Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Boston River
1P 1N 3I
5. mesto · 7 bodova
Forma · Juventud
4P 0N 1I
2. mesto · 15 bodova
Golovi · Over 1.5
58% vs 73%
BTTS 50% / 73% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6 — 2 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili gost

Boston River 75,0% · Juventud 81,8%
78,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 11
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Intermediate Round - 2
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:2
Poluvreme
2:0
Stadion
Estadio Campeones Olímpicos
Grad
Ciudad de Florida

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Boston River
5. mesto · 7 bodova
Juventud
2. mesto · 15 bodova
Utakmica Boston River - Juventud donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera División - Apertura, Uruguay.
14'
Boston River
G. Lopez
Gol
20'
Boston River
J. Gutierrez
Gol
42'
Juventud
A. Prado
Izmena · J. Aja
46'
Juventud
R. Peralta
Izmena · I. Rodriguez
59'
Juventud
A. Rodriguez
Gol iz penala
62'
Boston River
J. Gutierrez
VAR
68'
Boston River
A. Silva
Žuti karton
69'
Juventud
A. Rodriguez
Gol
71'
Juventud
N. Leguizamon
Izmena · B. Larregui
73'
Boston River
F. Munoa
Izmena · F. Rodriguez
74'
Boston River
A. Anello
Izmena · G. Lopez
75'
Juventud
R. Peralta
Žuti karton
76'
Boston River
M. Vera
Žuti karton
82'
Juventud
F. Perez
Izmena · R. Chagas
83'
Boston River
G. Viera
Izmena · B. Barcia
83'
Boston River
F. Noguera
Izmena · J. Gutierrez
88'
Boston River
G. Bortagaray
Gol
90+2'
Boston River
F. Chiappini
Izmena · A. Amado
90+4'
Boston River
M. Vera
Žuti karton
90+4'
Boston River
M. Vera
Crveni karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Boston River

Primera División · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Juventud

Primera División · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Boston River kod kuće · Juventud u gostima · Primera División 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
78,3%
Boston River 75,0% (12) · Juventud 81,8% (11)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
78,3%
Boston River 75,0% (12) · Juventud 81,8% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
78,3%
Boston River 75,0% (12) · Juventud 81,8% (11)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
73,9%
Boston River 75,0% (12) · Juventud 72,7% (11)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
73,9%
Boston River 75,0% (12) · Juventud 72,7% (11)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
65,2%
Boston River 66,7% (12) · Juventud 63,6% (11)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
65,2%
Boston River 66,7% (12) · Juventud 63,6% (11)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
65,2%
Boston River 66,7% (12) · Juventud 63,6% (11)
Bolji uzorak
TipBoston River
kod kuće
Juventud
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
78,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
78,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
78,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
73,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
73,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
66,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
65,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
65,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
65,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
58,3%
uzorak 12
90,9%
uzorak 11
73,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
58,3%
uzorak 12
90,9%
uzorak 11
73,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
69,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
65,2%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
65,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
60,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
66,7%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
60,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
60,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
60,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
56,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
45,5%
uzorak 11
47,8%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
41,7%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
56,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
52,2%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
52,2%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
52,2%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
52,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
52,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
47,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
52,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
52,2%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
47,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
47,8%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
39,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
39,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
47,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
47,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
45,5%
uzorak 11
39,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
45,5%
uzorak 11
39,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
45,5%
uzorak 11
39,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
45,5%
uzorak 11
39,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
45,5%
uzorak 11
39,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
33,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
34,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
33,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
34,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
34,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
34,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
34,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
39,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
39,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
34,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
34,8%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
30,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
30,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
30,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
30,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
30,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
30,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
30,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
30,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
26,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
26,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
26,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
26,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
41,7%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
30,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
26,1%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
21,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
25,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
21,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
21,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
21,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
21,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
21,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
21,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
21,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
21,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
21,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
41,7%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
26,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
17,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
25,0%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
17,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
13,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
13,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
13,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
8,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
8,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
8,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
8,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
8,7%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.