Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:1
Kraj
HT 1:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Boston River
2P 1N 2I
13. mesto · 37 bodova
Forma · Cerro
1P 1N 3I
14. mesto · 37 bodova
Golovi · Over 1.5
50% vs 82%
BTTS 44% / 59% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 4 — 1
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Boston River 81,3% · Cerro 88,2%
84,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 4
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Parque Artigas
Grad
Las Piedras

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Boston River
13. mesto · 37 bodova
Cerro
14. mesto · 37 bodova
Utakmica Boston River - Cerro donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera División - Apertura, Uruguay.
12'
Cerro
A. Cambon
Gol
33'
Boston River
N. Siri
Gol
36'
Boston River
Rodrigo Saravia
Žuti karton
46'
Cerro
F. Bregante
Izmena · P. Nongoy
55'
Boston River
F. Aristegui
Izmena · Y. Gonzalez
65'
Cerro
A. Cambon
Izmena · E. Rodriguez
65'
Cerro
Leonardo Pais
Izmena · R. Mederos
69'
Boston River
F. Munoa
Izmena · F. Martinez
69'
Boston River
N. Siri
Izmena · A. Fernandez
72'
Cerro
Nahuel Arena
Žuti karton
77'
Boston River
L. Vazquez
Izmena · A. Amado
81'
Cerro
Pablo Nongoy
Žuti karton
88'
Boston River
Agustín Amado
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Boston River

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Cerro

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 4 13 23,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 4 13 23,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Boston River kod kuće · Cerro u gostima · Primera División 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
84,9%
Boston River 81,3% (16) · Cerro 88,2% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
78,8%
Boston River 87,5% (16) · Cerro 70,6% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
72,7%
Boston River 75,0% (16) · Cerro 70,6% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
75,8%
Boston River 68,8% (16) · Cerro 82,4% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
69,7%
Boston River 62,5% (16) · Cerro 76,5% (17)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
63,6%
Boston River 62,5% (16) · Cerro 64,7% (17)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
66,7%
Boston River 75,0% (16) · Cerro 58,8% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
72,7%
Boston River 56,3% (16) · Cerro 88,2% (17)
Bolji uzorak
TipBoston River
kod kuće
Cerro
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
81,3%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
84,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
78,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
72,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
75,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
62,5%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
69,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
63,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
66,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
72,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
56,3%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
69,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
56,3%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
69,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
93,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
72,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
69,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
69,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
57,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
57,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
66,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
66,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
66,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
66,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
87,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
60,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
60,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
57,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
51,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
43,8%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
51,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
48,5%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
54,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
51,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
56,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
48,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
56,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
48,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
57,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
54,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
54,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
54,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
54,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
54,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
48,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
48,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
42,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
42,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
42,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
42,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
42,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
57,6%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
54,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
51,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
42,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
39,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
37,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
51,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
51,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
45,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
42,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
36,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
48,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
45,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
45,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
43,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
36,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
30,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
30,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
30,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
45,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
45,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
45,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
45,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
39,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
25,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
33,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
33,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
30,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
30,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
27,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
39,4%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
39,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
36,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
36,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
36,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
36,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
27,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
24,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
36,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
33,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
33,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
43,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
30,3%
Nerešeno
X Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
21,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
21,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
21,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
18,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
18,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
18,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
18,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
33,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
30,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
30,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
30,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
30,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
30,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
27,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
24,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
21,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
21,2%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
43,8%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
18,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
15,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
15,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
15,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
12,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
27,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
27,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
27,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
21,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
21,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
15,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
15,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
15,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
15,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
9,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
9,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
15,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
12,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
6,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
6,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
6,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Boston River

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Ignacio Ithurralde Saez
Startna postava 11
1Bruno AntúnezG
31Juan AcostaD
30Martín GonzálezD
23Mateo RiveroD
24Jairo O'NeilD
5Rodrigo SaraviaM
16Leandro SuhrM
26Facundo MuñoaM
15Lautaro VazquezD
13Facundo Agustin Aristegui Lemos
27Nicolás SiriF
Klupa 10
32Yair GonzálezM
22Fredy MartínezD
28Agustín FernándezF
10Agustín AmadoM
12Juan Ignacio GonzálezG
6Facundo SaraviaD
25Agustín AguirreD
3Marco ManceboD
17Marco OronáM
19Marcelo HornosF

Cerro

Formacija: 4-3-3 · Trener: Alejandro Cappuccio
Startna postava 11
12Yonatan IrrazábalG
22Damián SuárezD
21Nahuel ArenaD
16Juan Cruz GuasoneD
6Francisco BreganteD
31Jairo AmaroM
5Alejo MacelliM
10Brahian AlemánM
27Cristian BarrosM
28Augusto CambónF
77Leonardo PaisM
Klupa 10
35Pablo NongoyM
32Rodrigo MederosM
14Emiliano RodriguezF
25Darío DenisG
3Ariel LimaD
17Gianni RodríguezD
7Alejandro SeveroM
8Agustín MirandaM
11Ezequiel ForclazM
19Emiliano SosaM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.