Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Chaco For Ever
2P
2N
1I
10. mesto · 40 bodova
Forma · Ferro Carril Oeste
2P
2N
1I
1. mesto · 62 bodova
Golovi · Over 1.5
69%
vs
56%
BTTS
50% /
44% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1
— 1 —
1
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Chaco For Ever 93,8%
· Ferro Carril Oeste 93,8%
93,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 17
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Juan Alberto Garcia
Grad
Resistencia
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
11 / 16
68,8%
Over 1.5
9 / 16
56,3%
6 / 16
37,5%
Over 2.5
6 / 16
37,5%
2 / 16
12,5%
Over 3.5
3 / 16
18,8%
5 / 16
31,3%
Under 1.5
7 / 16
43,8%
10 / 16
62,5%
Under 2.5
10 / 16
62,5%
14 / 16
87,5%
Under 3.5
13 / 16
81,3%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 3 završenih utakmica
1
Chaco For Ever pobede
1
Nerešeno
1
Ferro Carril Oeste pobede
27.08.2023.
Chaco For Ever - Ferro Carril Oeste
Primera Nacional
4:2
17.04.2023.
Ferro Carril Oeste - Chaco For Ever
Primera Nacional
2:1
27.06.2022.
Ferro Carril Oeste - Chaco For Ever
Primera Nacional
0:0
Utakmica Chaco For Ever - Ferro Carril Oeste donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera Nacional, Argentina.
14'
Ferro Carril Oeste
E. Ozuna
Žuti karton
35'
Chaco For Ever
D. Valdez
Žuti karton
37'
Chaco For Ever
J. Cerrudo
Žuti karton
51'
Chaco For Ever
L. Pruzzo
Žuti karton
56'
Chaco For Ever
B. Nievas
Žuti karton
59'
Ferro Carril Oeste
E. Hoyos
Gol · M. Kabalin
60'
Chaco For Ever
B. Nievas
Izmena · S. Valenzuela
62'
Chaco For Ever
I. Enriquez
Gol · G. Melgarejo
65'
Chaco For Ever
D. Valdez
Žuti karton
65'
Chaco For Ever
D. Valdez
Crveni karton
66'
Chaco For Ever
I. Enriquez
Žuti karton
70'
Chaco For Ever
M. Diaz Chaves
Izmena · R. Garay
70'
Ferro Carril Oeste
E. Ozuna
Izmena · S. Corda
70'
Ferro Carril Oeste
M. Kabalin
Izmena · G. Castellani
70'
Ferro Carril Oeste
E. Hoyos
Izmena · L. Marra
79'
Ferro Carril Oeste
G. Canto
Gol · G. Castellani
81'
Chaco For Ever
L. Pruzzo
Izmena · J. Carrizo
81'
Chaco For Ever
B. Garcia
Izmena · L. Espejo
81'
Chaco For Ever
J. Cerrudo
Izmena · E. Pacheco
85'
Ferro Carril Oeste
E. Dening
Izmena · N. Gomez
85'
Ferro Carril Oeste
A. Gonzalez
Izmena · J. Menendez
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · Chaco For Ever
Primera Nacional · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
16 | 15 | 1 | 93,8% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
16 | 15 | 1 | 93,8% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W15 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 14 | 2 | 87,5% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Ferro Carril Oeste
Primera Nacional · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
16 | 15 | 1 | 93,8% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Chaco For Ever kod kuće · Ferro Carril Oeste u gostima · Primera Nacional 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
93,8%Chaco For Ever 93,8% (16) · Ferro Carril Oeste 93,8% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
84,4%Chaco For Ever 87,5% (16) · Ferro Carril Oeste 81,3% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
84,4%Chaco For Ever 87,5% (16) · Ferro Carril Oeste 81,3% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
84,4%Chaco For Ever 87,5% (16) · Ferro Carril Oeste 81,3% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
81,3%Chaco For Ever 81,3% (16) · Ferro Carril Oeste 81,3% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
81,3%Chaco For Ever 81,3% (16) · Ferro Carril Oeste 81,3% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
81,3%Chaco For Ever 87,5% (16) · Ferro Carril Oeste 75,0% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
78,1%Chaco For Ever 81,3% (16) · Ferro Carril Oeste 75,0% (16)
Bolji uzorak
| Tip | Chaco For Ever kod kuće | Ferro Carril Oeste u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
93,8% uzorak 16 |
93,8% uzorak 16 |
93,8% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
87,5% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
84,4% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
87,5% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
84,4% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
87,5% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
84,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
81,3% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
81,3% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
81,3% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
81,3% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
87,5% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
81,3% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
81,3% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
78,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
81,3% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
78,1% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
81,3% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
75,0% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
81,3% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
75,0% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
68,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
68,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
65,6% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
62,5% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
62,5% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
62,5% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
62,5% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
62,5% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
62,5% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
87,5% uzorak 16 |
71,9% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
81,3% uzorak 16 |
68,8% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
75,0% uzorak 16 |
65,6% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
62,5% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
62,5% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
68,8% uzorak 16 |
62,5% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
62,5% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
59,4% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
62,5% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
59,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
59,4% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
62,5% uzorak 16 |
59,4% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
93,8% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
