Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

3:1
Kraj
HT 2:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Cobreloa
4P 0N 1I
1. mesto · 54 bodova
Forma · San Luis
4P 1N 0I
2. mesto · 54 bodova
Golovi · Over 1.5
85% vs 69%
BTTS 62% / 54% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 3 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Cobreloa 92,3% · San Luis 84,6%
88,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 13
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 9
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:1
Poluvreme
2:1
Stadion
Estadio Zorros del Desierto
Grad
Calama

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Cobreloa
1. mesto · 54 bodova
San Luis
2. mesto · 54 bodova
Utakmica Cobreloa - San Luis donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera B, Chile.
19'
Cobreloa
S. Zuniga
Gol
24'
San Luis
D. Gonzalez
Gol
33'
Cobreloa
G. Gotti
Gol
46'
San Luis
G. Bustos
Izmena · J. Tello
46'
San Luis
M. Guerra Rojas
Izmena · F. Cortes
50'
San Luis
J. Torres
Žuti karton
58'
Cobreloa
A. Delgado
Izmena · C. Insaurralde
58'
San Luis
S. Vergara
Izmena · G. Madrigal
62'
San Luis
V. Duran
Žuti karton
70'
Cobreloa
F. Velazco
Izmena · T. Aranguiz
77'
San Luis
F. Cortes
Žuti karton
77'
San Luis
D. Gonzalez
Izmena · C. Acosta
81'
Cobreloa
C. Insaurralde
Žuti karton
82'
San Luis
F. Cortes
Žuti karton
82'
San Luis
F. Cortes
Crveni karton
85'
Cobreloa
M. Sandoval
Gol
88'
Cobreloa
R. Gonzalez
Izmena · B. San Juan
88'
Cobreloa
M. Sandoval
Izmena · Y. Navarro
90'
San Luis
I. Meza
Izmena · P. Millan
90+1'
Cobreloa
G. Gotti
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Cobreloa

Primera B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
100,0%
5/5
W5
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · San Luis

Primera B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno
X Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W6
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 13 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
100,0%
5/5
W5
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Cobreloa kod kuće · San Luis u gostima · Primera B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
88,5%
Cobreloa 92,3% (13) · San Luis 84,6% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
88,5%
Cobreloa 92,3% (13) · San Luis 84,6% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
80,8%
Cobreloa 84,6% (13) · San Luis 76,9% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
84,6%
Cobreloa 69,2% (13) · San Luis 100,0% (13)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
80,8%
Cobreloa 69,2% (13) · San Luis 92,3% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
76,9%
Cobreloa 84,6% (13) · San Luis 69,2% (13)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
76,9%
Cobreloa 84,6% (13) · San Luis 69,2% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
73,1%
Cobreloa 69,2% (13) · San Luis 76,9% (13)
Bolji uzorak
TipCobreloa
kod kuće
San Luis
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
92,3%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
88,5%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
92,3%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
88,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
80,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
100,0%
uzorak 13
84,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
80,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
76,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
76,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
69,2%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
73,1%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
69,2%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
73,1%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
73,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
69,2%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
92,3%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
76,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
76,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
69,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
69,2%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
61,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
92,3%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
73,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
92,3%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
73,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
73,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
65,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
65,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
53,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
65,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
53,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
65,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
65,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
61,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
53,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
61,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
57,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
57,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
57,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
53,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
46,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
53,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
53,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
50,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
50,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
50,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
34,6%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
46,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
38,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
26,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
26,9%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
23,1%
Nerešeno
X Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
26,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
26,9%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
15,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
15,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
15,4%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
15,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
7,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
7,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
3,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
3,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
3,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
3,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
3,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Cobreloa

Formacija: - · Trener: Cesar Bravo
Startna postava 11
30D. Tapia
29J. Gatica
15D. Garcia
5R. Gonzalez
8L. Cornejo
7S. Zuniga
21C. Muga
33F. Velazco
22A. Delgado
11G. Gotti
27M. Sandoval
Klupa 7
1H. E. Araya Tobar
3Y. Gonzalez
4B. San Juan
10C. Insaurralde
14T. Aranguiz
19Y. Navarro
24R. Porras

San Luis

Formacija: -
Startna postava 11
1N. Peranic
3I. Meza
28M. Guerra Rojas
2C. Gonzalez
4V. Duran
22G. Bustos
10S. Parada
5J. Torres
21F. Pastenes
19D. Gonzalez
7S. Vergara
Klupa 7
12F. Abarzua
33F. Gonzalez
9G. Madrigal
8C. Acosta
35J. Tello
25P. Millan
15F. Cortes

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.