Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Cerro
1P 1N 3I
14. mesto · 37 bodova
Forma · Racing Montevideo
2P 1N 2I
5. mesto · 60 bodova
Golovi · Over 1.5
47% vs 56%
BTTS 41% / 44% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 2 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Cerro 100,0% · Racing Montevideo 93,8%
97,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 5
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Estadio Luis Troccoli
Grad
Montevideo

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Cerro
14. mesto · 37 bodova
Racing Montevideo
5. mesto · 60 bodova
Utakmica Cerro - Racing Montevideo donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera División - Apertura, Uruguay.
9'
Cerro
D. Suarez
Gol
30'
Cerro
J. Amaro
Žuti karton
45+2'
Cerro
C. Barros
Crveni karton
46'
Cerro
J. Amaro
Izmena · E. Sosa
46'
Cerro
B. Aleman
Izmena · P. Nongoy
60'
Racing Montevideo
Agustin De la Cuesta
Izmena · F. Suarez
60'
Racing Montevideo
R. Gadea
Izmena · N. Sosa
66'
Cerro
Leonardo Pais
Izmena · A. Severo
67'
Racing Montevideo
J. Bosca
Žuti karton
68'
Cerro
A. Cambon
Izmena · E. Rodriguez
73'
Racing Montevideo
J. Bosca
Izmena · S. Gallo
77'
Cerro
Leonardo Pais
Žuti karton
80'
Racing Montevideo
E. Bentancor
Izmena · M. Unyicio
80'
Racing Montevideo
S. Da Silva
Izmena · T. Habib
83'
Cerro
D. Suarez
Žuti karton
84'
Racing Montevideo
A. Vazquez
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Cerro

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 11 6 64,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 9 8 52,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 8 9 47,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 9 8 52,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 8 9 47,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 9 8 52,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 9 8 52,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 15 2 88,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Racing Montevideo

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 5 11 31,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 11 5 68,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 11 5 68,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 7 9 43,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Cerro kod kuće · Racing Montevideo u gostima · Primera División 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
97,0%
Cerro 100,0% (17) · Racing Montevideo 93,8% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
93,9%
Cerro 100,0% (17) · Racing Montevideo 87,5% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
93,9%
Cerro 100,0% (17) · Racing Montevideo 87,5% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
87,9%
Cerro 88,2% (17) · Racing Montevideo 87,5% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
90,9%
Cerro 100,0% (17) · Racing Montevideo 81,3% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
90,9%
Cerro 100,0% (17) · Racing Montevideo 81,3% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
81,8%
Cerro 94,1% (17) · Racing Montevideo 68,8% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
72,7%
Cerro 76,5% (17) · Racing Montevideo 68,8% (16)
Bolji uzorak
TipCerro
kod kuće
Racing Montevideo
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 17
93,8%
uzorak 16
97,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
93,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
93,9%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
88,2%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
87,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 17
81,3%
uzorak 16
90,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 17
81,3%
uzorak 16
90,9%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
94,1%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
81,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
76,5%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
72,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
72,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
72,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
72,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
72,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
69,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
66,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
72,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
72,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
72,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
82,4%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
72,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
69,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
58,8%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
63,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
69,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
63,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
57,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
58,8%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
57,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
52,9%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
60,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
52,9%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
60,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
57,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
54,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
54,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
57,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
57,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
54,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
51,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
51,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
57,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
70,6%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
57,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
51,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
48,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
48,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
42,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
41,2%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
42,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
54,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
42,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
41,2%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
39,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
39,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
39,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
42,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
36,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
45,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
52,9%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
42,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
39,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
36,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
36,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
33,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
29,4%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
42,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
29,4%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
36,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
29,4%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
30,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
30,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Nerešeno
X Ceo meč
23,5%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
30,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
30,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
23,5%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
27,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
23,5%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
27,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
27,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
27,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
27,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
21,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
21,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
21,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
27,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
27,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
27,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
27,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17,7%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
27,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17,7%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
27,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
27,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
24,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
24,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
24,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
24,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
21,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
21,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
21,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
21,2%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
21,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
29,4%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
21,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
18,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
21,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
15,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
9,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
18,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5,9%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
18,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
18,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
18,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
18,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
15,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
15,2%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
12,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
12,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
12,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
6,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
6,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
6,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
6,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
9,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
9,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
9,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
9,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
9,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
6,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
6,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
6,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
6,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
6,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
6,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
6,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
6,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
3,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
3,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
3,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
3,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
3,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
3,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
3,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Cerro

Formacija: 4-3-3 · Trener: Alejandro Cappuccio
Startna postava 11
12Yonatan IrrazábalG
22Damián SuárezD
16Juan Cruz GuasoneD
21Nahuel ArenaD
17Gianni RodríguezD
31Jairo AmaroM
5Alejo MacelliM
10Brahian AlemánM
27Cristian BarrosM
28Augusto CambónF
77Leonardo PaisM
Klupa 10
19Emiliano SosaM
35Pablo NongoyM
7Alejandro SeveroM
14Emiliano RodriguezF
1Darío DenisG
3Ariel LimaD
20Mauro Román VillarD
8Agustín MirandaM
11Ezequiel ForclazM
32Rodrigo MederosM

Racing Montevideo

Formacija: 4-4-2 · Trener: Cristian Chambian
Startna postava 11
12Federico VareseG
29Facundo GonzálezD
20Elias BentancorD
13Felipe AlvarezD
37Yury OyarzoM
10Esteban Da SilvaM
5Juan Bosca FraquelliM
34Agustin De la CuestaM
39Álex VázquezM
30Rodrigo GadeaF
9Sebastián da SilvaF
Klupa 10
11Franco SuárezF
23Nicolás SosaF
40Samuel GalloM
27Matias UnyicioD
18Tomas HabibF
1Facundo MachadoG
44Lucas AragonesD
15Diego CheuquepalM
81Ivan ManzurF
22Thiago FernandezF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.