Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:1
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Ceara
1P 1N 3I
16. mesto · 43 bodova
Forma · CRB
2P 1N 2I
6. mesto · 55 bodova
Golovi · Over 1.5
63% vs 76%
BTTS 50% / 59% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 3 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Ceara 86,7% · CRB 82,4%
84,4%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 15
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 19
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Estádio Governador Plácido Castelo
Grad
Fortaleza

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Ceara
16. mesto · 43 bodova
CRB
6. mesto · 55 bodova
Utakmica Ceara - CRB donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie B, Brazil.
11'
Ceara
João Gabriel
Žuti karton · Foul
38'
Ceara
Éder
Žuti karton · Foul
43'
Ceara
Lucas Mugni
Žuti karton · Foul
45'
CRB
Mikael
Gol iz penala
45+2'
CRB
Thiaguinho
VAR
46'
Ceara
Giulio
Izmena · M. N. Ferreira Berrondo
46'
Ceara
Lucas Mugni
Izmena · Vina
46'
Ceara
Sanchez
Izmena · Savio
53'
CRB
Lucas Lovat
Žuti karton · Argument
63'
CRB
Lucas Lovat
Izmena · Reverson
63'
CRB
Danielzinho
Izmena · Geovane
71'
Ceara
Bryan Borges
Izmena · Enzo Lodovico
74'
CRB
Kevin
Žuti karton · Foul
76'
Ceara
Júlio César
Žuti karton · Foul
78'
Ceara
Giovanni Pavani
Izmena · Juan Alano
79'
CRB
Thiaguinho
Izmena · Guilherme Pato
88'
CRB
Vitor Caetano
Žuti karton · Time wasting
88'
CRB
Dada Belmonte
Izmena · Vinicius Barata
88'
CRB
Pedro Castro
Izmena · De Lucca
52%
Ball Possession
48%
20
Total Shots
12
6
Shots on Goal
3
9
Shots off Goal
6
5
Blocked Shots
3
11
Shots insidebox
6
9
Shots outsidebox
6
7
Corner Kicks
1
2
Offsides
1
18
Fouls
14
4
Yellow Cards
3
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
6
405
Total passes
391
335
Passes accurate
323
83%
Passes %
83%
0.79
expected_goals
1.30
0.97
goals_prevented
0.97

