Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Deportes Iquique
3P 0N 2I
11. mesto · 34 bodova
Forma · Cobreloa
2P 1N 2I
2. mesto · 48 bodova
Golovi · Over 1.5
54% vs 62%
BTTS 38% / 62% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 5 — 1
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Deportes Iquique 83,3% · Cobreloa 83,3%
83,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 12
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 4
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
1:2
Stadion
Estadio Tierra de Campeones
Grad
Iquique

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Deportes Iquique
11. mesto · 34 bodova
Cobreloa
2. mesto · 48 bodova
Utakmica Deportes Iquique - Cobreloa donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera B, Chile.
11'
Deportes Iquique
F. Ledesma
Žuti karton
12'
Deportes Iquique
C. Gonzalez
Žuti karton
14'
Cobreloa
S. Zuniga
Gol iz penala
20'
Cobreloa
Y. Gonzalez
Žuti karton
26'
Cobreloa
G. Gotti
Gol
29'
Deportes Iquique
A. Venezia
Gol
33'
Deportes Iquique
J. Ayala
Žuti karton
33'
Cobreloa
D. Garcia
Žuti karton
45+1'
Cobreloa
D. Tapia
Žuti karton
46'
Deportes Iquique
D. Rojas
Izmena · S. Contreras
46'
Deportes Iquique
J. Pereyra
Izmena · B. Garrido
61'
Cobreloa
A. Delgado
Izmena · F. Velazco
69'
Deportes Iquique
A. Venezia
Izmena · I. Gonzalez
69'
Cobreloa
Y. Gonzalez
Izmena · R. Gonzalez
69'
Cobreloa
S. Zuniga
Izmena · C. Insaurralde
74'
Cobreloa
C. Insaurralde
Žuti karton
75'
Cobreloa
C. Insaurralde
Žuti karton
75'
Cobreloa
C. Insaurralde
Crveni karton
84'
Deportes Iquique
F. Espinoza
Izmena · A. Henriquez
84'
Cobreloa
J. Gatica
Izmena · L. Cornejo

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Deportes Iquique

Primera B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Cobreloa

Primera B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Deportes Iquique kod kuće · Cobreloa u gostima · Primera B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
83,3%
Deportes Iquique 83,3% (12) · Cobreloa 83,3% (12)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
84,6%
Deportes Iquique 92,3% (13) · Cobreloa 76,9% (13)
Bolji uzorak
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
76,9%
Deportes Iquique 76,9% (13) · Cobreloa 76,9% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
75,0%
Deportes Iquique 75,0% (12) · Cobreloa 75,0% (12)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
76,9%
Deportes Iquique 84,6% (13) · Cobreloa 69,2% (13)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
73,1%
Deportes Iquique 76,9% (13) · Cobreloa 69,2% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
75,0%
Deportes Iquique 83,3% (12) · Cobreloa 66,7% (12)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
75,0%
Deportes Iquique 83,3% (12) · Cobreloa 66,7% (12)
Bolji uzorak
TipDeportes Iquique
kod kuće
Cobreloa
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
83,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
92,3%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
84,6%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
76,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
75,0%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
75,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
76,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
73,1%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
75,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
75,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
70,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
66,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
66,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
73,1%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
61,5%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
69,2%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
66,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
66,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
62,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
62,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
58,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
58,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
58,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
58,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
50,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
41,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
58,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
50,0%
Nerešeno
X Ceo meč
41,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
41,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
41,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
45,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
41,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
45,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
41,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
45,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
46,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
41,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
41,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
33,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
33,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
12,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
8,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.