Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Defensor Sporting
1P 1N 3I
11. mesto · 39 bodova
Forma · Wanderers
1P 1N 3I
7. mesto · 51 bodova
Golovi · Over 1.5
67% vs 83%
BTTS 50% / 56% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 7 — 0
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Defensor Sporting 83,3% · Wanderers 83,3%
83,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 18
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 1
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Luis Franzini
Grad
Montevideo

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Defensor Sporting
11. mesto · 39 bodova
Wanderers
7. mesto · 51 bodova
Utakmica Defensor Sporting - Wanderers donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera División - Apertura, Uruguay.
10'
Defensor Sporting
J. Neris
VAR
33'
Defensor Sporting
M. Rabunal
Žuti karton
37'
Defensor Sporting
L. Agazzi
Žuti karton
42'
Defensor Sporting
G. Barrios
Žuti karton
50'
Wanderers
L. Cosentino
Žuti karton
60'
Wanderers
J. Luna
Žuti karton
61'
Wanderers
J. Luna
Izmena · R. Rivero
61'
Wanderers
L. Zazpe
Izmena · A. Garcia
63'
Defensor Sporting
M. Rabunal
Izmena · N. Scotti
63'
Defensor Sporting
T. A. Pozzo
Izmena · F. Castro
68'
Defensor Sporting
L. de los Santos
Žuti karton
69'
Wanderers
R. Rivero
Žuti karton
73'
Wanderers
J. Zeballos
Izmena · F. Labandeira
73'
Wanderers
J. Urretaviscaya
Izmena · N. Queiroz
74'
Defensor Sporting
N. Wunsch
Izmena · A. Torterolo
86'
Defensor Sporting
B. Montenegro
Izmena · L. Navarro
86'
Defensor Sporting
G. Barrios
Izmena · Juan Jorge
86'
Wanderers
L. Cosentino
Izmena · R. Sanchez
90'
Wanderers
F. Labandeira
Gol
90+1'
Wanderers
F. Labandeira
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Defensor Sporting

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 14 4 77,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 14 4 77,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
18 13 5 72,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
18 14 4 77,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
18 4 14 22,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Wanderers

Primera División · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 15 3 83,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 10 8 55,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
18 8 10 44,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
18 9 9 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
18 9 9 50,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
18 11 7 61,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Defensor Sporting kod kuće · Wanderers u gostima · Primera División 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
83,3%
Defensor Sporting 83,3% (18) · Wanderers 83,3% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
83,3%
Defensor Sporting 77,8% (18) · Wanderers 88,9% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
83,3%
Defensor Sporting 77,8% (18) · Wanderers 88,9% (18)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
80,6%
Defensor Sporting 77,8% (18) · Wanderers 83,3% (18)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
80,6%
Defensor Sporting 77,8% (18) · Wanderers 83,3% (18)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
80,6%
Defensor Sporting 77,8% (18) · Wanderers 83,3% (18)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
80,6%
Defensor Sporting 77,8% (18) · Wanderers 83,3% (18)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
77,8%
Defensor Sporting 77,8% (18) · Wanderers 77,8% (18)
Bolji uzorak
TipDefensor Sporting
kod kuće
Wanderers
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
83,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
77,8%
uzorak 18
88,9%
uzorak 18
83,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 18
88,9%
uzorak 18
83,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
80,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
80,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
80,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
80,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
77,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
75,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
72,2%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
75,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
77,8%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
75,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
75,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 18
83,3%
uzorak 18
75,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
72,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
66,7%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
69,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
66,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
61,1%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
63,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
63,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
61,1%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
61,1%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
61,1%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
61,1%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
61,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
77,8%
uzorak 18
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
61,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
66,7%
uzorak 18
61,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
58,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
58,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
72,2%
uzorak 18
61,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
66,7%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
58,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
58,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
61,1%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
55,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
55,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
55,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
52,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
52,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
52,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
52,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
55,6%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
55,6%
uzorak 18
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
47,2%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
47,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
47,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
47,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
47,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
44,4%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
55,6%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
47,2%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
44,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
44,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
44,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
44,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
41,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
41,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
41,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
41,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
38,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
47,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
61,1%
uzorak 18
47,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
41,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
41,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
41,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
38,9%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
36,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
36,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
36,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
38,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
38,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
36,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
44,4%
uzorak 18
36,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
38,9%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
33,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
33,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
33,3%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
30,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
33,3%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
30,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
27,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
38,9%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
30,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
30,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
30,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
30,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
33,3%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
27,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
27,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
27,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
27,8%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
27,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
27,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
22,2%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
25,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
25,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
22,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
22,2%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
33,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
50,0%
uzorak 18
33,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
27,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
25,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
27,8%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
27,8%
uzorak 18
22,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
22,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
22,2%
Nerešeno
X Ceo meč
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
19,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
19,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
16,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16,7%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
16,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
16,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16,7%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
16,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
25,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
38,9%
uzorak 18
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
22,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
22,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
19,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
27,8%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
19,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
16,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
16,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
13,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
13,9%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
13,9%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
13,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
13,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
11,1%
uzorak 18
16,7%
uzorak 18
13,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
13,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
13,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
11,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
11,1%
uzorak 18
11,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
33,3%
uzorak 18
19,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
22,2%
uzorak 18
13,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
8,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5,6%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
5,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
5,6%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
5,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
5,6%
uzorak 18
5,6%
uzorak 18
5,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 18
0,0%
uzorak 18
11,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
5,6%
uzorak 18
0,0%
uzorak 18
2,8%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Defensor Sporting

Formacija: 4-3-2-1 · Trener: Mauricio Larriera
Startna postava 11
12Kevin DawsonG
11Lucas AgazziD
24Lucas De los SantosM
3Guillermo De los SantosD
15Axel FrugoneD
55Martín RabuñalM
5Germán BarriosM
8Nicolás WunschM
29Tomás PozzoM
26Brian MontenegroF
9José NerisF
Klupa 10
77Facundo CastroM
21Nicolas Scotti UrrutyF
22Alan TorteroloM
27Juan Manuel JorgeM
28Lautaro NavarroF
1Lucas MachadoG
2Edgar ElizaldeD
20Mateo CaballeroD
25Diego AbellaD
16Alex PerdomoF

Wanderers

Formacija: 4-3-3 · Trener: Mathias Corujo
Startna postava 11
33Agustín BuffaG
31Nahuel FurtadoD
13Fabricio FormilianoD
2Nicolás CabralD
6Leandro ZazpeD
16José AlbertiM
21Santiago BenítezD
80Jonathan UrretaviscayaM
11Jonás LunaF
24Joaquín ZeballosF
10Luciano CosentinoM
Klupa 10
17Alan GarciaD
7Rodrigo RiveroM
5Nicolás QueirozM
30Facundo LabandeiraF
12José RioG
14Mateo AcostaD
20Santiago GuzmanM
25Gonzalo FreitasM
26Renzo SánchezM
29Esteban CrucciF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.