Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Estudiantes de Rio Cuarto
3P 1N 1I
2. mesto · 60 bodova
Forma · Temperley
2P 1N 2I
6. mesto · 55 bodova
Golovi · Over 1.5
52% vs 33%
BTTS 38% / 6% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 5 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 0-3

Estudiantes de Rio Cuarto 100,0% · Temperley 94,4%
97,4%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 18
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 29
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Estadio Ciudad de Río Cuarto
Grad
Cordoba

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Estudiantes de Rio Cuarto
2. mesto · 60 bodova
Temperley
6. mesto · 55 bodova
Utakmica Estudiantes de Rio Cuarto - Temperley donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera Nacional, Argentina.
10'
Estudiantes de Rio Cuarto
M. Garnerone
Gol
32'
Temperley
L. Nieto
Žuti karton
54'
Temperley
A. Arregui
Žuti karton
55'
Estudiantes de Rio Cuarto
B. Orosco
Izmena · T. Gonzalez
60'
Estudiantes de Rio Cuarto
J. Ferreira
Izmena · L. Gonzalez
61'
Estudiantes de Rio Cuarto
B. Olivera
Žuti karton
63'
Estudiantes de Rio Cuarto
T. Gonzalez
Žuti karton
65'
Estudiantes de Rio Cuarto
V. Fenoglio
Crveni karton
66'
Temperley
V. Aguinagalde
Izmena · M. Romero
66'
Temperley
F. Ayunta
Izmena · J. Toledo
68'
Temperley
J. Toledo
Žuti karton
76'
Temperley
G. Esparza
Izmena · G. Hauche
86'
Temperley
F. Brandan
Izmena · J. Carrasco
86'
Temperley
L. Monti
Izmena · C. Pombo
87'
Temperley
F. Milo
Žuti karton
87'
Estudiantes de Rio Cuarto
M. Valiente
Izmena · F. Cobos
87'
Estudiantes de Rio Cuarto
M. Garnerone
Izmena · F. Alvarez

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Estudiantes de Rio Cuarto

Primera Nacional · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
21 12 9 57,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno
X Ceo meč
21 8 13 38,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
21 1 20 4,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
21 20 1 95,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
21 13 8 61,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
21 9 12 42,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
21 10 11 47,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
21 19 2 90,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
21 21 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W21
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
21 11 10 52,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
21 11 10 52,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
21 10 11 47,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
21 19 2 90,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
21 21 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W21
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
21 8 13 38,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
21 13 8 61,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
21 8 13 38,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
21 13 8 61,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
21 19 2 90,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
21 14 7 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
21 14 7 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
21 18 3 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
21 5 16 23,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
21 9 12 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
21 12 9 57,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
21 3 18 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
21 9 12 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
21 3 18 14,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
21 1 20 4,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
21 12 9 57,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
21 5 16 23,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
21 5 16 23,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
21 10 11 47,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
21 8 13 38,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
21 6 15 28,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
21 6 15 28,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
21 2 19 9,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
21 1 20 4,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
21 1 20 4,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
21 19 2 90,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
21 14 7 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
21 14 7 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21 7 14 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
21 19 2 90,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
21 21 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W21

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
21 6 15 28,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
21 6 15 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
21 9 12 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
21 18 3 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
21 11 10 52,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
21 11 10 52,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
21 7 14 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
21 6 15 28,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
21 6 15 28,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
21 5 16 23,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
21 2 19 9,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Temperley

