Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Cacereño
2P 2N 1I
5. mesto · 12 bodova
Forma · Unionistas de Salamanca
2P 1N 2I
16. mesto · 7 bodova
Golovi · Over 1.5
50% vs 67%
BTTS 25% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 2 — 0
2 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili nerešeno

Cacereño 100,0% · Unionistas de Salamanca 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 3
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Group 1 - 7
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Estadio Principe Felipe
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Cacereño
5. mesto · 12 bodova
Unionistas de Salamanca
16. mesto · 7 bodova
Utakmica 7. kola Primera División RFEF između Cacereña i Unionistas de Salamanca završena je rezultatom 1-1 na stadionu Estadio Principe Felipe.
29'
Cacereño
O. Chit
Gol · T. Calvo
44'
Cacereño
A. Exposito
Žuti karton · Handling
45+1'
Unionistas de Salamanca
A. Casas
Gol · Luis Alcalde
56'
Cacereño
I. Tellechea
Promašen penal · I. Tellechea
64'
Cacereño
I. Tellechea
Izmena · S. Navarro
68'
Unionistas de Salamanca
Retu
Izmena · A. Saidi
70'
Unionistas de Salamanca
A. Casas
Žuti karton · Unsportsmanlike conduct
72'
Cacereño
A. Monerris
Izmena · Runy
72'
Cacereño
T. Calvo
Izmena · J. Artola
73'
Cacereño
I. Martinez Munoz
Žuti karton · Foul
78'
Unionistas de Salamanca
Luis Alcalde
Izmena · C. Mutilva
88'
Cacereño
O. Chit
Žuti karton · Foul
89'
Cacereño
O. Chit
Izmena · I. Fernandez

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Cacereño

Primera División RFEF - Group 1 · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Nerešeno
X Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Unionistas de Salamanca

Primera División RFEF - Group 1 · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno
X Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
3 3 0 100,0% 100,0%
3/3
100,0%
3/3
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
3 0 3 0,0% 0,0%
0/3
0,0%
0/3
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
3 1 2 33,3% 33,3%
1/3
33,3%
1/3
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
3 2 1 66,7% 66,7%
2/3
66,7%
2/3
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Cacereño kod kuće · Unionistas de Salamanca u gostima · Primera División RFEF - Group 1 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili nerešeno
100,0%
Cacereño 100,0% (4) · Unionistas de Salamanca 100,0% (3)
Srednji uzorak
Domaćin - 1+ gol
100,0%
Cacereño 100,0% (4) · Unionistas de Salamanca 100,0% (3)
Srednji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
100,0%
Cacereño 100,0% (4) · Unionistas de Salamanca 100,0% (3)
Srednji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
100,0%
Cacereño 100,0% (4) · Unionistas de Salamanca 100,0% (3)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,7%
Cacereño 75,0% (4) · Unionistas de Salamanca 100,0% (3)
Srednji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
85,7%
Cacereño 75,0% (4) · Unionistas de Salamanca 100,0% (3)
Srednji uzorak
Ukupno golova 0-3
85,7%
Cacereño 100,0% (4) · Unionistas de Salamanca 66,7% (3)
Srednji uzorak
Manje od 3,5 gola
85,7%
Cacereño 100,0% (4) · Unionistas de Salamanca 66,7% (3)
Srednji uzorak
TipCacereño
kod kuće
Unionistas de Salamanca
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
100,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
100,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
100,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
100,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
85,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
85,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
85,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
71,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
71,4%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 3
71,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
57,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
75,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
57,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
57,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
75,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
57,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
75,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
57,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
42,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
42,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
42,9%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
42,9%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
42,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
42,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 3
42,9%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
28,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
28,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
14,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 3
14,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 3
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 10.10.2026. 2 min čitanja

Cacereño i Unionistas de Salamanca remizirali u Primera División RFEF

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 7. kola grupe 1 Primera División RFEF, španskog trećeg ranga, sastali su se Cacereño i Unionistas de Salamanca. Utakmica odigrana 10. oktobra 2026. godine na stadionu Estadio Principe Felipe završena je nerešenim rezultatom 1-1. Domaći tim je poveo, ali su gosti uspeli da izjednače pred odlazak na pauzu.

Tok utakmice

Prvi gol na utakmici postigao je O. Chit za Cacereño u 29. minutu, nakon pas T. Calvoa. Domaći tim je održavao prednost do kraja prvog poluvremena, koje je ipak završeno nerešenim jer je A. Casas izjednačio u 45+1. minutu, uz asistenciju Luisa Alcaldea.

U drugom poluvremenu domaći tim imao je priliku da dođe do vođstva preko penala u 56. minutu, ali je I. Tellechea promašio jedanaesterac. Tokom nastavka utakmice viđene su izmene na obe strane, dok su žuti kartoni uticali na disciplinu na terenu.

Ključni momenti
  • 29' - Gol O. Chita za Cacereño, asistirao T. Calvo.
  • 44' - Žuti karton A. Expositu zbog igranja rukom.
  • 45+1' - Izjednačenje A. Casasa za Unionistas de Salamanca, asistirao Luis Alcalde.
  • 56' - Promašen penal I. Tellechee za Cacereño.
  • 64' - Izmena u Cacereñu: I. Tellechea ušao umesto S. Navarrosa.
  • 68' - Izmena u Unionistas de Salamanca: Retu ušao umesto A. Saidija.
  • 70' - Žuti karton A. Casasa zbog nesportskog ponašanja.
  • 72' - Dve izmene u Cacereñu: A. Monerris ušao umesto Runyja, T. Calvo ušao umesto J. Artole.
  • 73' - Žuti karton I. Martineza Munoz zbog prekršaja.
  • 78' - Izmena u Unionistas de Salamanca: Luis Alcalde ušao umesto C. Mutilve.
  • 88' - Žuti karton O. Chita zbog prekršaja.
  • 89' - Izmena u Cacereñu: O. Chit ušao umesto I. Fernandeza.
Zaključak

Utakmica između Cacereña i Unionistas de Salamanca završena je rezultatom 1-1, što potvrđuje izjednačen odnos snaga na terenu. Domaći tim je uspeo da dođe do vođstva, ali nije uspeo da sačuva prednost do kraja prvog poluvremena. Promašeni penal mogao je da promeni tok utakmice u drugom delu, ali se rezultat nije menjao do kraja. Žuti kartoni, naročito zbog igranja rukom i nesportskog ponašanja, ukazuju na određeni nivo tenzije tokom meča. Bez detaljnijih statističkih podataka i sastava, analiza ostaje fokusirana na ključne događaje, a konačni rezultat odražava borbenost oba tima u ovom susretu Primera División RFEF.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.