Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Deportivo Pereira
0P 0N 5I
18. mesto · 18 bodova
Forma · Fortaleza FC
1P 0N 4I
6. mesto · 35 bodova
Golovi · Over 1.5
70% vs 70%
BTTS 50% / 43% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 4 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Deportivo Pereira 90,0% · Fortaleza FC 82,6%
86,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 20
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Apertura - 6
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
2:0
Stadion
Estadio Hernán Ramírez Villegas
Grad
Pereira

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Deportivo Pereira
18. mesto · 18 bodova
Fortaleza FC
6. mesto · 35 bodova
Utakmica Deportivo Pereira - Fortaleza FC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera A, Colombia.
13'
Fortaleza FC
J. Balanta
Žuti karton
17'
Deportivo Pereira
J. A. Bermudez Correa
Crveni karton
29'
Fortaleza FC
S. Cuero
Žuti karton
36'
Deportivo Pereira
Y. Cabrera
Gol iz penala
43'
Deportivo Pereira
G. Pena
Gol
46'
Fortaleza FC
J. Balanta
Izmena · S. Ramiirez
46'
Fortaleza FC
L. Pico
Izmena · J. Barrera
46'
Fortaleza FC
D. Camacho
Izmena · S. Cordoba
46'
Fortaleza FC
S. Cuero
Izmena · J. Salas
60'
Deportivo Pereira
Y. Cabrera
Izmena · J. Bazan
60'
Deportivo Pereira
Y. Quinones
Izmena · Kelvin Osorio
68'
Fortaleza FC
R. Pajaro
Žuti karton
71'
Deportivo Pereira
J. Rios
Žuti karton
75'
Deportivo Pereira
G. Pena
Izmena · R. Castillo
75'
Deportivo Pereira
A. Estacio
Izmena · L. Mosquera
75'
Fortaleza FC
A. Ricaurte
Izmena · J. Diaz
85'
Deportivo Pereira
R. Castillo
Žuti karton
87'
Deportivo Pereira
S. Ichazo
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Deportivo Pereira

Primera A · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20 10 10 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20 3 17 15,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
20 17 3 85,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
20 10 10 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
20 11 9 55,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
20 15 5 75,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
20 14 6 70,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
20 9 11 45,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20 5 15 25,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20 3 17 15,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
20 14 6 70,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
20 9 11 45,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20 5 15 25,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
20 11 9 55,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
20 15 5 75,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
20 8 12 40,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
20 9 11 45,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
20 10 10 50,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
20 10 10 50,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
20 11 9 55,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20 9 11 45,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20 9 11 45,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20 5 15 25,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20 9 11 45,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20 6 14 30,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20 5 15 25,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20 5 15 25,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20 4 16 20,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20 6 14 30,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20 5 15 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20 3 17 15,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
20 14 6 70,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
20 12 8 60,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20 6 14 30,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
20 12 8 60,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20 6 14 30,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20 2 18 10,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20 8 12 40,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
20 14 6 70,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
20 18 2 90,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
20 4 16 20,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
20 14 6 70,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
20 12 8 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
20 12 8 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
20 7 13 35,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
20 6 14 30,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Fortaleza FC

Primera A · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
23 12 11 52,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
23 19 4 82,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
23 16 7 69,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
23 11 12 47,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23 14 9 60,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
23 18 5 78,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
23 16 7 69,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
23 9 14 39,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23 1 22 4,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
23 16 7 69,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
23 9 14 39,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23 14 9 60,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
23 18 5 78,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
23 10 13 43,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23 11 12 47,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
23 10 13 43,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
23 13 10 56,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
23 18 5 78,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
23 16 7 69,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
23 16 7 69,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
23 13 10 56,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23 0 23 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L23

