Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Confiança
0P 2N 3I
20. mesto · 13 bodova
Forma · Guarani Campinas
1P 2N 2I
10. mesto · 28 bodova
Golovi · Over 1.5
50% vs 100%
BTTS 40% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 0 — 3
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Confiança 100,0% · Guarani Campinas 88,9%
94,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 9
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 11
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
0:0
Stadion
-
Grad
Aracaju

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Confiança
20. mesto · 13 bodova
Guarani Campinas
10. mesto · 28 bodova
Utakmica Confiança - Guarani Campinas donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C, Brazil.
30'
Guarani Campinas
Maranhao
Žuti karton
30'
Confiança
Iago Silva
Žuti karton
33'
Guarani Campinas
Nathan Melo
Žuti karton
47'
Confiança
Maikon Aquino
Gol
53'
Confiança
Maikon Aquino
Gol
56'
Guarani Campinas
Rafael Donato
Žuti karton
57'
Guarani Campinas
Nathan Melo
Žuti karton
57'
Guarani Campinas
Nathan Melo
Crveni karton
62'
Guarani Campinas
Isaque
Izmena · Kaua Jesus
62'
Guarani Campinas
Maranhao
Izmena · Herbert
67'
Confiança
Iago Silva
Izmena · Danielzinho
70'
Confiança
Gabriel Zeca
Izmena · Paulo Henrique
70'
Confiança
Maikon Aquino
Izmena · Weriton
73'
Confiança
Žuti karton
Žuti karton
75'
Guarani Campinas
Carlos Eduardo
Izmena · Ynaia
75'
Guarani Campinas
Rian
Izmena · Edson Rogerio
81'
Confiança
PK
Izmena · Valdir Junior
82'
Guarani Campinas
Guilherme Cachoeira
Izmena · Lucca
89'
Confiança
Danielzinho
Crveni karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Confiança

Serie C · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
10 10 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
10 10 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
10 10 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
10 10 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
10 10 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
10 0 10 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Guarani Campinas

Serie C · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
80,0%
4/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Confiança kod kuće · Guarani Campinas u gostima · Serie C 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
94,7%
Confiança 100,0% (10) · Guarani Campinas 88,9% (9)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
89,5%
Confiança 100,0% (10) · Guarani Campinas 77,8% (9)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
78,9%
Confiança 70,0% (10) · Guarani Campinas 88,9% (9)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
78,9%
Confiança 70,0% (10) · Guarani Campinas 88,9% (9)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
78,9%
Confiança 70,0% (10) · Guarani Campinas 88,9% (9)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
73,7%
Confiança 70,0% (10) · Guarani Campinas 77,8% (9)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
84,2%
Confiança 100,0% (10) · Guarani Campinas 66,7% (9)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
68,4%
Confiança 70,0% (10) · Guarani Campinas 66,7% (9)
Bolji uzorak
TipConfiança
kod kuće
Guarani Campinas
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 10
88,9%
uzorak 9
94,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
89,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
70,0%
uzorak 10
88,9%
uzorak 9
78,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
70,0%
uzorak 10
88,9%
uzorak 9
78,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
70,0%
uzorak 10
88,9%
uzorak 9
78,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
73,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
84,2%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
68,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
60,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
68,4%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
68,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
78,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
78,9%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
90,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
73,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
90,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
73,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
63,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
63,2%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
60,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
57,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
57,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
100,0%
uzorak 9
73,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
100,0%
uzorak 9
73,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
88,9%
uzorak 9
68,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
63,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
57,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
57,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
52,6%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
52,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
90,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
68,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
90,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
68,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
63,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
63,2%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
70,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
57,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
57,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
52,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
52,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
47,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
57,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
57,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
52,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
40,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
52,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
90,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
63,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
60,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
47,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
47,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
42,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
30,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
52,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
30,0%
uzorak 10
77,8%
uzorak 9
52,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
47,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
47,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
47,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
66,7%
uzorak 9
47,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
42,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
42,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
42,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
42,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
42,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
42,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
36,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
36,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
36,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
36,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
36,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
36,8%
Nerešeno
X Ceo meč
30,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
31,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
30,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
31,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
31,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
31,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
70,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
47,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
70,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
47,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
47,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
42,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
31,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
40,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
31,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
31,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
31,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
31,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
26,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
30,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
26,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
26,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
36,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
36,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
36,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
36,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
36,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
31,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
31,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
31,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
31,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
31,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
31,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
26,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
26,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
26,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
21,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
30,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
21,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
30,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
21,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
15,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
15,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
10,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
31,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
10,0%
uzorak 10
55,6%
uzorak 9
31,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
26,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
26,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
26,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
26,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
26,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
26,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
26,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
26,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
26,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
26,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
26,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
21,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
21,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
10,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
21,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
21,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
21,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
21,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
15,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
10,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
10,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 9
31,6%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 9
26,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 9
26,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 9
21,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
21,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
21,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
21,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
21,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
44,4%
uzorak 9
21,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
15,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
15,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
15,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
15,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
15,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 10
33,3%
uzorak 9
15,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
10,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
10,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
10,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
10,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
10,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
22,2%
uzorak 9
10,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 9
5,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 9
5,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
5,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 10
11,1%
uzorak 9
5,3%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Confiança

Formacija: - · Trener: Claudio Cacapa
Startna postava 0
Klupa 0

Guarani Campinas

Formacija: - · Trener: Elio Sizenando
Startna postava 0
Klupa 0

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.