71,9% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
59,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
56,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
56,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
56,3% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
53,1% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
53,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
75,0% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
59,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
53,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
50,0% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
46,9% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
46,9% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
46,9% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
46,9% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
46,9% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
46,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
43,8% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
37,5% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
46,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
43,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
40,6% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
40,6% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
37,5% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
75,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
53,1% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
40,6% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
40,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
40,6% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
37,5% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
37,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
37,5% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
37,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
34,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
34,4% |
Nerešeno X Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
31,3% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
40,6% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
56,3% uzorak 16 |
40,6% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
43,8% uzorak 16 |
34,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
34,4% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
34,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
31,3% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
28,1% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
28,1% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
28,1% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
28,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
28,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
28,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
28,1% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
28,1% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
25,0% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
31,3% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
25,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
25,0% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
18,8% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
31,3% uzorak 16 |
25,0% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
18,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
21,9% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
18,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
21,9% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
21,9% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
21,9% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
21,9% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
21,9% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
18,8% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
28,1% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
28,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
18,8% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
25,0% uzorak 16 |
18,8% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
15,6% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
15,6% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
15,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
15,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
15,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
12,5% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
12,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
12,5% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
50,0% uzorak 16 |
28,1% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
25,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
37,5% uzorak 16 |
21,9% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
15,6% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
12,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
12,5% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
18,8% uzorak 16 |
12,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
9,4% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
9,4% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
9,4% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
9,4% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
6,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
6,3% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
6,3% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
6,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
12,5% uzorak 16 |
6,3% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
3,1% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
3,1% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
3,1% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
6,3% uzorak 16 |
3,1% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Chaco For Ever
Formacija: - · Trener: Ricardo Pancaldo
Startna postava 11
1N. Caprio
4A. Luque
2D. Valdez
6M. Silvera
3L. Pruzzo
8J. Cerrudo
5B. Nievas
7B. Garcia
11G. Melgarejo
10M. Diaz Chaves
9I. Enriquez
Klupa 9
12G. Canuto
13R. Garay
14L. Mihovilcevich
16J. Carrizo
20L. Espejo
17Guerra Brian
18A. Lioi
19E. Pacheco
15S. Valenzuela

Ferro Carril Oeste
Formacija: - · Trener: Sergio Rondina
Startna postava 11
1F. Monetti
4K. Nazareno
2F. Tevez
6G. Canto
3E. Ozuna
7A. Gonzalez
8M. Kabalin
5F. Obradovich
10E. Hoyos
9L. Parisi
11E. Dening
Klupa 9
12L. Ruiz
13M. Taron
14S. Corda
15G. Olguin
16G. Castellani
17N. Gomez
18P. Uriel
19J. Menendez
20L. Marra
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
