Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Crawley Town
0P 2N 3I
24. mesto · 5 bodova
Forma · Chesterfield
3P 1N 1I
7. mesto · 15 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 80%
BTTS 50% / 80% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 3 — 2
6 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Gost - 1+ gol

Crawley Town 100,0% · Chesterfield 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 4
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 10
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
0:1
Stadion
Broadfield Stadium
Grad
Crawley

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Crawley Town
24. mesto · 5 bodova
Chesterfield
7. mesto · 15 bodova
U okviru 10. kola League Two, Crawley Town i Chesterfield odigrali su nerešeno 2:2 na Broadfield Stadiumu. Pogledajte detaljnu statističku analizu i sastave oba tima.
23'
Chesterfield
Lee Bonis
Gol · Lewis Gordon
40'
Crawley Town
Akinwale Joseph Odimayo
Izmena · Nathan Tinsdale
44'
Crawley Town
Kai Jennings
Žuti karton · Foul
56'
Chesterfield
Louie Marsh
Gol
59'
Crawley Town
Danilo Orsi
Izmena · Gianmarco biase di
60'
Crawley Town
Stephen·Duke-Mckenna
Izmena · Osman kamara
61'
Crawley Town
Gianmarco biase di
Gol iz penala
64'
Chesterfield
Joel Randall
Izmena · Josh Koroma
65'
Chesterfield
Josh Koroma
Žuti karton
66'
Crawley Town
Gianmarco biase di
Gol · Dylan Morgan
76'
Crawley Town
Lewis Richards
Izmena · Kellan Gordon
76'
Crawley Town
Charlie Barker
Izmena · Jonathan Russell
80'
Chesterfield
Louie Marsh
Žuti karton · Dissent
83'
Crawley Town
Gianmarco biase di
Žuti karton · Dissent
86'
Chesterfield
Louie Marsh
Izmena · Liam Mandeville
87'
Chesterfield
Lee Bonis
Izmena · Kiano Dyer
87'
Chesterfield
George McEachran
Izmena · Will Grigg
90'
Chesterfield
Dilan Markanday
Žuti karton · Foul
90+4'
Crawley Town
Jonathan Russell
Žuti karton · Argument
90+4'
Chesterfield
Lewis Gordon
Žuti karton · Argument
40%
Ball Possession
60%
11
Total Shots
21
5
Shots on Goal
5
4
Shots off Goal
12
2
Blocked Shots
4
10
Shots insidebox
12
1
Shots outsidebox
9
1
Corner Kicks
7
5
Offsides
1
9
Fouls
13
3
Yellow Cards
4
0
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
3
309
Total passes
469
212
Passes accurate
365
2.07
expected_goals
1.52
12
Free Kicks
9

Analiza tipova · Crawley Town

League Two · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno
X Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Chesterfield

League Two · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Crawley Town kod kuće · Chesterfield u gostima · League Two 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Gost - 1+ gol
100,0%
Crawley Town 100,0% (4) · Chesterfield 100,0% (5)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
88,9%
Crawley Town 75,0% (4) · Chesterfield 100,0% (5)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
88,9%
Crawley Town 75,0% (4) · Chesterfield 100,0% (5)
Srednji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
88,9%
Crawley Town 75,0% (4) · Chesterfield 100,0% (5)
Srednji uzorak
Domaćin ili gost
77,8%
Crawley Town 75,0% (4) · Chesterfield 80,0% (5)
Srednji uzorak
Ukupno golova 2+
77,8%
Crawley Town 75,0% (4) · Chesterfield 80,0% (5)
Srednji uzorak
Više od 1,5 gola
77,8%
Crawley Town 75,0% (4) · Chesterfield 80,0% (5)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
77,8%
Crawley Town 75,0% (4) · Chesterfield 80,0% (5)
Srednji uzorak
TipCrawley Town
kod kuće
Chesterfield
u gostima
Zajednički trend
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 5
100,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 5
88,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 5
88,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 5
88,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
77,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
77,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
77,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
77,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
77,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
77,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
77,8%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
77,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
77,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
77,8%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 5
77,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
66,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
55,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
55,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
55,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
55,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
55,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
55,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
55,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
55,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
55,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
55,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
55,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
55,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
50,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
44,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
44,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
44,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
44,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
55,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
55,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
55,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
80,0%
uzorak 5
55,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
44,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
33,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
33,3%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
20,0%
uzorak 5
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
60,0%
uzorak 5
33,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
22,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
40,0%
uzorak 5
22,2%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
11,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
11,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
11,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
11,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 5
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Crawley Town

