Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · FC Anyang
2P
1N
2I
8. mesto · 41 bodova
Forma · Bucheon FC 1995
0P
1N
4I
11. mesto · 32 bodova
Golovi · Over 1.5
87%
vs
57%
BTTS
73% /
36% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6
— 4 —
0
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
FC Anyang 93,3%
· Bucheon FC 1995 92,9%
93,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 14
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 11
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Anyang Stadium
Grad
Anyang
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
13 / 15
86,7%
Over 1.5
8 / 14
57,1%
9 / 15
60,0%
Over 2.5
5 / 14
35,7%
3 / 15
20,0%
Over 3.5
2 / 14
14,3%
2 / 15
13,3%
Under 1.5
6 / 14
42,9%
6 / 15
40,0%
Under 2.5
9 / 14
64,3%
12 / 15
80,0%
Under 3.5
12 / 14
85,7%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
6
FC Anyang pobede
4
Nerešeno
0
Bucheon FC 1995 pobede
29.08.2026.
Bucheon FC 1995 - FC Anyang
K League 1
1:1
22.07.2026.
Bucheon FC 1995 - FC Anyang
K League 1
2:3
02.11.2024.
Bucheon FC 1995 - FC Anyang
K League 2
0:0
30.06.2024.
Bucheon FC 1995 - FC Anyang
K League 2
1:2
10.04.2024.
FC Anyang - Bucheon FC 1995
K League 2
3:0
21.10.2023.
Bucheon FC 1995 - FC Anyang
K League 2
1:1
03.06.2023.
FC Anyang - Bucheon FC 1995
K League 2
2:2
08.04.2023.
Bucheon FC 1995 - FC Anyang
K League 2
2:4
08.10.2022.
FC Anyang - Bucheon FC 1995
K League 2
1:0
16.08.2022.
FC Anyang - Bucheon FC 1995
K League 2
4:2
Utakmica FC Anyang - Bucheon FC 1995 donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja K League 1, South-Korea.
2'
Bucheon FC 1995
Patrick William
Žuti karton · Foul
46'
FC Anyang
T. Oude Kotte
Izmena · K. Han
58'
FC Anyang
Jung-hyun Kim
Žuti karton · Foul
59'
Bucheon FC 1995
Kim Jong-Woo
Izmena · Kim Sang-Jun
61'
FC Anyang
Park Jeong-hun
Izmena · Airton Moises
61'
FC Anyang
Breno Herculano
Izmena · Kim Un
71'
Bucheon FC 1995
Vitor Gabriel
Gol · Rodrigo Bassani
72'
Bucheon FC 1995
Thiaguinho Santos
Izmena · Shin Jae-Won
72'
Bucheon FC 1995
Vitor Gabriel
Izmena · Lee Eui-Hyeong
77'
FC Anyang
Kim Jung-Hyun
Izmena · Y. Rafael
82'
FC Anyang
Choi Geon-Joo
Izmena · Kim Gang
90+1'
Bucheon FC 1995
Kim Dong-hyun
Žuti karton · Foul
90+2'
FC Anyang
Matheus Oliveira
Crveni karton · Violent conduct
90+4'
Bucheon FC 1995
Rodrigo Bassani
Izmena · Kim Min-Jun
90+4'
Bucheon FC 1995
Kim Dong-Hyun
Izmena · Han Ji-Ho
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · FC Anyang
K League 1 · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
15 | 15 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W15 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
15 | 15 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W15 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
15 | 15 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W15 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
15 | 11 | 4 | 73,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
15 | 11 | 4 | 73,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
15 | 13 | 2 | 86,7% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Bucheon FC 1995
K League 1 · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
14 | 13 | 1 | 92,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 11 | 3 | 78,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
FC Anyang kod kuće · Bucheon FC 1995 u gostima · K League 1 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
93,1%FC Anyang 93,3% (15) · Bucheon FC 1995 92,9% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
82,8%FC Anyang 80,0% (15) · Bucheon FC 1995 85,7% (14)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
82,8%FC Anyang 80,0% (15) · Bucheon FC 1995 85,7% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
82,8%FC Anyang 80,0% (15) · Bucheon FC 1995 85,7% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
79,3%FC Anyang 73,3% (15) · Bucheon FC 1995 85,7% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
86,2%FC Anyang 100,0% (15) · Bucheon FC 1995 71,4% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
86,2%FC Anyang 100,0% (15) · Bucheon FC 1995 71,4% (14)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
72,4%FC Anyang 73,3% (15) · Bucheon FC 1995 71,4% (14)
Bolji uzorak
| Tip | FC Anyang kod kuće | Bucheon FC 1995 u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
93,3% uzorak 15 |
92,9% uzorak 14 |
93,1% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
80,0% uzorak 15 |
85,7% uzorak 14 |
82,8% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
80,0% uzorak 15 |
85,7% uzorak 14 |
82,8% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
80,0% uzorak 15 |
85,7% uzorak 14 |
82,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
73,3% uzorak 15 |
85,7% uzorak 14 |
79,3% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
100,0% uzorak 15 |
71,4% uzorak 14 |
86,2% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 15 |
71,4% uzorak 14 |
86,2% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
73,3% uzorak 15 |
71,4% uzorak 14 |
72,4% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
85,7% uzorak 14 |
75,9% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
78,6% uzorak 14 |
72,4% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
71,4% uzorak 14 |
69,0% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
66,7% uzorak 15 |
71,4% uzorak 14 |
69,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
93,3% uzorak 15 |
64,3% uzorak 14 |
79,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
64,3% uzorak 14 |
65,5% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
71,4% uzorak 14 |
65,5% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
64,3% uzorak 14 |
62,1% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 15 |
57,1% uzorak 14 |
79,3% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
86,7% uzorak 15 |
57,1% uzorak 14 |
72,4% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
86,7% uzorak 15 |
57,1% uzorak 14 |
72,4% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
73,3% uzorak 15 |
57,1% uzorak 14 |
65,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
73,3% uzorak 15 |
57,1% uzorak 14 |
65,5% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
66,7% uzorak 15 |
57,1% uzorak 14 |
62,1% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
66,7% uzorak 15 |
57,1% uzorak 14 |
62,1% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
57,1% uzorak 14 |
58,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
64,3% uzorak 14 |
58,6% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
86,7% uzorak 15 |
50,0% uzorak 14 |
69,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
73,3% uzorak 15 |
50,0% uzorak 14 |
62,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
50,0% uzorak 14 |
58,6% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
50,0% uzorak 14 |
55,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
50,0% uzorak 14 |
51,7% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
46,7% uzorak 15 |
71,4% uzorak 14 |
58,6% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
46,7% uzorak 15 |
71,4% uzorak 14 |
58,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
71,4% uzorak 14 |
58,6% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
46,7% uzorak 15 |
64,3% uzorak 14 |
55,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
50,0% uzorak 14 |
48,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
42,9% uzorak 14 |
55,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
42,9% uzorak 14 |
55,2% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
42,9% uzorak 14 |
51,7% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
42,9% uzorak 14 |
51,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
42,9% uzorak 14 |
48,3% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
64,3% uzorak 14 |
51,7% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
64,3% uzorak 14 |
51,7% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
64,3% uzorak 14 |
51,7% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