Primera Nacional · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 13 5 72,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 17 1 94,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 17 1 94,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 17 1 94,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 17 1 94,4% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 13 5 72,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 12 6 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 14 4 77,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 17 1 94,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 1 17 5,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Estudiantes de Rio Cuarto kod kuće · Temperley u gostima · Primera Nacional 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 0-3
97,4%
Estudiantes de Rio Cuarto 100,0% (21) · Temperley 94,4% (18)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
97,4%
Estudiantes de Rio Cuarto 100,0% (21) · Temperley 94,4% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
97,4%
Estudiantes de Rio Cuarto 100,0% (21) · Temperley 94,4% (18)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
92,3%
Estudiantes de Rio Cuarto 90,5% (21) · Temperley 94,4% (18)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-2
89,7%
Estudiantes de Rio Cuarto 90,5% (21) · Temperley 88,9% (18)
Bolji uzorak
Manje od 2,5 gola
89,7%
Estudiantes de Rio Cuarto 90,5% (21) · Temperley 88,9% (18)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
87,2%
Estudiantes de Rio Cuarto 95,2% (21) · Temperley 77,8% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 0-1 gol
84,6%
Estudiantes de Rio Cuarto 90,5% (21) · Temperley 77,8% (18)
Bolji uzorak
TipEstudiantes de Rio Cuarto
kod kuće
Temperley
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 21
94,4%
uzorak 18
97,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 21
94,4%
uzorak 18
97,4%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 21
94,4%
uzorak 18
97,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
90,5%
uzorak 21
94,4%
uzorak 18
92,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
90,5%
uzorak 21
88,9%
uzorak 18
89,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
90,5%
uzorak 21
88,9%
uzorak 18
89,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
95,2%
uzorak 21
77,8%
uzorak 18
87,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
90,5%
uzorak 21
77,8%
uzorak 18
84,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
90,5%
uzorak 21
77,8%
uzorak 18
84,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
61,9%
uzorak 21
94,4%
uzorak 18
76,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
61,9%
uzorak 21
88,9%
uzorak 18
74,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
57,1%
uzorak 21
72,2%
uzorak 18
64,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
61,9%
uzorak 21
50,0%
uzorak 18
56,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
47,6%
uzorak 21
66,7%
uzorak 18
56,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
47,6%
uzorak 21
66,7%
uzorak 18
56,4%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 21
44,4%
uzorak 18
56,4%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 21
44,4%
uzorak 18
56,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
42,9%
uzorak 21
72,2%
uzorak 18
56,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
42,9%
uzorak 21
50,0%
uzorak 18
46,2%
Nerešeno
X Ceo meč
38,1%
uzorak 21
50,0%
uzorak 18
43,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
38,1%
uzorak 21
44,4%
uzorak 18
41,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 21
33,3%
uzorak 18
61,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 21
33,3%
uzorak 18
61,5%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 21
55,6%
uzorak 18
43,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
52,4%
uzorak 21
33,3%
uzorak 18
43,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
52,4%
uzorak 21
33,3%
uzorak 18
43,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
28,6%
uzorak 21
38,9%
uzorak 18
33,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 21
27,8%
uzorak 18
48,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 21
27,8%
uzorak 18
48,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
57,1%
uzorak 21
27,8%
uzorak 18
43,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 21
27,8%
uzorak 18
43,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
52,4%
uzorak 21
27,8%
uzorak 18
41,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
52,4%
uzorak 21
27,8%
uzorak 18
41,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
47,6%
uzorak 21
27,8%
uzorak 18
38,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 21
27,8%
uzorak 18
35,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 21
27,8%
uzorak 18
30,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
23,8%
uzorak 21
27,8%
uzorak 18
25,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
23,8%
uzorak 21
27,8%
uzorak 18
25,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23,8%
uzorak 21
22,2%
uzorak 18
23,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23,8%
uzorak 21
22,2%
uzorak 18
23,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14,3%
uzorak 21
66,7%
uzorak 18
38,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 21
22,2%
uzorak 18
18,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
28,6%
uzorak 21
11,1%
uzorak 18
20,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 21
11,1%
uzorak 18
20,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 21
11,1%
uzorak 18
20,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
9,5%
uzorak 21
44,4%
uzorak 18
25,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
9,5%
uzorak 21
22,2%
uzorak 18
15,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
9,5%
uzorak 21
22,2%
uzorak 18
15,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
9,5%
uzorak 21
11,1%
uzorak 18
10,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
9,5%
uzorak 21
11,1%
uzorak 18
10,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
42,9%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
25,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
38,1%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
23,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
38,1%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
23,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
18,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
18,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
9,5%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
7,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
9,5%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
7,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
9,5%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
7,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
9,5%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
7,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
9,5%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
7,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
9,5%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
7,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4,8%
uzorak 21
22,2%
uzorak 18
12,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4,8%
uzorak 21
22,2%
uzorak 18
12,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4,8%
uzorak 21
22,2%
uzorak 18
12,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4,8%
uzorak 21
16,7%
uzorak 18
10,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 21
11,1%
uzorak 18
5,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 21
11,1%
uzorak 18
5,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
9,5%
uzorak 21
0,0%
uzorak 18
5,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
9,5%
uzorak 21
0,0%
uzorak 18
5,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
9,5%
uzorak 21
0,0%
uzorak 18
5,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
2,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
2,6%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
2,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
2,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
2,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
2,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
2,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
2,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
2,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 21
5,6%
uzorak 18
2,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 21
0,0%
uzorak 18
0,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 21
0,0%
uzorak 18
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 21
0,0%
uzorak 18
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.