Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:0
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Boise
5P 0N 0I
3. mesto · 58 bodova
Forma · Naples
4P 0N 1I
8. mesto · 46 bodova
Golovi · Over 1.5
80% vs 69%
BTTS 60% / 56% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 0 — 0
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Boise 100,0% · Naples 81,3%
90,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 15
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Group Stage
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
1:0
Stadion
-
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Boise
3. mesto · 58 bodova
Naples
8. mesto · 46 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
1
Boise pobede
0
Nerešeno
0
Naples pobede
06.09.2026.
Naples - Boise
USL League One
0:2
Utakmica Boise - Naples donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja USL League One, USA.
8'
Boise
T. Amang
Gol · J. Ricketts
11'
Naples
K. O'Connor
Žuti karton
33'
Naples
A. Ferrin
Žuti karton
50'
Naples
M. Torrellas
Žuti karton
59'
Naples
I. Cerro
Izmena · H. Gay
62'
Boise
J. Ricketts
Žuti karton
67'
Boise
T. Amang
Izmena · O. Yehya
67'
Boise
M. Ndiaye
Izmena · K. Oyler
68'
Boise
C. Adams
Izmena · D. Gasso
69'
Boise
O. Yehya
Žuti karton
71'
Naples
J. Cisneros
Žuti karton
72'
Naples
A. Mesias
Izmena · J. Osorio
75'
Boise
D. Gasso
Žuti karton
79'
Boise
N. Moon
Izmena · J. Hanson
81'
Boise
T. Rose
Autogol
85'
Naples
D. Bachstein
Izmena · G. Miglietti
85'
Naples
M. Torrellas
Izmena · W. Arevalo
87'
Boise
J. Crull
Žuti karton
90'
Boise
D. Kostyshyn
Izmena · J. Stephens

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Boise

USL League One · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 13 2 86,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 13 2 86,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 15 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 10 5 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 10 5 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 10 5 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 10 5 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 10 5 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 10 5 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 10 5 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Naples

USL League One · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Boise kod kuće · Naples u gostima · USL League One 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
90,3%
Boise 100,0% (15) · Naples 81,3% (16)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
87,1%
Boise 93,3% (15) · Naples 81,3% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
83,9%
Boise 86,7% (15) · Naples 81,3% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
83,9%
Boise 86,7% (15) · Naples 81,3% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
80,6%
Boise 80,0% (15) · Naples 81,3% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
80,6%
Boise 86,7% (15) · Naples 75,0% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
77,4%
Boise 73,3% (15) · Naples 81,3% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
77,4%
Boise 73,3% (15) · Naples 81,3% (16)
Bolji uzorak
TipBoise
kod kuće
Naples
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
90,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
93,3%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
87,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
83,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
83,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
80,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
86,7%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
80,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
73,3%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
77,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
73,3%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
77,4%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
77,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
74,2%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
74,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
80,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
74,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
74,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
74,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
74,2%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
74,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
67,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
67,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
67,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
74,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
74,2%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
67,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
64,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
64,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
71,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
71,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
58,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
60,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
58,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
54,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
54,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
54,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
54,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
58,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
58,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
58,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
58,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
51,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
46,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
51,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
46,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
51,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
46,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
51,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
51,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
48,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
48,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
48,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
48,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
58,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
54,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
54,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
48,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
48,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
53,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
48,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
53,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
48,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
48,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
45,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
45,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
48,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
48,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
48,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
45,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
41,9%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
38,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
41,9%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
38,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
35,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
35,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
45,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
40,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
35,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
29,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
33,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
29,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
25,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
25,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
25,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
22,6%
Nerešeno
X Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
29,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
29,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
29,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
29,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
29,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
25,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
19,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
19,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
19,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
16,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
12,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
9,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
6,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
12,9%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
9,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
6,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
6,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
3,2%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Boise

Formacija: -
Startna postava 11
18J. Kliewer
2J. Ricketts
5M. Ndiaye
25J. Dengler
16J. Crull
14N. Moon
10D. Kostyshyn
66P. Mayaka
6C. Adams
7B. Bodily
22T. Amang
Klupa 8
99J. Mazzola
33H. Sargis
8D. Gasso
9Luan Brito
17J. Hanson
27J. Stephens
23O. Yehya
3K. Oyler

Naples

Formacija: - · Trener: Matthew Poland
Startna postava 11
99J. Grant
7T. Gray
21M. Torrellas
5L. Mastrantonio
31T. Rose
3J. Cisneros
30I. Cerro
14K. O'Connor
23A. Mesias
10A. Ferrin
18D. Bachstein
Klupa 7
1L. Delgado
9G. Miglietti
11C. Garcia
8J. Osorio
19W. Arevalo
22J. Yoder
12H. Gay

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.