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23 6 17 26,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23 6 17 26,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23 3 20 13,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
23 1 22 4,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
23 12 11 52,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23 6 17 26,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23 6 17 26,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23 8 15 34,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23 1 22 4,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23 1 22 4,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23 1 22 4,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
23 15 8 65,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23 8 15 34,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23 8 15 34,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
23 15 8 65,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
23 19 4 82,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
23 8 15 34,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
23 17 6 73,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
23 8 15 34,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
23 3 20 13,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Deportivo Pereira kod kuće · Fortaleza FC u gostima · Primera A 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,0%
Deportivo Pereira 90,0% (20) · Fortaleza FC 82,6% (23)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
83,7%
Deportivo Pereira 85,0% (20) · Fortaleza FC 82,6% (23)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
79,1%
Deportivo Pereira 80,0% (20) · Fortaleza FC 78,3% (23)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
76,7%
Deportivo Pereira 75,0% (20) · Fortaleza FC 78,3% (23)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
76,7%
Deportivo Pereira 75,0% (20) · Fortaleza FC 78,3% (23)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
72,1%
Deportivo Pereira 70,0% (20) · Fortaleza FC 73,9% (23)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
74,4%
Deportivo Pereira 80,0% (20) · Fortaleza FC 69,6% (23)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
74,4%
Deportivo Pereira 80,0% (20) · Fortaleza FC 69,6% (23)
Bolji uzorak
TipDeportivo Pereira
kod kuće
Fortaleza FC
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
90,0%
uzorak 20
82,6%
uzorak 23
86,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
85,0%
uzorak 20
82,6%
uzorak 23
83,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 20
78,3%
uzorak 23
79,1%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 20
78,3%
uzorak 23
76,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 20
78,3%
uzorak 23
76,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
70,0%
uzorak 20
73,9%
uzorak 23
72,1%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
80,0%
uzorak 20
69,6%
uzorak 23
74,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
80,0%
uzorak 20
69,6%
uzorak 23
74,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
70,0%
uzorak 20
69,6%
uzorak 23
69,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
70,0%
uzorak 20
69,6%
uzorak 23
69,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
70,0%
uzorak 20
65,2%
uzorak 23
67,4%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
70,0%
uzorak 20
65,2%
uzorak 23
67,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
65,0%
uzorak 20
69,6%
uzorak 23
67,4%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
60,0%
uzorak 20
78,3%
uzorak 23
69,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
60,0%
uzorak 20
78,3%
uzorak 23
69,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 20
60,9%
uzorak 23
60,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
60,9%
uzorak 23
60,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
55,0%
uzorak 20
78,3%
uzorak 23
67,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
55,0%
uzorak 20
60,9%
uzorak 23
58,1%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
55,0%
uzorak 20
60,9%
uzorak 23
58,1%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
55,0%
uzorak 20
56,5%
uzorak 23
55,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 20
56,5%
uzorak 23
53,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 20
52,2%
uzorak 23
51,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 20
52,2%
uzorak 23
51,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 20
47,8%
uzorak 23
48,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 20
47,8%
uzorak 23
48,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 20
47,8%
uzorak 23
48,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
47,8%
uzorak 23
46,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 20
43,5%
uzorak 23
46,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 20
43,5%
uzorak 23
46,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
45,0%
uzorak 20
43,5%
uzorak 23
44,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
45,0%
uzorak 20
39,1%
uzorak 23
41,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
39,1%
uzorak 23
41,9%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
39,1%
uzorak 23
39,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 20
39,1%
uzorak 23
39,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
35,0%
uzorak 20
39,1%
uzorak 23
37,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
40,0%
uzorak 20
34,8%
uzorak 23
37,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
34,8%
uzorak 23
34,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
30,4%
uzorak 23
34,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 20
30,4%
uzorak 23
34,9%
Nerešeno
X Ceo meč
35,0%
uzorak 20
30,4%
uzorak 23
32,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
30,4%
uzorak 23
32,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
30,0%
uzorak 20
34,8%
uzorak 23
32,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
30,0%
uzorak 20
34,8%
uzorak 23
32,6%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
30,0%
uzorak 20
34,8%
uzorak 23
32,6%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
30,4%
uzorak 23
30,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
30,4%
uzorak 23
30,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 20
30,4%
uzorak 23
30,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
30,4%
uzorak 23
30,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
30,0%
uzorak 20
26,1%
uzorak 23
27,9%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 20
26,1%
uzorak 23
25,6%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 20
26,1%
uzorak 23
25,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
45,0%
uzorak 20
21,7%
uzorak 23
32,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
45,0%
uzorak 20
21,7%
uzorak 23
32,6%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
40,0%
uzorak 20
21,7%
uzorak 23
30,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
40,0%
uzorak 20
21,7%
uzorak 23
30,2%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 20
21,7%
uzorak 23
23,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 20
21,7%
uzorak 23
23,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 20
21,7%
uzorak 23
23,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 20
21,7%
uzorak 23
23,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
20,0%
uzorak 20
43,5%
uzorak 23
32,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
26,1%
uzorak 23
23,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20,0%
uzorak 20
21,7%
uzorak 23
20,9%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
21,7%
uzorak 23
20,9%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 20
21,7%
uzorak 23
20,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 20
17,4%
uzorak 23
18,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15,0%
uzorak 20
17,4%
uzorak 23
16,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
17,4%
uzorak 23
16,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
13,0%
uzorak 23
16,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
17,4%
uzorak 23
14,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
10,0%
uzorak 20
17,4%
uzorak 23
14,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
10,0%
uzorak 20
17,4%
uzorak 23
14,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15,0%
uzorak 20
8,7%
uzorak 23
11,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
8,7%
uzorak 23
9,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 20
8,7%
uzorak 23
9,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5,0%
uzorak 20
13,0%
uzorak 23
9,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5,0%
uzorak 20
13,0%
uzorak 23
9,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15,0%
uzorak 20
4,4%
uzorak 23
9,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
4,4%
uzorak 23
7,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
4,4%
uzorak 23
7,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 20
4,4%
uzorak 23
7,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10,0%
uzorak 20
4,4%
uzorak 23
7,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
0,0%
uzorak 23
4,7%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.