Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Birmingham
4P 0N 1I
3. mesto · 26 bodova
Forma · Middlesbrough
2P 2N 1I
1. mesto · 28 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 75%
BTTS 63% / 63% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 0 — 8
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

Birmingham 100,0% · Middlesbrough 85,7%
93,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 7
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 8
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
0:1
Stadion
St. Andrew's Stadium
Grad
Birmingham

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Birmingham
3. mesto · 26 bodova
Middlesbrough
1. mesto · 28 bodova
Utakmica između Birminghama i Middlesbrougha u 8. kolu Championship lige završena je rezultatom 2:2 na stadionu St. Andrew's u Birminghamu.
24'
Birmingham
Luis Vasquez
Žuti karton · Foul
24'
Birmingham
Luis Vázquez
Žuti karton · Foul
45'
Middlesbrough
Max Arfsten
Gol · Amario Cozier-Duberry
45'
Middlesbrough
M. Arfsten
Gol · A. Cozier-Duberry
55'
Birmingham
Liam Millar
Gol · Jhon Elmer Solís Romero
55'
Birmingham
L. Millar
Gol · J. E. Solis Romero
59'
Birmingham
Riley McGree
Autogol
59'
Birmingham
R. McGree
Autogol
63'
Middlesbrough
Myles Peart-Harris
Izmena · Tommy Conway
63'
Middlesbrough
R. McGree
Izmena · S. Berhalter
63'
Middlesbrough
Riley McGree
Izmena · Sebastian Berhalter
63'
Middlesbrough
M. Peart-Harris
Izmena · T. Conway
71'
Birmingham
Luis Vasquez
Izmena · Marvin Ducksch
71'
Birmingham
L. Vazquez
Izmena · M. Ducksch
74'
Middlesbrough
Amario Cozier-Duberry
Izmena · Jeremy Sarmiento
74'
Middlesbrough
A. Cozier-Duberry
Izmena · J. Sarmiento
83'
Birmingham
Jay Stansfield
Izmena · Paik Seung-Ho
83'
Birmingham
J. Stansfield
Izmena · Paik Seung-Ho
86'
Middlesbrough
Max Arfsten
Izmena · Neto Borges
86'
Middlesbrough
M. Arfsten
Izmena · Neto Borges
86'
Middlesbrough
Ashley Phillips
Izmena · Kyle Joseph
86'
Middlesbrough
A. Phillips
Izmena · K. Joseph
88'
Middlesbrough
A.Malanda
Gol
88'
Birmingham
Phil Neumann
Žuti karton · Argument
88'
Birmingham
Phil Neumann
Žuti karton · Dissent
88'
Middlesbrough
A. Malanda
Gol
90+1'
Birmingham
C. Vicente
Izmena · P. Roberts
57%
Ball Possession
43%
15
Total Shots
15
5
Shots on Goal
4
6
Shots off Goal
6
4
Blocked Shots
5
7
Shots insidebox
13
8
Shots outsidebox
2
5
Corner Kicks
3
1
Offsides
0
11
Fouls
11
2
Yellow Cards
0
0
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
5
366
Total passes
399
271
Passes accurate
319
10
Free Kicks
10

Analiza tipova · Birmingham

Championship · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W4
Nerešeno
X Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Middlesbrough

