Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · ES Tunis
2P 2N 1I
2. mesto · 63 bodova
Forma · Olympique Béja
2P 1N 2I
13. mesto · 32 bodova
Golovi · Over 1.5
60% vs 57%
BTTS 20% / 14% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
7 — 1 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

ES Tunis 86,7% · Olympique Béja 100,0%
93,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 14
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 7
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Stade Olympique Hammadi Agrebi
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

ES Tunis
2. mesto · 63 bodova
Olympique Béja
13. mesto · 32 bodova
Utakmica ES Tunis - Olympique Béja donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Ligue 1, Tunisia.
9'
ES Tunis
C. Jebali
Gol
41'
Olympique Béja
C. Smaoui
Žuti karton
49'
ES Tunis
Yan Sasse
Žuti karton
61'
ES Tunis
Yan Sasse
Izmena · H. Dhaou
61'
ES Tunis
A. Jabri
Izmena · F. Danho
73'
Olympique Béja
A. Ishimwe
Izmena · M. H. Hadouchi
76'
Olympique Béja
Žuti karton
Žuti karton
77'
Olympique Béja
F. Fadhli
Izmena · R. Hammami
81'
Olympique Béja
R. Hammami
Žuti karton
81'
ES Tunis
O. Ogbelu
Izmena · K. Guenichi
81'
ES Tunis
C. Jebali
Izmena · K. Boualia
84'
ES Tunis
F. Danho
Gol
88'
ES Tunis
M. Ben Ali
Izmena · K. Maacha

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · ES Tunis

Ligue 1 · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 6 9 40,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Olympique Béja

Ligue 1 · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

ES Tunis kod kuće · Olympique Béja u gostima · Ligue 1 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
93,1%
ES Tunis 86,7% (15) · Olympique Béja 100,0% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 0-1 gol
89,7%
ES Tunis 86,7% (15) · Olympique Béja 92,9% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
89,7%
ES Tunis 86,7% (15) · Olympique Béja 92,9% (14)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
89,7%
ES Tunis 93,3% (15) · Olympique Béja 85,7% (14)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
86,2%
ES Tunis 86,7% (15) · Olympique Béja 85,7% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
89,7%
ES Tunis 80,0% (15) · Olympique Béja 100,0% (14)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
89,7%
ES Tunis 80,0% (15) · Olympique Béja 100,0% (14)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
82,8%
ES Tunis 80,0% (15) · Olympique Béja 85,7% (14)
Bolji uzorak
TipES Tunis
kod kuće
Olympique Béja
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
100,0%
uzorak 14
93,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
92,9%
uzorak 14
89,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
86,7%
uzorak 15
92,9%
uzorak 14
89,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
93,3%
uzorak 15
85,7%
uzorak 14
89,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
86,7%
uzorak 15
85,7%
uzorak 14
86,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
100,0%
uzorak 14
89,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
100,0%
uzorak 14
89,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
85,7%
uzorak 14
82,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
80,0%
uzorak 15
85,7%
uzorak 14
82,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
80,0%
uzorak 15
85,7%
uzorak 14
82,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
80,0%
uzorak 15
85,7%
uzorak 14
82,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
86,7%
uzorak 15
78,6%
uzorak 14
82,8%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
85,7%
uzorak 14
79,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
85,7%
uzorak 14
79,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
73,3%
uzorak 15
78,6%
uzorak 14
75,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
86,7%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
79,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
73,3%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
72,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
72,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
78,6%
uzorak 14
72,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
66,7%
uzorak 15
71,4%
uzorak 14
69,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
58,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
58,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 14
55,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
50,0%
uzorak 14
55,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
46,7%
uzorak 15
57,1%
uzorak 14
51,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 14
48,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
48,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
53,3%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
48,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
53,3%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
48,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
44,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
44,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
40,0%
uzorak 15
64,3%
uzorak 14
51,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
41,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
41,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
42,9%
uzorak 14
41,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
40,0%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
34,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
31,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
27,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
21,4%
uzorak 14
24,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
21,4%
uzorak 14
20,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
20,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
20,7%
Nerešeno
X Ceo meč
20,0%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
17,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
17,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
17,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
17,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13,3%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
20,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13,3%
uzorak 15
28,6%
uzorak 14
20,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13,3%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
13,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
13,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
13,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
13,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
17,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
13,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
13,8%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
20,0%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
13,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
10,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
10,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
10,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
10,3%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
10,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
10,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
10,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
10,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
10,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
14,3%
uzorak 14
10,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
6,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
6,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
6,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6,7%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
6,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 14
10,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 14
10,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 14
6,9%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 14
6,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 14
3,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
3,4%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
3,4%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
3,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
3,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 15
7,1%
uzorak 14
3,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 14
0,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 14
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
0,0%
uzorak 14
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.