Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Deportes Copiapo
3P 1N 1I
8. mesto · 41 bodova
Forma · Recoleta
1P 2N 2I
7. mesto · 42 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 71%
BTTS 57% / 64% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 0 — 2
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Deportes Copiapo 85,7% · Recoleta 78,6%
82,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 14
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 7
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:4
Poluvreme
2:2
Stadion
Estadio Luis Valenzuela Hermosilla
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Deportes Copiapo
8. mesto · 41 bodova
Recoleta
7. mesto · 42 bodova
Utakmica Deportes Copiapo - Recoleta donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera B, Chile.
3'
Deportes Copiapo
A. Ortiz
Žuti karton
4'
Recoleta
F. Baez
Gol
8'
Recoleta
F. Alarcon
Žuti karton
11'
Deportes Copiapo
A. Rios
Gol
20'
Deportes Copiapo
M. Lopez
Gol
39'
Recoleta
C. Rodriguez
Gol
52'
Recoleta
G. Alvarez
Gol
64'
Recoleta
C. Rodriguez
Izmena · D. Viveros
69'
Recoleta
P. Sanchez
Izmena · C. Gonzalez
69'
Recoleta
N. Arismendy
Izmena · F. I. Saavedra Saavedra
71'
Deportes Copiapo
M. Rojas
Izmena · J. Ortiz
71'
Deportes Copiapo
A. Rios
Izmena · E. Fernandez
71'
Deportes Copiapo
C. Ross
Izmena · R. Orellana
73'
Recoleta
Žuti karton
Žuti karton
76'
Recoleta
F. Baez
Izmena · C. Cepeda
76'
Recoleta
G. Alvarez
Izmena · N. Carvajal
86'
Recoleta
C. Gonzalez
Gol
90'
Deportes Copiapo
I. Ledezma
Izmena · S. A. Espinoza Olave
90+1'
Deportes Copiapo
C. Zamorano
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Deportes Copiapo

Primera B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Recoleta

Primera B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 4 10 28,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 10 4 71,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 10 4 71,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 9 5 64,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 7 7 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 7 7 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 8 6 57,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 4 10 28,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 5 9 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Deportes Copiapo kod kuće · Recoleta u gostima · Primera B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
82,1%
Deportes Copiapo 85,7% (14) · Recoleta 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
82,1%
Deportes Copiapo 85,7% (14) · Recoleta 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
78,6%
Deportes Copiapo 78,6% (14) · Recoleta 78,6% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
85,7%
Deportes Copiapo 100,0% (14) · Recoleta 71,4% (14)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
85,7%
Deportes Copiapo 100,0% (14) · Recoleta 71,4% (14)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
78,6%
Deportes Copiapo 85,7% (14) · Recoleta 71,4% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
78,6%
Deportes Copiapo 85,7% (14) · Recoleta 71,4% (14)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
75,0%
Deportes Copiapo 78,6% (14) · Recoleta 71,4% (14)
Bolji uzorak
TipDeportes Copiapo
kod kuće
Recoleta
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
82,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
82,1%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
78,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
85,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
85,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
78,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
78,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
78,6%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
75,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
75,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
71,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
75,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
78,6%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
71,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
78,6%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
71,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
67,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
67,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
67,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
71,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
67,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
67,9%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
67,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
64,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
64,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
60,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
57,1%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
60,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
60,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
64,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
64,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
60,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
57,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
53,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
53,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
53,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
53,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
60,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
60,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
57,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
46,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
46,4%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
46,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
42,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
39,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
28,6%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
39,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
39,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno
X Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
28,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
25,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
17,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
17,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
10,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
14,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
14,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Deportes Copiapo

Formacija: -
Startna postava 11
22N. Temperini
20M. Filla
4A. Ortiz
5F. Torres
15J. Santander
8A. Rios
6C. Zamorano
10I. Ledezma
7C. Ross
27M. Lopez
23M. Rojas
Klupa 7
1R. Leyton
18N. Kimura
11J. Ortiz
21E. Fernandez
26G. Perez
24R. Orellana
16S. A. Espinoza Olave

Recoleta

Formacija: -
Startna postava 11
23A. Salazar
28C. Rodriguez
5F. Alarcon
16B. Viveros
3N. Arismendy
15F. Baez
10M. Arguinarena
21G. Alvarez
7B. Provoste
19P. Sanchez
9G. Estigarribia
Klupa 7
22J. Vargas
11D. Viveros
18C. Cepeda
6J. Espinoza
17N. Carvajal
20C. Gonzalez
30F. I. Saavedra Saavedra

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.