Championship · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Birmingham kod kuće · Middlesbrough u gostima · Championship 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
93,3%
Birmingham 100,0% (8) · Middlesbrough 85,7% (7)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
93,3%
Birmingham 100,0% (8) · Middlesbrough 85,7% (7)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
93,3%
Birmingham 100,0% (8) · Middlesbrough 85,7% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
80,0%
Birmingham 75,0% (8) · Middlesbrough 85,7% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
80,0%
Birmingham 75,0% (8) · Middlesbrough 85,7% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
80,0%
Birmingham 75,0% (8) · Middlesbrough 85,7% (7)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
80,0%
Birmingham 75,0% (8) · Middlesbrough 85,7% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
86,7%
Birmingham 100,0% (8) · Middlesbrough 71,4% (7)
Bolji uzorak
TipBirmingham
kod kuće
Middlesbrough
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
93,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
93,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
93,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
80,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
80,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
80,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
80,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
86,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
86,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
87,5%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
80,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
73,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
66,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
62,5%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
66,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
80,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
80,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
80,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
80,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
80,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
73,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
73,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
73,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
73,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
60,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
60,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
60,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
66,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
60,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
60,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
60,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
60,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
60,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
66,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
60,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
53,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
53,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
53,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
46,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
46,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
46,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
46,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
46,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
46,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
46,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
46,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
37,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
46,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
46,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
46,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
40,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
40,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
40,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
60,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
46,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Nerešeno
X Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
37,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
33,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
37,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
33,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
40,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
33,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
33,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
25,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
26,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
33,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
33,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
37,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
26,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
26,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
37,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
26,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
26,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
20,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
25,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
20,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
26,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
26,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
20,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
20,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
20,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
20,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
20,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
13,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
13,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
13,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
13,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
13,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
13,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
13,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
13,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
13,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
13,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
13,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
6,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
6,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
6,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
6,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
6,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
6,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
6,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Birmingham

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: C. Davies
Startna postava 11
1J. BeadleG
26B. Osayi-SamuelD
5P. NeumannD
4C. KlarerD
20A. CochraneD
24T. IwataM
14J. SolisM
7Carlos VicenteM
28J. StansfieldM
17L. MillarM
32L. VázquezF
Klupa 9
21R. AllsopG
3L. BuchananD
33M. DuckschF
23D. FryD
2E. LairdD
25K. LundD
40M. MazwiM
8Paik Seung-HoM
16P. RobertsM

Middlesbrough

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: K. Hellberg
Startna postava 11
1R. VítekG
12L. AylingD
4A. PhillipsD
29A. MalandaD
2C. BrittainM
10A. MorrisM
8R. McGreeM
17M. ArfstenM
11A. Cozier-DuberryM
14M. Peart-HarrisM
7W. LankshearF
Klupa 9
22K. JosephF
30Neto BorgesD
21R. PukštasM
16J. SarmientoF
13D. StrelecF
9T. ConwayF
3S. ByramD
31S. BrynnG
6S. BerhalterM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 19.09.2026. 2 min čitanja

Birmingham vs Middlesbrough 2:2 - Championship analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 8. kola engleske Championship lige, na stadionu St. Andrew's u Birminghamu odigrana je utakmica između Birmingham i Middlesbrougha koja je završena nerešenim rezultatom 2:2. Domaći tim je uspeo da se vrati nakon zaostatka na poluvremenu, dok su gosti zadržali bod na teškom gostovanju.

Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Poredak lopte 57% 43%
Blokirani šutevi 4 5
Korneri 5 3
Prekršaji 11 11
Slobodni udarci 10 10
Odbrane golmana 3 4
Offside 1 0
Precizni pasovi 271 320
Crveni kartoni 0 0
Šutevi unutar kaznenog prostora 7 13
Šutevi van gola 6 6
Šutevi u okvir gola 5 4
Šutevi van kaznenog prostora 8 2
Ukupno pasova 367 399
Ukupno šuteva 15 15
Žuti kartoni 2 0
Zaključak

Utakmica između Birminghama i Middlesbrougha donela je izjednačen rezultat 2:2, što potvrđuju i statistički podaci. Iako je Birmingham imao veći posed lopte (57%) i više kornera (5 prema 3), ukupan broj šuteva je bio identičan za oba tima (15). Middlesbrough je imao više šuteva unutar kaznenog prostora (13 prema 7), što može ukazivati na efikasniju završnicu u određenim trenucima meča. Preciznost pasova je bila nešto bolja na strani gostiju (320 prema 271). Domaći tim je dobio dva žuta kartona, dok su gosti sačuvali čist karton. Sve u svemu, statistika potvrđuje da je utakmica bila takmičarski izjednačena sa nekoliko različitih aspekata igre sa obe strane. Bez podataka o konkretnim događajima i sastavima, analiza se zasniva prvenstveno na brojkama koje ukazuju na ravnotežu u igri i rezultat koji odražava borbu oba tima na terenu.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.