Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:3
Kraj
HT 1:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Chapecoense-sc
1P 0N 4I
20. mesto · 21 bodova
Forma · Remo
1P 3N 1I
19. mesto · 29 bodova
Golovi · Over 1.5
88% vs 75%
BTTS 75% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 2 — 0
2 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Prvo poluvreme - 1+ gol

Chapecoense-sc 87,5% · Remo 81,3%
84,4%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 16
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:3
Poluvreme
1:1
Stadion
Arena Condá
Grad
Chapecó

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Chapecoense-sc
20. mesto · 21 bodova
Remo
19. mesto · 29 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
Utakmica Chapecoense-sc - Remo donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie A, Brazil.
16'
Remo
Yago Pikachu
Gol · Vitor Bueno
24'
Chapecoense-sc
Neto Pessoa
Gol · Bruno Pacheco
47'
Chapecoense-sc
Rafael Carvalheira
Gol · Neto Pessoa
50'
Remo
Jaja
Gol
59'
Remo
Vitor Bueno
Izmena · L. Picco
59'
Remo
Patrick
Izmena · David Braga
63'
Chapecoense-sc
Marcinho
Izmena · Italo
65'
Chapecoense-sc
Camilo
Žuti karton · Foul
69'
Remo
Marcelinho
Žuti karton · Foul
74'
Chapecoense-sc
Enio
Izmena · Jean Carlos
74'
Chapecoense-sc
Eduardo Doma
Izmena · Mauricio Garcez
76'
Remo
Yago Pikachu
Izmena · Matheus Alexandre
84'
Chapecoense-sc
Marcos Vinicius
Izmena · Joao Vitor
84'
Chapecoense-sc
Neto Pessoa
Izmena · Rubens Ricoldi
85'
Remo
Alef Manga
Izmena · Gabriel Poveda
85'
Remo
Jaja
Izmena · Diego Hernandez
87'
Remo
Bruno Leonardo
Autogol
90+2'
Chapecoense-sc
João Paulo
Žuti karton · Foul
52%
Ball Possession
48%
18
Total Shots
11
8
Shots on Goal
4
8
Shots off Goal
6
2
Blocked Shots
1
13
Shots insidebox
8
5
Shots outsidebox
3
3
Corner Kicks
9
4
Offsides
1
10
Fouls
6
2
Yellow Cards
1
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
6
440
Total passes
405
380
Passes accurate
322
86%
Passes %
80%
1.91
expected_goals
1.09
-0.51
goals_prevented
-0.51

Analiza tipova · Chapecoense-sc

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
16 5 11 31,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 11 5 68,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 14 2 87,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 14 2 87,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 6 10 37,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 10 6 62,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 10 6 62,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 6 10 37,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Remo

Serie A · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Chapecoense-sc kod kuće · Remo u gostima · Serie A 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Prvo poluvreme - 1+ gol
84,4%
Chapecoense-sc 87,5% (16) · Remo 81,3% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
84,4%
Chapecoense-sc 87,5% (16) · Remo 81,3% (16)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
84,4%
Chapecoense-sc 81,3% (16) · Remo 87,5% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
81,3%
Chapecoense-sc 87,5% (16) · Remo 75,0% (16)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
81,3%
Chapecoense-sc 87,5% (16) · Remo 75,0% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
81,3%
Chapecoense-sc 75,0% (16) · Remo 87,5% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
75,0%
Chapecoense-sc 81,3% (16) · Remo 68,8% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
75,0%
Chapecoense-sc 81,3% (16) · Remo 68,8% (16)
Bolji uzorak
TipChapecoense-sc
kod kuće
Remo
u gostima
Zajednički trend
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
87,5%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
84,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
87,5%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
84,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
87,5%
uzorak 16
84,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
81,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
81,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
87,5%
uzorak 16
81,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
81,3%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
75,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
81,3%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
75,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
75,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
71,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
71,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
68,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
65,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
62,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
65,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
65,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
65,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
65,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
59,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
59,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
50,0%
uzorak 16
87,5%
uzorak 16
68,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
68,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
65,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
65,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
62,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
75,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
62,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
62,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
56,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
56,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
53,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
59,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
53,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
53,1%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
62,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
53,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
46,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
46,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
46,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
46,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
43,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
43,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
59,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
43,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
43,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
43,8%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
43,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
40,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
40,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
56,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
56,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
53,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
46,9%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
56,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
43,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
34,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
50,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
50,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
46,9%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
25,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
37,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
34,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
34,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
25,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
34,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
34,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
31,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
31,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
31,3%
Nerešeno
X Ceo meč
31,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18,8%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
43,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
43,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
43,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
43,8%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
40,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
40,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
40,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
34,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
34,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
34,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
34,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
34,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
28,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
28,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
28,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
25,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
18,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
34,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
31,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
31,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
31,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
31,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
31,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
31,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
31,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
31,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
31,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
31,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
28,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
25,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
37,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
18,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
18,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
18,8%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
18,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
18,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
18,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
18,8%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
18,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18,8%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
15,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
21,9%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
18,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
18,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
18,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
15,6%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
9,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
12,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
6,3%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Chapecoense-sc

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Matias Fabio
Startna postava 11
98AndersonG
3Eduardo DomaD
33Bruno LeonardoD
4Joao PauloD
2Marcos ViniciusM
99Rafael CarvalheiraM
27Camilo ReijersM
91Bruno PachecoM
97EnioF
7MarcinhoF
18Neto PessoaF
Klupa 12
1Rafael SantosG
20Jean CarlosM
37W. ClarD
17Vinicius BalieiroM
5Joao VitorM
70Rubens RicoldiM
77ItaloF
10Giovanni AugustoM
22Higor MeritaoM
31Mauricio GarcezF
19David AntunesM
35Vinicius EduardoD

Remo

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Conde Leo
Startna postava 11
88Marcelo RangelG
79MarcelinhoD
13MarllonD
18D. TchambaD
98MaykD
28Ze WelisonM
8PatrickM
22Yago PikachuM
15Vitor BuenoM
37JajaM
11Alef MangaF
Klupa 12
97IvanG
94Ygor VinhasG
17C. TassanoD
24B. CufreD
7Giovanni PavaniM
10JadersonF
5Leo AndradeD
2Matheus AlexandreD
99Gabriel PovedaF
14L. PiccoM
33Diego HernandezF
26David BragaM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.