Formacija: 4-4-2 · Trener: Colin Kazım-Richards
Startna postava 11
1V. MannoneG
24A. OdimayoD
6P. FarquharsonD
5C. BarkerD
12L. RichardsD
22A. AdeyemoM
20J. ArthursM
30Kai JenningsM
10S. Duke-McKennaM
27Dylan MorganF
9D. OrsiF
Klupa 7
14G. Di BiaseF
2K. GordonM
17Osman KamaraF
13N. MichalskiG
16J. RussellD
28Nathan TinsdaleM
8L. WatsonM

Chesterfield

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: P. Cook
Startna postava 11
23R. BootG
33R. HuttonD
5K. McFadzeanD
6J. SimpsonD
19L. GordonD
20G. McEachranM
8R. StirkM
24D. MarkandayM
18L. MarshM
31J. RandallM
10L. BonisF
Klupa 7
37J. KoromaF
28W. GriggF
26J. EcclestonD
27K. DyerM
4T. NaylorM
7L. MandevilleM
46T. PearceD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 11.10.2026. 2 min čitanja

Crawley Town vs Chesterfield 2:2 - League Two analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U 10. kolu engleske League Two, na stadionu Broadfield u Crawleyju, sastali su se domaći Crawley Town i gostujući Chesterfield. Utakmica je završena rezultatom 2:2. Ova analiza donosi pregled statističkih podataka i formacija oba tima, pružajući uvid u tok meča kroz relevantne brojke i sastave.

Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Crawley Town 4-4-2 Colin Kazım-Richards
Chesterfield 4-2-3-1 P. Cook
Tim Broj Igrač Pozicija
Crawley Town1V. MannoneG
Crawley Town24A. OdimayoD
Crawley Town6P. FarquharsonD
Crawley Town5C. BarkerD
Crawley Town12L. RichardsD
Crawley Town22A. AdeyemoM
Crawley Town20J. ArthursM
Crawley Town30Kai JenningsM
Crawley Town10S. Duke-McKennaM
Crawley Town27Dylan MorganF
Crawley Town9D. OrsiF
Chesterfield23R. BootG
Chesterfield33R. HuttonD
Chesterfield5K. McFadzeanD
Chesterfield6J. SimpsonD
Chesterfield19L. GordonD
Chesterfield20G. McEachranM
Chesterfield8R. StirkM
Chesterfield24D. MarkandayM
Chesterfield18L. MarshM
Chesterfield31J. RandallM
Chesterfield10L. BonisF
Statistika utakmice
Statistika Crawley Town Chesterfield
Posed lopte 40% 60%
Ukupni udarci 11 21
Udarci u okvir gola 5 5
Udarci van okvira 4 12
Udarci unutar šesnaesterca 10 12
Udarci van šesnaesterca 1 9
Blokirani udarci 2 4
Korneri 1 7
Precizni pasovi 212 365
Ukupni pasovi 309 469
Faulovi 9 13
Slobodni udarci 12 9
Offside 5 1
Žuti kartoni 3 4
Crveni kartoni 0 0
Odbrane golmana 3 3
Očekivani golovi (xG) 2.07 1.52
Zaključak

Utakmica između Crawley Towna i Chesterfielda završena je rezultatom 2:2, što odražava izjednačenost na terenu i u rezultatima. Chesterfield je imao veći posed lopte (60%) i znatno više ukupnih udaraca (21 u odnosu na 11), kao i više kornera (7 prema 1). S druge strane, Crawley Town je imao viši očekivani broj golova (xG 2.07 naspram 1.52), što može ukazivati na veću efikasnost u napadu ili kvalitetnije prilike. Oba tima su pokazala solidnu defanzivnu igru, sa po tri odbrane golmana i bez isključenja, dok je broj žutih kartona bio umereno raspoređen. Formacije su bile 4-4-2 za domaće i 4-2-3-1 za goste, što je standardan pristup u ovakvim utakmicama. Ova statistička analiza pruža jasnu sliku o dinamici meča, ali bez detaljnog pregleda događaja tokom utakmice, teško je preciznije komentarisati ključne momente. Rezultat odražava ravnotežu snaga i efikasnost oba tima u ovom susretu League Two na Broadfield Stadiumu.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.