Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Cancún
2P 2N 1I
2. mesto · 30 bodova
Forma · Mineros de Zacatecas
1P 3N 1I
5. mesto · 21 bodova
Golovi · Over 1.5
71% vs 94%
BTTS 53% / 65% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 4 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Cancún 88,2% · Mineros de Zacatecas 88,2%
88,2%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 6
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:1
Poluvreme
2:1
Stadion
-
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Cancún
2. mesto · 30 bodova
Mineros de Zacatecas
5. mesto · 21 bodova
Utakmica Cancún - Mineros de Zacatecas donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga de Expansión MX, Mexico.
3'
Cancún
J. Rodriguez
Gol
6'
Mineros de Zacatecas
A. Mendoza
Žuti karton
24'
Mineros de Zacatecas
M. Perez
Gol iz penala
45'
Cancún
L. Zabala
Gol
45+1'
Mineros de Zacatecas
L. Hernandez
Crveni karton
45+3'
Mineros de Zacatecas
K. Magana
Izmena · L. Cervantes
53'
Mineros de Zacatecas
L. Cervantes
Žuti karton
56'
Cancún
R. Reyes
Gol · G. Preciado
57'
Mineros de Zacatecas
M. Perez
Izmena · F. Lopez
65'
Cancún
G. Preciado
Izmena · L. Barraza
72'
Mineros de Zacatecas
J. Avila
Izmena · J. Machado
72'
Mineros de Zacatecas
A. Villacorta
Izmena · D. Marmolejo
72'
Mineros de Zacatecas
S. De Los Rios
Izmena · P. Rios
73'
Cancún
K. Campos
Izmena · B. El-mesmari
73'
Cancún
L. Lopez
Izmena · P. Uscanga
76'
Cancún
I. Ochoa
Žuti karton
79'
Cancún
J. Rodriguez
Gol · C. Trejo
82'
Cancún
J. Hernandez
Izmena · D. Guillen

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Cancún

Liga de Expansión MX · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 9 8 52,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 8 9 47,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 7 10 41,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 5 12 29,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Mineros de Zacatecas

Liga de Expansión MX · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Cancún kod kuće · Mineros de Zacatecas u gostima · Liga de Expansión MX 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
88,2%
Cancún 88,2% (17) · Mineros de Zacatecas 88,2% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
82,4%
Cancún 82,4% (17) · Mineros de Zacatecas 82,4% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
82,4%
Cancún 82,4% (17) · Mineros de Zacatecas 82,4% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
82,4%
Cancún 88,2% (17) · Mineros de Zacatecas 76,5% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
76,5%
Cancún 76,5% (17) · Mineros de Zacatecas 76,5% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
82,4%
Cancún 70,6% (17) · Mineros de Zacatecas 94,1% (17)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
82,4%
Cancún 70,6% (17) · Mineros de Zacatecas 94,1% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
76,5%
Cancún 82,4% (17) · Mineros de Zacatecas 70,6% (17)
Bolji uzorak
TipCancún
kod kuće
Mineros de Zacatecas
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
88,2%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
88,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
82,4%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
82,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
82,4%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
82,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
88,2%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
82,4%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
76,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
82,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
82,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
76,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
67,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
67,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
67,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
64,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
58,8%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
73,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
58,8%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
73,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
64,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
61,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
58,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
52,9%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
58,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
55,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
55,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
47,1%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
55,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
47,1%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
55,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
50,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
55,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
52,9%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
47,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
41,2%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
44,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
44,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
44,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
41,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
38,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
38,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
41,2%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
35,3%
Nerešeno
X Ceo meč
35,3%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
32,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
32,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
35,3%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
29,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
26,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
47,1%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
32,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
23,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
26,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
41,2%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
26,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11,8%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
23,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
17,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
11,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
17,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
17,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
14,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
14,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
5,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
5,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
8,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
5,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.