Analiza tipova · Ceara

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · CRB

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Ceara kod kuće · CRB u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
84,4%
Ceara 86,7% (15) · CRB 82,4% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
78,1%
Ceara 80,0% (15) · CRB 76,5% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
78,1%
Ceara 80,0% (15) · CRB 76,5% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
78,1%
Ceara 80,0% (15) · CRB 76,5% (17)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
78,1%
Ceara 73,3% (15) · CRB 82,4% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
75,0%
Ceara 73,3% (15) · CRB 76,5% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
75,0%
Ceara 73,3% (15) · CRB 76,5% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
71,9%
Ceara 73,3% (15) · CRB 70,6% (17)
Bolji uzorak
TipCeara
kod kuće
CRB
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
82,4%
uzorak 17
84,4%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
80,0%
uzorak 15
76,5%
uzorak 17
78,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 15
76,5%
uzorak 17
78,1%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 15
76,5%
uzorak 17
78,1%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
82,4%
uzorak 17
78,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
76,5%
uzorak 17
75,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
76,5%
uzorak 17
75,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
70,6%
uzorak 17
71,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
86,7%
uzorak 15
64,7%
uzorak 17
75,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
86,7%
uzorak 15
64,7%
uzorak 17
75,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
64,7%
uzorak 17
71,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
64,7%
uzorak 17
71,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
73,3%
uzorak 15
64,7%
uzorak 17
68,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
64,7%
uzorak 17
65,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
60,0%
uzorak 15
88,2%
uzorak 17
75,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
60,0%
uzorak 15
88,2%
uzorak 17
75,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
76,5%
uzorak 17
68,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
76,5%
uzorak 17
68,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
76,5%
uzorak 17
68,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
58,8%
uzorak 17
68,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
58,8%
uzorak 17
65,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
58,8%
uzorak 17
62,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
76,5%
uzorak 17
65,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
70,6%
uzorak 17
62,5%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
58,8%
uzorak 17
56,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
58,8%
uzorak 17
56,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
53,3%
uzorak 15
58,8%
uzorak 17
56,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
58,8%
uzorak 17
56,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
58,8%
uzorak 17
56,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
52,9%
uzorak 17
59,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
47,1%
uzorak 17
53,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 15
47,1%
uzorak 17
53,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
47,1%
uzorak 17
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
64,7%
uzorak 17
56,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
64,7%
uzorak 17
56,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
64,7%
uzorak 17
56,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
64,7%
uzorak 17
56,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
64,7%
uzorak 17
56,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
64,7%
uzorak 17
56,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
64,7%
uzorak 17
56,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
58,8%
uzorak 17
53,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
52,9%
uzorak 17
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
52,9%
uzorak 17
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
52,9%
uzorak 17
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
41,2%
uzorak 17
53,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
41,2%
uzorak 17
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
53,3%
uzorak 15
41,2%
uzorak 17
46,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
41,2%
uzorak 17
43,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
46,7%
uzorak 15
41,2%
uzorak 17
43,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
41,2%
uzorak 17
43,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
64,7%
uzorak 17
53,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
64,7%
uzorak 17
53,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
40,0%
uzorak 15
52,9%
uzorak 17
46,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 15
52,9%
uzorak 17
46,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
52,9%
uzorak 17
46,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
52,9%
uzorak 17
46,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
52,9%
uzorak 17
46,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
52,9%
uzorak 17
46,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
47,1%
uzorak 17
43,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
47,1%
uzorak 17
43,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
46,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
46,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
43,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
43,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
43,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
58,8%
uzorak 17
46,9%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
47,1%
uzorak 17
40,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
47,1%
uzorak 17
40,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
47,1%
uzorak 17
40,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
47,1%
uzorak 17
40,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
41,2%
uzorak 17
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
41,2%
uzorak 17
37,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
34,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
34,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
34,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
29,4%
uzorak 17
40,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
29,4%
uzorak 17
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
29,4%
uzorak 17
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
47,1%
uzorak 17
37,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
26,7%
uzorak 15
41,2%
uzorak 17
34,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
41,2%
uzorak 17
34,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
41,2%
uzorak 17
34,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
41,2%
uzorak 17
34,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
41,2%
uzorak 17
34,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
41,2%
uzorak 17
34,4%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
41,2%
uzorak 17
34,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
31,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
31,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
31,2%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
31,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
29,4%
uzorak 17
28,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
23,5%
uzorak 17
31,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
23,5%
uzorak 17
31,3%
Nerešeno
X Ceo meč
26,7%
uzorak 15
23,5%
uzorak 17
25,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
26,7%
uzorak 15
23,5%
uzorak 17
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
26,7%
uzorak 15
23,5%
uzorak 17
25,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
41,2%
uzorak 17
31,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
28,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
28,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
28,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
28,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
28,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
28,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
29,4%
uzorak 17
25,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
29,4%
uzorak 17
25,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
29,4%
uzorak 17
25,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
23,5%
uzorak 17
21,9%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
23,5%
uzorak 17
21,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
23,5%
uzorak 17
21,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 15
23,5%
uzorak 17
21,9%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 15
23,5%
uzorak 17
21,9%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 15
23,5%
uzorak 17
21,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
46,7%
uzorak 15
17,7%
uzorak 17
31,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
17,7%
uzorak 17
28,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
26,7%
uzorak 15
17,7%
uzorak 17
21,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
17,7%
uzorak 17
18,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20,0%
uzorak 15
17,7%
uzorak 17
18,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13,3%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
25,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13,3%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
29,4%
uzorak 17
21,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
21,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
35,3%
uzorak 17
21,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
29,4%
uzorak 17
18,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
23,5%
uzorak 17
15,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
23,5%
uzorak 17
15,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
23,5%
uzorak 17
15,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
23,5%
uzorak 17
15,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
17,7%
uzorak 17
12,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
17,7%
uzorak 17
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
17,7%
uzorak 17
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
17,7%
uzorak 17
12,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
17,7%
uzorak 17
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
17,7%
uzorak 17
12,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
11,8%
uzorak 17
9,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
11,8%
uzorak 17
9,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
11,8%
uzorak 17
9,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
11,8%
uzorak 17
9,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
5,9%
uzorak 17
9,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
5,9%
uzorak 17
9,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
5,9%
uzorak 17
6,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
23,5%
uzorak 17
12,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
17,7%
uzorak 17
9,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
17,7%
uzorak 17
9,4%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
11,8%
uzorak 17
6,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 17
3,1%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Ceara

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Paulista Daniel
Startna postava 11
1RichardG
31Bryan BorgesD
18Júlio CésarD
33ÉderD
12SánchezD
21Giovanni PavaniM
81João GabrielM
40MelkM
11Lucas MugniM
35GiulioM
7Renzo LópezF
Klupa 12
22Matheus NogueiraG
60Enzo Valentim LodovicoF
71Gabriel Silva RochaM
6SávioD
13Luiz OtávioD
88José Wilson NetoM
26RichardsonM
20Nicolás FerreiraF
10Juan AlanoF
29VinaM
8Matheus AraújoM
99LuccaF

CRB

Formacija: 4-3-3 · Trener: Barroca Eduardo
Startna postava 11
1Vitor CaetanoG
2KevinD
22BressanD
27Fábio AlemãoD
36Lucas LovatD
8CrystopherM
21Pedro CastroM
10DanielzinhoM
17ThiaguinhoF
28MikaelF
97Dadá BelmonteF
Klupa 11
23Fábio HenriqueG
33LynconD
6ReversonD
14Ruy Marcos Levino de OliveiraD
18GeovaneM
45Patrick De LuccaM
11Guilherme PatoF
50LuizãoM
20Vinicius BarataF
7Douglas BaggioF
16Guilherme KauanF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.