Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Debreceni VSC
2P 2N 1I
4. mesto · 53 bodova
Forma · Puskas Academy
2P 1N 2I
6. mesto · 46 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 71%
BTTS 63% / 59% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 2 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Gost - 1+ gol

Debreceni VSC 87,5% · Puskas Academy 82,4%
84,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 16
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Nagyerdei Stadion
Grad
Debrecen

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Debreceni VSC
4. mesto · 53 bodova
Puskas Academy
6. mesto · 46 bodova
Utakmica Debreceni VSC - Puskas Academy donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja NB I, Hungary.
24'
Puskas Academy
D. Lukacs
Žuti karton
36'
Puskas Academy
Z. Nagy
Gol · L. Duarte
40'
Puskas Academy
A. Favorov
Žuti karton
49'
Puskas Academy
R. Szolnoki
Žuti karton
52'
Debreceni VSC
B. Batik
Žuti karton
52'
Puskas Academy
A. Markgraf
Žuti karton
54'
Puskas Academy
P. Szappanos
Žuti karton
62'
Debreceni VSC
D. Gordic
Izmena · D. Barany
72'
Debreceni VSC
F. Cibla
Žuti karton
73'
Debreceni VSC
J. Dacosta
Izmena · M. Szecsi
74'
Debreceni VSC
D. Kocsis
Izmena · G. Komaromi
80'
Puskas Academy
P. Dardai
Izmena · M. Soisalo
84'
Debreceni VSC
A. Youga
Izmena · N. Sissoko
90+1'
Puskas Academy
B. Vekony
Izmena · G. Harutyunyan
90+1'
Puskas Academy
D. Lukacs
Izmena · M. Kern

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Debreceni VSC

NB I · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Puskas Academy

NB I · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Debreceni VSC kod kuće · Puskas Academy u gostima · NB I 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Gost - 1+ gol
84,8%
Debreceni VSC 87,5% (16) · Puskas Academy 82,4% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
87,9%
Debreceni VSC 81,3% (16) · Puskas Academy 94,1% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
78,8%
Debreceni VSC 81,3% (16) · Puskas Academy 76,5% (17)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
78,8%
Debreceni VSC 81,3% (16) · Puskas Academy 76,5% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
78,8%
Debreceni VSC 75,0% (16) · Puskas Academy 82,4% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
75,8%
Debreceni VSC 75,0% (16) · Puskas Academy 76,5% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
72,7%
Debreceni VSC 75,0% (16) · Puskas Academy 70,6% (17)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
72,7%
Debreceni VSC 75,0% (16) · Puskas Academy 70,6% (17)
Bolji uzorak
TipDebreceni VSC
kod kuće
Puskas Academy
u gostima
Zajednički trend
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
84,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
81,3%
uzorak 16
94,1%
uzorak 17
87,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
78,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
78,8%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
82,4%
uzorak 17
78,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
75,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
72,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
70,6%
uzorak 17
72,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
93,8%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
78,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
93,8%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
78,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
60,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
62,5%
uzorak 16
58,8%
uzorak 17
60,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
60,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
64,7%
uzorak 17
60,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
68,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
60,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
68,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
60,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
60,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
69,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 16
88,2%
uzorak 17
69,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
63,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 16
76,5%
uzorak 17
63,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
51,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
51,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
52,9%
uzorak 17
51,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
48,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
48,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
45,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
45,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
45,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
45,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
48,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
48,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
42,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
37,5%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
39,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
39,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
39,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
39,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
31,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
39,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
31,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
39,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
39,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
47,1%
uzorak 17
39,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
41,2%
uzorak 17
36,4%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
33,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
33,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
27,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
62,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
42,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
36,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
36,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
30,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
27,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
27,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
25,0%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
24,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
24,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
24,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
24,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
24,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
24,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
21,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
21,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
24,2%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
21,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
21,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
21,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
18,2%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
18,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
15,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
15,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
17,7%
uzorak 17
15,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
15,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6,3%
uzorak 16
35,3%
uzorak 17
21,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6,3%
uzorak 16
29,4%
uzorak 17
18,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
23,5%
uzorak 17
15,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
11,8%
uzorak 17
9,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
12,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
12,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
9,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
9,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
5,9%
uzorak 17
6,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 17
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.