Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:0
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Criciuma
3P 0N 2I
4. mesto · 62 bodova
Forma · Vila Nova
1P 3N 1I
3. mesto · 63 bodova
Golovi · Over 1.5
65% vs 65%
BTTS 24% / 35% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 5 — 1
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Criciuma 94,1% · Vila Nova 94,1%
94,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 18
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Estádio Heriberto Hülse
Grad
Criciúma

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Criciuma
4. mesto · 62 bodova
Vila Nova
3. mesto · 63 bodova
Utakmica Criciuma - Vila Nova donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie B, Brazil.
9'
Criciuma
Fellipe Mateus
Gol · Gui Lobo
26'
Criciuma
Luciano Castan
Žuti karton · Foul
34'
Criciuma
Guilherme Lobo
Žuti karton · Foul
39'
Vila Nova
Tiago Pagnussat
Žuti karton · Foul
46'
Criciuma
Gui Lobo
Izmena · Ronald Lopes
49'
Criciuma
Bruno Alves
Žuti karton · Foul
51'
Criciuma
Eduardo Biasi
Žuti karton · Handball
58'
Criciuma
Eduardo
Izmena · Jean Irmer
58'
Criciuma
R. Otero
Izmena · Romarinho
61'
Vila Nova
Igor Carius
Izmena · Nathan Camargo
61'
Vila Nova
Higor Meritao
Izmena · Enzo Bizzotto
61'
Vila Nova
Dudu
Izmena · Emerson Urso
63'
Vila Nova
Higor
Žuti karton · Foul
69'
Vila Nova
Enzo
Žuti karton · Foul
78'
Vila Nova
Janderson
Izmena · Caique
85'
Criciuma
Marcelo Hermes
Gol · Ronald Lopes
89'
Criciuma
Waguininho
Izmena · Joao Carlos
90'
Criciuma
Jean Irmer
Žuti karton · Foul
90+1'
Vila Nova
Dellatorre
Izmena · Hayner
90+5'
Criciuma
Fellipe Mateus
Izmena · Jhonata Robert
37%
Ball Possession
63%
9
Total Shots
12
4
Shots on Goal
2
2
Shots off Goal
3
3
Blocked Shots
7
4
Shots insidebox
4
5
Shots outsidebox
8
5
Corner Kicks
2
4
Offsides
1
19
Fouls
20
5
Yellow Cards
3
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
2
231
Total passes
404
163
Passes accurate
332
71%
Passes %
82%
0.36
expected_goals
0.55
-1.33
goals_prevented
-1.33

Analiza tipova · Criciuma

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 13 4 76,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 17 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W17
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Vila Nova

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 12 5 70,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 5 12 29,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 8 9 47,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Criciuma kod kuće · Vila Nova u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
94,1%
Criciuma 94,1% (17) · Vila Nova 94,1% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
94,1%
Criciuma 100,0% (17) · Vila Nova 88,2% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
88,2%
Criciuma 94,1% (17) · Vila Nova 82,4% (17)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
88,2%
Criciuma 94,1% (17) · Vila Nova 82,4% (17)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
88,2%
Criciuma 94,1% (17) · Vila Nova 82,4% (17)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
85,3%
Criciuma 94,1% (17) · Vila Nova 76,5% (17)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
85,3%
Criciuma 94,1% (17) · Vila Nova 76,5% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
76,5%
Criciuma 76,5% (17) · Vila Nova 76,5% (17)
Bolji uzorak
TipCriciuma
kod kuće
Vila Nova
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
94,1%
uzorak 17
94,1%
uzorak 17
94,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 17
88,2%
uzorak 17
94,1%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
88,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
88,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
82,4%
uzorak 17
88,2%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
94,1%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
85,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
94,1%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
85,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
76,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
79,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
79,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
82,4%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
76,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
73,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
73,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
73,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
73,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
76,5%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
70,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
70,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
76,5%
uzorak 17
70,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
70,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
70,6%
uzorak 17
67,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
64,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
64,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
64,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
94,1%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
76,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
76,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
88,2%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
73,5%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
67,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
67,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
64,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
61,8%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
64,7%
uzorak 17
58,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
55,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
55,9%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
55,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
61,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
61,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
55,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
52,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
52,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
47,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
47,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
47,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
55,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
58,8%
uzorak 17
50,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
58,8%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
47,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
44,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
52,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
50,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
52,9%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
44,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
47,1%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
41,2%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
35,3%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
38,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
35,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
38,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
38,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
38,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
32,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
29,4%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
29,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
35,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
32,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
29,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
23,5%
uzorak 17
35,3%
uzorak 17
29,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
26,5%
Nerešeno
X Ceo meč
23,5%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
23,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17,7%
uzorak 17
52,9%
uzorak 17
35,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
52,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
35,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
23,5%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
23,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
20,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
20,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
17,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
20,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
17,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
14,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
14,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
14,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
14,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5,9%
uzorak 17
41,2%
uzorak 17
23,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
17,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
29,4%
uzorak 17
17,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
14,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
14,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
14,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
14,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
14,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
14,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
14,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
11,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
8,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
5,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5,9%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
5,9%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5,9%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
5,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
5,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 17
23,5%
uzorak 17
11,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
8,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 17
17,7%
uzorak 17
8,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 17
11,8%
uzorak 17
5,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
5,9%
uzorak 17
2,9%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Criciuma

Formacija: 3-4-3 · Trener: Eduardo Alexandre Baptista
Startna postava 11
70PedroG
34Bruno AlvesD
3Rodrigo FagundesD
4Luciano CastanD
97Willean LepoM
5Eduardo BiasiM
8Guilherme LoboM
22Marcelo HermesM
91Rómulo OteroF
13WaguininhoF
7Fellipe MateusF
Klupa 12
14RonaldM
41Jean IrmerM
11RomarinhoF
21João CarlosF
10Jhonata RobertF
1AlissonG
43Ruan Rodrigues CarvalhoD
31Hiago AlvesM
50ThiaguinhoM
88CauêF
77Diego GonçalvesF
9NicolasF

Vila Nova

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Ferreira Guto
Startna postava 11
1Helton LeiteG
16Igor CariúsD
3Tiago PagnussatD
23BrenoD
6HigorD
5João VieiraM
21Higor MeritãoM
15Dudu Dos SantosM
10Marquinhos GabrielM
99JandersonM
49DellatorreF
Klupa 10
18EnzoM
20Nathan CamargoM
70Emerson UrsoF
19Caique JesusF
22HaynerD
29DalbersonG
4Samuel LucasD
13Willian FormigaD
31DodôM
9Gustavo PuskasF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.