Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:2
Kraj
HT 1:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Danubio
1P 1N 3I
4. mesto · 10 bodova
Forma · Wanderers
1P 3N 1I
3. mesto · 12 bodova
Golovi · Over 1.5
73% vs 64%
BTTS 64% / 45% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 3 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 0-3

Danubio 81,8% · Wanderers 81,8%
81,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 11
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Apertura - 6
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
1:1
Stadion
Estadio Jardines del Hipódromo
Grad
Montevideo

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Danubio
4. mesto · 10 bodova
Wanderers
3. mesto · 12 bodova
Utakmica Danubio - Wanderers donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera División - Apertura, Uruguay.
9'
Wanderers
E. Crucci
Gol
22'
Danubio
S. Fernandez
Gol
48'
Wanderers
Leandro Zazpe
Žuti karton
51'
Danubio
S. Romero
Gol
60'
Danubio
Joaquín Fernández
Žuti karton
66'
Wanderers
R. Rivero
Gol iz penala
73'
Wanderers
R. Rivero
Izmena · C. Franco
73'
Wanderers
E. Crucci
Izmena · N. Royon
74'
Wanderers
Christian Franco
Žuti karton
77'
Danubio
J. Fernandez
Izmena · A. Velazquez
77'
Danubio
I. Pintos
Izmena · M. Peralta
82'
Wanderers
B. Veglio
Izmena · F. Cerro
82'
Wanderers
M. N. Ferreira Berrondo
Izmena · J. Rodriguez
87'
Danubio
L. Sanseviero
Izmena · E. Femia
87'
Danubio
S. Fernandez
Izmena · F. Martinicorena
87'
Wanderers
A. Teuten
Izmena · M. Aguirregaray
90+3'
Danubio
S. Romero
Izmena · S. Nunez
90+4'
Danubio
Maximiliano Perg
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Danubio

Primera División · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Wanderers

Primera División · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Danubio kod kuće · Wanderers u gostima · Primera División 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 0-3
81,8%
Danubio 81,8% (11) · Wanderers 81,8% (11)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
81,8%
Danubio 81,8% (11) · Wanderers 81,8% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
81,8%
Danubio 81,8% (11) · Wanderers 81,8% (11)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
77,3%
Danubio 72,7% (11) · Wanderers 81,8% (11)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
72,7%
Danubio 72,7% (11) · Wanderers 72,7% (11)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
72,7%
Danubio 72,7% (11) · Wanderers 72,7% (11)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
68,2%
Danubio 72,7% (11) · Wanderers 63,6% (11)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
68,2%
Danubio 72,7% (11) · Wanderers 63,6% (11)
Bolji uzorak
TipDanubio
kod kuće
Wanderers
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
81,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
81,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
81,8%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
81,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
77,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
72,7%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
72,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
72,7%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
72,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
68,2%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
72,7%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
68,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
63,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
63,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
63,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
63,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
72,7%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
63,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
54,6%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
63,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
54,6%
uzorak 11
72,7%
uzorak 11
63,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
59,1%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
63,6%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
59,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
54,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
59,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
54,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
59,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
63,6%
uzorak 11
59,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
81,8%
uzorak 11
63,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
81,8%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
63,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
54,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
63,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
54,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
63,6%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
50,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
45,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
36,4%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
45,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
45,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
40,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
45,5%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
40,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
36,4%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
36,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
54,6%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
40,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
36,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
27,3%
uzorak 11
45,5%
uzorak 11
36,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
45,5%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
36,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
36,4%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
31,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
36,4%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
31,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
31,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
27,3%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
27,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
36,4%
Nerešeno
X Ceo meč
54,6%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
36,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
54,6%
uzorak 11
36,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
27,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
27,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
27,3%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
22,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
22,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18,2%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
18,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
45,5%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
27,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
9,1%
uzorak 11
36,4%
uzorak 11
22,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
36,4%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
22,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
36,4%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
22,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
27,3%
uzorak 11
18,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
9,1%
uzorak 11
18,2%
uzorak 11
13,6%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18,2%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
13,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
9,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
9,1%
uzorak 11
9,1%
uzorak 11
9,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9,1%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
4,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 11
0,0%
uzorak 11
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.