Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

3:0
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Brann
2P 0N 3I
7. mesto · 32 bodova
Forma · Ham-Kam
1P 1N 3I
13. mesto · 27 bodova
Golovi · Over 1.5
92% vs 92%
BTTS 75% / 58% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6 — 1 — 0
7 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

Brann 91,7% · Ham-Kam 91,7%
91,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 12
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 18
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Brann Stadion
Grad
Bergen

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Brann
7. mesto · 32 bodova
Ham-Kam
13. mesto · 27 bodova
Utakmica Brann - Ham-Kam donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Eliteserien, Norway.
4'
Brann
Kristall Máni Ingason
VAR
19'
Ham-Kam
Blerton Isufi
Žuti karton · Foul
31'
Ham-Kam
Blerton Isufi
VAR
33'
Ham-Kam
Martin Gjone
Crveni karton · Foul
42'
Ham-Kam
B. Isufi
Izmena · M. Johnsgard
45'
Brann
J. Soltvedt
Gol
62'
Brann
Kristall Máni Ingason
Žuti karton · Foul
69'
Ham-Kam
A. Trondsen
Izmena · S. Nilsen
69'
Ham-Kam
H. Udahl
Izmena · D. Moreira
73'
Brann
N. Holm
Gol · K. M. Ingason
74'
Brann
E. Gudmundsson
Izmena · N. Wassberg
78'
Brann
N. Holm
Izmena · B. Finne
87'
Ham-Kam
A. Potur
Izmena · W. Osnes-Ringen
87'
Ham-Kam
F. Sjolstad
Izmena · D. Al Saed
90'
Brann
B. Finne
Gol · K. Eriksen
90+1'
Brann
K. M. Ingason
Izmena · K. Kjartansson
70%
Ball Possession
30%
31
Total Shots
4
13
Shots on Goal
0
9
Shots off Goal
2
9
Blocked Shots
2
21
Shots insidebox
2
10
Shots outsidebox
2
10
Corner Kicks
1
2
Offsides
0
10
Fouls
12
1
Yellow Cards
1
0
Red Cards
1
0
Goalkeeper Saves
10
647
Total passes
279
556
Passes accurate
201
86%
Passes %
72%
2.32
expected_goals
0.24
-1.32
goals_prevented
-1.32

Analiza tipova · Brann

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 11 1 91,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Ham-Kam

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 11 1 91,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 11 1 91,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 9 3 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 9 3 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 9 3 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Brann kod kuće · Ham-Kam u gostima · Eliteserien 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
91,7%
Brann 91,7% (12) · Ham-Kam 91,7% (12)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
91,7%
Brann 91,7% (12) · Ham-Kam 91,7% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
91,7%
Brann 91,7% (12) · Ham-Kam 91,7% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
91,7%
Brann 91,7% (12) · Ham-Kam 91,7% (12)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
87,5%
Brann 83,3% (12) · Ham-Kam 91,7% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
87,5%
Brann 83,3% (12) · Ham-Kam 91,7% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,5%
Brann 83,3% (12) · Ham-Kam 91,7% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
87,5%
Brann 83,3% (12) · Ham-Kam 91,7% (12)
Bolji uzorak
TipBrann
kod kuće
Ham-Kam
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
91,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
91,7%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
91,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
91,7%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
91,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
91,7%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
91,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
87,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
83,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
87,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
87,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
87,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
83,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
83,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
83,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
83,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
100,0%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
87,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
79,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
79,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
79,2%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
75,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
79,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
79,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
75,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
70,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
70,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
70,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
70,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
70,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
70,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
58,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
70,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
70,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
66,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
75,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
66,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
66,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
62,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
62,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
62,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
58,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
58,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
66,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
62,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
62,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
62,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
58,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
58,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
58,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
41,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
58,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
58,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
58,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
41,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
50,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
58,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
58,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
45,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
41,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
58,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
41,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
41,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
37,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
37,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
33,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
33,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
29,2%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
29,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
20,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
20,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
25,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
12,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
12,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
12,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
16,7%
Nerešeno
X Ceo meč
0,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
12,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
12,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
12,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
4,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
0,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Brann

Formacija: 4-3-3 · Trener: Eirik Horneland
Startna postava 11
1Mathias DyngelandG
21Denzel De RoeveD
23Thore PedersenD
20Vetle DragsnesD
17Joachim SoltvedtD
16Kristian EriksenM
18Jacob Lungi SørensenM
19Eggert Aron GuðmundssonM
10Kristall Máni IngasonF
29Noah Jean HolmF
9Niklas CastroF
Klupa 7
25Niklas Jensen WassbergM
11Bård FinneF
7Kjartan Mar KjartanssonM
12Simen Vidtun NilsenG
6Cheick Mbacke DiopD
37Sondre Blumenfeldt VindenesM
43Brage Berg HaugenM

Ham-Kam

Formacija: 5-3-2 · Trener: Thomas Myhre
Startna postava 11
12Marcus SandbergG
26Patrick MetcalfeD
2Martin GjoneD
23Fredrik SjolstadD
3Ethan Amundsen-DayD
7Viðar Ari JónssonD
17Aksel Baran PoturM
14Luc MaresM
16Anders TrondsenM
19Henrik UdahlF
29Blerton IsufiF
Klupa 8
8Markus JohnsgardM
22Snorre Strand NilsenD
18Duarte MoreiraF
6William Osnes-RingenM
24Danilo Al-SaedF
13Sander ØstraatG
5Aleksander AndresenD
10Loris MettlerM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.