73,3% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
55,2% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
73,3% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
55,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
51,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
51,7% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
48,3% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
48,3% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
48,3% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
48,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
48,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
48,3% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
48,3% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
48,3% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
48,3% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
44,8% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
37,9% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
64,3% uzorak 14 |
48,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
42,9% uzorak 14 |
37,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
42,9% uzorak 14 |
37,9% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
53,3% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
41,4% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
53,3% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
41,4% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
41,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
41,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
41,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
37,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
37,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
37,9% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
37,9% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
34,5% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
34,5% |
Nerešeno X Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
31,0% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
33,3% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
31,0% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
33,3% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
31,0% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
64,3% uzorak 14 |
44,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
50,0% uzorak 14 |
37,9% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
42,9% uzorak 14 |
34,5% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
42,9% uzorak 14 |
34,5% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
31,0% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
27,6% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
27,6% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
34,5% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
34,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
34,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
31,0% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
31,0% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
31,0% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
27,6% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
27,6% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
27,6% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
27,6% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
27,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
27,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
27,6% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
24,1% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
24,1% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
24,1% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
24,1% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
24,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
24,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
24,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
20,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
21,4% uzorak 14 |
20,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
27,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
24,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
24,1% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
20,7% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
20,7% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
20,7% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
20,7% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
20,7% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
20,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
20,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
20,7% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
20,7% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
17,2% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
17,2% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
17,2% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
20,0% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
17,2% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
20,0% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
17,2% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
17,2% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
17,2% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
17,2% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
50,0% uzorak 14 |
31,0% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
42,9% uzorak 14 |
27,6% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
42,9% uzorak 14 |
27,6% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
13,8% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
7,1% uzorak 14 |
17,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
7,1% uzorak 14 |
13,8% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
7,1% uzorak 14 |
10,3% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
7,1% uzorak 14 |
10,3% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
7,1% uzorak 14 |
10,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
7,1% uzorak 14 |
10,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
7,1% uzorak 14 |
10,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
7,1% uzorak 14 |
10,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
7,1% uzorak 14 |
10,3% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
7,1% uzorak 14 |
6,9% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
7,1% uzorak 14 |
6,9% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
7,1% uzorak 14 |
6,9% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
7,1% uzorak 14 |
6,9% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
0,0% uzorak 15 |
42,9% uzorak 14 |
20,7% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 15 |
35,7% uzorak 14 |
17,2% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 15 |
28,6% uzorak 14 |
13,8% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 15 |
14,3% uzorak 14 |
6,9% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 15 |
7,1% uzorak 14 |
3,4% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 15 |
7,1% uzorak 14 |
3,4% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

FC Anyang
Formacija: 4-3-3 · Trener: Byeong-hoon Ryu
Startna postava 11
23Kim Jeong-HoonG
32Lee Tae-HeeD
4Lee Chang-YongD
5Kim Young-ChanD
22Kim Dong-JinD
7Matheus OliveiraM
8Kim Jung-HyunM
55T. Oude KotteM
27Choi Geon-JooF
9Breno HerculanoF
15Park Jeong-hunF
Klupa 9
41Hwang Byeong-KeunG
21Kwon Kyung-WonD
17Kang Ji-hunD
99Ju Hyun-WooD
13K. HanM
44Y. RafaelM
11Airton MoisesF
47Kim Gang
19Kim UnF

Bucheon FC 1995
Formacija: 3-4-3 · Trener: Ou-Ghu Kwon
Startna postava 11
1H. KimG
6Jeong Ho-JinD
3Patrick WilliamD
20Hong Sung-WookD
26An Tae-HyunM
23K. TakahashiM
14Kim Jong-WooM
7Thiaguinho SantosM
24Kim Dong-HyunF
63Vitor GabrielF
10Rodrigo BassaniF
Klupa 9
50C. Kim
29Baek Dong-GyuD
77Shin Jae-WonD
93J. LeeD
16Kim Sang-JunM
13Kim Min-JunM
18Lee Eui-HyeongF
22Han Ji-Ho
27Uh DamF
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
