16 |
82,4% uzorak 17 |
78,8% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
75,0% uzorak 16 |
82,4% uzorak 17 |
78,8% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
75,0% uzorak 16 |
76,5% uzorak 17 |
75,8% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 16 |
76,5% uzorak 17 |
75,8% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
75,0% uzorak 16 |
70,6% uzorak 17 |
72,7% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
75,0% uzorak 16 |
70,6% uzorak 17 |
72,7% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
88,2% uzorak 17 |
78,8% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
81,3% uzorak 16 |
64,7% uzorak 17 |
72,7% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
82,4% uzorak 17 |
72,7% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
64,7% uzorak 17 |
63,6% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
64,7% uzorak 17 |
63,6% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
64,7% uzorak 17 |
63,6% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
64,7% uzorak 17 |
63,6% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
58,8% uzorak 17 |
63,6% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
82,4% uzorak 17 |
69,7% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
82,4% uzorak 17 |
69,7% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
70,6% uzorak 17 |
63,6% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
58,8% uzorak 17 |
57,6% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
58,8% uzorak 17 |
57,6% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
52,9% uzorak 17 |
54,5% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
56,3% uzorak 16 |
52,9% uzorak 17 |
54,5% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
56,3% uzorak 16 |
52,9% uzorak 17 |
54,5% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
52,9% uzorak 17 |
54,5% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
52,9% uzorak 17 |
54,5% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
50,0% uzorak 16 |
76,5% uzorak 17 |
63,6% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
64,7% uzorak 17 |
57,6% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
52,9% uzorak 17 |
51,5% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
52,9% uzorak 17 |
51,5% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
47,1% uzorak 17 |
48,5% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
43,8% uzorak 16 |
47,1% uzorak 17 |
45,5% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
43,8% uzorak 16 |
47,1% uzorak 17 |
45,5% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
41,2% uzorak 17 |
42,4% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
47,1% uzorak 17 |
42,4% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
47,1% uzorak 17 |
42,4% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
47,1% uzorak 17 |
42,4% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
41,2% uzorak 17 |
39,4% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
35,3% uzorak 17 |
39,4% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
35,3% uzorak 17 |
36,4% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
35,3% uzorak 17 |
36,4% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
35,3% uzorak 17 |
36,4% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
41,2% uzorak 17 |
36,4% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
41,2% uzorak 17 |
36,4% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
29,4% uzorak 17 |
33,3% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
29,4% uzorak 17 |
33,3% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
29,4% uzorak 17 |
30,3% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
41,2% uzorak 17 |
33,3% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
35,3% uzorak 17 |
30,3% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
50,0% uzorak 16 |
23,5% uzorak 17 |
36,4% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
50,0% uzorak 16 |
23,5% uzorak 17 |
36,4% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
23,5% uzorak 17 |
30,3% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
23,5% uzorak 17 |
27,3% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
23,5% uzorak 17 |
24,2% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
23,5% uzorak 17 |
24,2% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
35,3% uzorak 17 |
27,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
35,3% uzorak 17 |
27,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
23,5% uzorak 17 |
21,2% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
23,5% uzorak 17 |
21,2% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
23,5% uzorak 17 |
21,2% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
23,5% uzorak 17 |
21,2% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
18,8% uzorak 16 |
23,5% uzorak 17 |
21,2% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
18,8% uzorak 16 |
23,5% uzorak 17 |
21,2% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
17,7% uzorak 17 |
30,3% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
17,7% uzorak 17 |
30,3% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
17,7% uzorak 17 |
27,3% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
17,7% uzorak 17 |
21,2% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
25,0% uzorak 16 |
17,7% uzorak 17 |
21,2% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
17,7% uzorak 17 |
18,2% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
17,7% uzorak 17 |
18,2% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
23,5% uzorak 17 |
18,2% |
Nerešeno X Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
11,8% uzorak 17 |
21,2% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
11,8% uzorak 17 |
18,2% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
11,8% uzorak 17 |
18,2% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
11,8% uzorak 17 |
18,2% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
11,8% uzorak 17 |
15,1% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
11,8% uzorak 17 |
12,1% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
11,8% uzorak 17 |
12,1% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
23,5% uzorak 17 |
15,2% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
5,9% uzorak 17 |
12,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
5,9% uzorak 17 |
12,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
5,9% uzorak 17 |
9,1% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
17,7% uzorak 17 |
9,1% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.
Sastavi nisu dostupni
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
