Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:1
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · CSKA Moscow
3P 1N 1I
3. mesto · 26 bodova
Forma · Rubin
2P 0N 3I
7. mesto · 18 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 86%
BTTS 50% / 71% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 6 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

CSKA Moscow 87,5% · Rubin 100,0%
93,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 7
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 8
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:0
Stadion
VEB Arena
Grad
Moscow

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

CSKA Moscow
3. mesto · 26 bodova
Rubin
7. mesto · 18 bodova
Utakmica CSKA Moscow - Rubin donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Premier League, Russia.
2'
CSKA Moscow
Matvey Kislyak
VAR
6'
CSKA Moscow
Ivan Oblyakov
Gol iz penala
14'
CSKA Moscow
Matheus Reis
VAR
15'
CSKA Moscow
Matheus Reis
Crveni karton · Serious Foul
18'
Rubin
Nikita Lobov
Žuti karton · Foul
45'
Rubin
Ilya Rozhkov
Izmena · Nazmi Gripshi
45'
Rubin
Nikita Lobov
Izmena · Ilya Samoshnikov
54'
CSKA Moscow
Ivan Oblyakov
Žuti karton · Foul
58'
Rubin
Anderson Arroyo
Gol · Aleksandar Jukic
66'
Rubin
Aleksandar Jukic
Izmena · Ruslan Bezrukov
68'
CSKA Moscow
Tamerlan Musaev
Izmena · Luciano Gondou
71'
CSKA Moscow
Luciano Gondou
Žuti karton · Foul
74'
Rubin
Jacques Siwe
Izmena · Daniil Motorin
81'
Rubin
Daniil Motorin
Žuti karton · Foul
81'
CSKA Moscow
Kirill Glebov
Izmena · Ivan Oleynikov
87'
Rubin
Igor Vujacic
Izmena · Denil Maldonado
88'
Rubin
Ugochukwu Iwu
Žuti karton · Foul
90+2'
Rubin
Jakhongir Urozov
Žuti karton · Foul
39%
Ball Possession
61%
11
Total Shots
16
3
Shots on Goal
4
7
Shots off Goal
6
1
Blocked Shots
6
8
Shots insidebox
12
3
Shots outsidebox
4
4
Corner Kicks
8
1
Offsides
2
9
Fouls
13
2
Yellow Cards
4
1
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
2
307
Total passes
481
228
Passes accurate
409
12
Free Kicks
9

Analiza tipova · CSKA Moscow

Premier League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Rubin

Premier League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

CSKA Moscow kod kuće · Rubin u gostima · Premier League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
93,3%
CSKA Moscow 87,5% (8) · Rubin 100,0% (7)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
86,7%
CSKA Moscow 87,5% (8) · Rubin 85,7% (7)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
86,7%
CSKA Moscow 87,5% (8) · Rubin 85,7% (7)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
86,7%
CSKA Moscow 87,5% (8) · Rubin 85,7% (7)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
86,7%
CSKA Moscow 87,5% (8) · Rubin 85,7% (7)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
86,7%
CSKA Moscow 87,5% (8) · Rubin 85,7% (7)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
80,0%
CSKA Moscow 75,0% (8) · Rubin 85,7% (7)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
80,0%
CSKA Moscow 75,0% (8) · Rubin 85,7% (7)
Bolji uzorak
TipCSKA Moscow
kod kuće
Rubin
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
87,5%
uzorak 8
100,0%
uzorak 7
93,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
86,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
86,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
86,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
86,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
86,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
80,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
80,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
80,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
86,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
87,5%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
80,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
87,5%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
80,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
80,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
73,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
73,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
73,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
73,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
73,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
62,5%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
73,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
62,5%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
73,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
73,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
66,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
75,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
60,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
60,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
60,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
60,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
60,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
53,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
53,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
46,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
46,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
42,9%
uzorak 7
46,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
53,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
53,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
53,3%
Nerešeno
X Ceo meč
37,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
46,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
46,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
37,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
46,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
46,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
46,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
46,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
40,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
33,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
33,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
37,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
33,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
33,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
85,7%
uzorak 7
53,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
46,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
71,4%
uzorak 7
46,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
40,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 8
57,1%
uzorak 7
40,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
25,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
26,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
62,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
40,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
40,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
33,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
50,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
33,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
33,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
26,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
26,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
26,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
37,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
26,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
37,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
26,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
37,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
26,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
26,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
26,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
20,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
20,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
20,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
20,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
20,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
20,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
20,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
20,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
20,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
20,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
20,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
20,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
13,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
37,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
20,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
13,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
13,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
13,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
28,6%
uzorak 7
13,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
6,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
6,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
6,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
6,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
6,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
6,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
6,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
6,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 8
14,3%
uzorak 7
6,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
6,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
6,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
6,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
6,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
6,7%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
6,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 8
0,0%
uzorak 7
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

CSKA Moscow

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Dmitriy Igdisamov
Startna postava 11
49V. ToropG
4João VictorD
79M. ZeaD
23Dzhamalutdin AbdulkadyrovD
21M. AzziM
10I. OblyakovM
31M. KislyakM
2Matheus ReisM
3D. KrugovoyM
17K. GlebovM
11T. MusaevF
Klupa 12
99Nikolay BarovskiyG
39M. BoriskoG
62I. FirovF
37HenriqueM
18D. KozlovM
90M. LukinD
7Matheus AlvesM
19I. OleynikovM
20Matija PopovicM
52A. BandikyanM
32L. GondouF
84A. VakulichM

Rubin

Formacija: 5-4-1 · Trener: Franc Artiga
Startna postava 11
38E. StaverG
98N. LobovD
2E. TeslenkoD
5I. VujačićD
13J. UrozovD
51I. RozhkovD
12A. ArroyoM
22V. HodžaM
6U. IwuM
77A. JukićM
43J. SiweF
Klupa 12
71I. SamoshnikovD
86N. KoretsG
14I. SaavedraM
4K. NizhegorodovD
25A. NigmatullinG
59D. N. MotorinF
3D. MaldonadoD
44D. KuznetsovM
8B. JočićM
18M. IgnatjevD
11N. GripshiM
23R. BezrukovD

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.