Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Dongguan United
1P 2N 2I
16. mesto · 16 bodova
Forma · Wuxi Wugou
3P 1N 1I
6. mesto · 36 bodova
Golovi · Over 1.5
77% vs 77%
BTTS 54% / 46% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4 — 0 — 2
6 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Dongguan United 84,6% · Wuxi Wugou 84,6%
84,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 13
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 16
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:0
Stadion
Foshan International Sports and Cultural Center
Grad
Foshan

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Dongguan United
16. mesto · 16 bodova
Wuxi Wugou
6. mesto · 36 bodova
Utakmica Dongguan United - Wuxi Wugou donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja League One, China.
61'
Dongguan United
Huang Chuqi
Žuti karton · Foul
61'
Wuxi Wugou
Meng Junjie
Izmena · N. Albarracin
64'
Dongguan United
Huang Chuqi
Izmena · N. Benavides
64'
Dongguan United
Xu Yue
Izmena · B. Yin
70'
Dongguan United
B. Yin
Žuti karton · Foul
73'
Wuxi Wugou
Yi Xianlong
Izmena · Gui Zihan
73'
Wuxi Wugou
Tang Rui
Izmena · Wang Yifan
77'
Wuxi Wugou
Wang Yifan
Gol
79'
Wuxi Wugou
Tursunjan Ahmat
Žuti karton · Foul
81'
Wuxi Wugou
N. Noordanus
Gol · N. Albarracin
84'
Dongguan United
Qian Yumiao
Izmena · W. Jiang
84'
Dongguan United
Z. Jiang
Izmena · Zhang Zebin
90+2'
Wuxi Wugou
N. Noordanus
Izmena · Li Boxi
90+2'
Wuxi Wugou
Zhou Yunyi
Izmena · Dong Kaining
90+4'
Wuxi Wugou
Gui Zihan
Žuti karton · Foul

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Dongguan United

League One · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 13 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Wuxi Wugou

League One · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Dongguan United kod kuće · Wuxi Wugou u gostima · League One 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
84,6%
Dongguan United 84,6% (13) · Wuxi Wugou 84,6% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
84,6%
Dongguan United 84,6% (13) · Wuxi Wugou 84,6% (13)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
88,5%
Dongguan United 100,0% (13) · Wuxi Wugou 76,9% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
80,8%
Dongguan United 76,9% (13) · Wuxi Wugou 84,6% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
76,9%
Dongguan United 76,9% (13) · Wuxi Wugou 76,9% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
76,9%
Dongguan United 76,9% (13) · Wuxi Wugou 76,9% (13)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
76,9%
Dongguan United 76,9% (13) · Wuxi Wugou 76,9% (13)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
76,9%
Dongguan United 76,9% (13) · Wuxi Wugou 76,9% (13)
Bolji uzorak
TipDongguan United
kod kuće
Wuxi Wugou
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
84,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
84,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
88,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
80,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
76,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
76,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
76,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
76,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
76,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
76,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
73,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
69,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
73,1%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
73,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
61,5%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
65,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
61,5%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
65,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
61,5%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
92,3%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
73,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
53,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
65,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
65,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
65,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
65,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
53,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
61,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
57,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
57,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
53,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
53,8%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
53,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
53,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
38,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
38,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
46,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
42,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
34,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
26,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Nerešeno
X Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
26,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
26,9%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
23,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
19,2%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
11,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
11,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
11,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
11,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
7,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
7,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
7,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
7,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
3,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
3,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Dongguan United

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Zhang Chiming
Startna postava 11
36Shi XiaotianG
22Jiang ZhiqinD
42Huang YonghaiD
12Liu ZongyuanD
2Qian YumiaoD
29Xu YueM
13Zhang XingboM
30Huang ChuqiM
24M. DeletićM
25Abduwahap AniwarM
11M. NdiayeF
Klupa 10
9Chang FeiyaM
15N. BenavidesF
26Ge YifanG
5Jin LiangkuanD
19Liu HuanD
28Yin BowenM
32G. YuD
38Z. ZhangM
14Zheng JunweiF
10Zhong ZiqinM

Wuxi Wugou

Formacija: 4-5-1 · Trener: Bong-gil Kim
Startna postava 11
13Zhu YueqiG
27He WeiD
5Lin JiahaoD
4T. IsićD
16Zhou PinxiD
36Tang RuiM
18Meng JunjieM
6Ahmat TursunjanM
31Zhou YunyiM
37Yi XianlongM
19N. NoordanusF
Klupa 10
23Dong KainingM
21Gao JingchunM
26Gou JunchenD
22Gui ZihanM
30Li BoxiF
2Liu BoyangD
17Sun ZhixuanF
25Wang ZihaoD
9Wang YifanM
7N. AlbarracínM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.