Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Bsk Bijelo Brdo
2P 1N 2I
7. mesto · 17 bodova
Forma · HNK Cibalia
3P 0N 2I
3. mesto · 19 bodova
Golovi · Over 1.5
50% vs 80%
BTTS 50% / 80% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 3 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Bsk Bijelo Brdo 100,0% · HNK Cibalia 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 5
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 2
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:1
Stadion
-
Grad
Bijelo Brdo

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Bsk Bijelo Brdo
7. mesto · 17 bodova
HNK Cibalia
3. mesto · 19 bodova
Utakmica Bsk Bijelo Brdo - HNK Cibalia donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja First NL, Croatia.
29'
HNK Cibalia
D. Katic
Žuti karton
36'
HNK Cibalia
Britto
Gol
43'
Bsk Bijelo Brdo
F. Drga
Žuti karton
46'
Bsk Bijelo Brdo
F. Drga
Izmena · M. Blazevic
46'
Bsk Bijelo Brdo
F. Hrs
Izmena · F. Svraka
54'
Bsk Bijelo Brdo
A. Benic
Žuti karton
60'
Bsk Bijelo Brdo
C. Ihejiofor
Žuti karton
62'
HNK Cibalia
Ramos
Žuti karton
67'
HNK Cibalia
D. Lukic
Žuti karton
69'
Bsk Bijelo Brdo
Z. Jakovljevic
Izmena · I. Matas
69'
Bsk Bijelo Brdo
D. Resetar
Izmena · M. Brkic
69'
HNK Cibalia
D. Lukic
Izmena · M. Marojevic
69'
HNK Cibalia
L. Rajkovic
Izmena · M. Djira
75'
HNK Cibalia
P. Misic
Izmena · L. Bartolovic
77'
Bsk Bijelo Brdo
P. Korov
Izmena · I. Lozic
80'
HNK Cibalia
M. Kresic
Žuti karton
82'
Bsk Bijelo Brdo
Crveni karton
Crveni karton
84'
HNK Cibalia
K. Kamenar
Izmena · M. Medo
88'
Bsk Bijelo Brdo
F. Svraka
Gol

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Bsk Bijelo Brdo

First NL · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · HNK Cibalia

First NL · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Bsk Bijelo Brdo kod kuće · HNK Cibalia u gostima · First NL 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
100,0%
Bsk Bijelo Brdo 100,0% (6) · HNK Cibalia 100,0% (5)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
90,9%
Bsk Bijelo Brdo 83,3% (6) · HNK Cibalia 100,0% (5)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
90,9%
Bsk Bijelo Brdo 83,3% (6) · HNK Cibalia 100,0% (5)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
90,9%
Bsk Bijelo Brdo 83,3% (6) · HNK Cibalia 100,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
81,8%
Bsk Bijelo Brdo 83,3% (6) · HNK Cibalia 80,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
81,8%
Bsk Bijelo Brdo 83,3% (6) · HNK Cibalia 80,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
81,8%
Bsk Bijelo Brdo 83,3% (6) · HNK Cibalia 80,0% (5)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
81,8%
Bsk Bijelo Brdo 83,3% (6) · HNK Cibalia 80,0% (5)
Bolji uzorak
TipBsk Bijelo Brdo
kod kuće
HNK Cibalia
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
100,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
90,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
90,9%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
90,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
83,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
81,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
83,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
81,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
83,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
81,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
81,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
81,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
81,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
81,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
81,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
81,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
81,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
72,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
72,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
63,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 5
72,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
63,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
63,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
63,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
63,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
80,0%
uzorak 5
63,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
54,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
54,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
54,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
45,5%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
36,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
36,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
27,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
36,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
60,0%
uzorak 5
36,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
40,0%
uzorak 5
27,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
18,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
27,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
18,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
9,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
20,0%
uzorak 5
9,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 5
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.