Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · FC Seoul
3P
0N
2I
1. mesto · 65 bodova
Forma · Daejeon Citizen
3P
2N
0I
6. mesto · 43 bodova
Golovi · Over 1.5
50%
vs
73%
BTTS
36% /
53% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
4
— 3 —
3
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
FC Seoul 85,7%
· Daejeon Citizen 80,0%
82,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 14
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 8
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Seoul World Cup Stadium
Grad
Seoul
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
7 / 14
50,0%
Over 1.5
11 / 15
73,3%
7 / 14
50,0%
Over 2.5
8 / 15
53,3%
5 / 14
35,7%
Over 3.5
7 / 15
46,7%
7 / 14
50,0%
Under 1.5
4 / 15
26,7%
7 / 14
50,0%
Under 2.5
7 / 15
46,7%
9 / 14
64,3%
Under 3.5
8 / 15
53,3%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
4
FC Seoul pobede
3
Nerešeno
3
Daejeon Citizen pobede
15.08.2026.
FC Seoul - Daejeon Citizen
K League 1
4:2
16.05.2026.
Daejeon Citizen - FC Seoul
K League 1
1:2
01.11.2025.
Daejeon Citizen - FC Seoul
K League 1
3:1
27.07.2025.
Daejeon Citizen - FC Seoul
K League 1
0:1
10.05.2025.
Daejeon Citizen - FC Seoul
K League 1
0:0
12.04.2025.
FC Seoul - Daejeon Citizen
K League 1
2:2
14.09.2024.
FC Seoul - Daejeon Citizen
K League 1
2:3
10.07.2024.
FC Seoul - Daejeon Citizen
K League 1
2:1
27.04.2024.
Daejeon Citizen - FC Seoul
K League 1
3:1
02.12.2023.
Daejeon Citizen - FC Seoul
K League 1
2:2
Utakmica FC Seoul - Daejeon Citizen donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja K League 1, South-Korea.
9'
Daejeon Citizen
Kyu-hyun Park
Žuti karton · Foul
16'
Daejeon Citizen
Yu Kang-Hyun
Gol · Kim Moon-Hwan
33'
Daejeon Citizen
Jo Seong-Kwon
Žuti karton · Foul
46'
FC Seoul
Lee Seung-Mo
Izmena · Moon Seon-Min
46'
FC Seoul
J. Son
Izmena · L. Ruiz
46'
Daejeon Citizen
K. Park
Izmena · Kang Yun-Sung
46'
Daejeon Citizen
Victor Bobsin
Izmena · H. Lee
50'
Daejeon Citizen
Kim Bong-Soo
Žuti karton · Foul
59'
Daejeon Citizen
M. Ishida
Izmena · Lee Soon-Min
61'
FC Seoul
H. Babec
Izmena · Hwang Do-Yun
65'
Daejeon Citizen
Yu Kang-Hyun
Izmena · Joo Min-Kyu
78'
Daejeon Citizen
Min-deok Kim
Žuti karton · Foul
78'
FC Seoul
Jeong Seung-Won
Izmena · Cheon Seong-Hoon
84'
Daejeon Citizen
Joao Victor
Izmena · G. Ludwigson
90+5'
FC Seoul
Choi Jun
Izmena · Park Seong-hun
59%
Ball Possession
41%
13
Total Shots
9
6
Shots on Goal
2
6
Shots off Goal
3
1
Blocked Shots
4
10
Shots insidebox
5
3
Shots outsidebox
4
5
Corner Kicks
6
3
Offsides
1
13
Fouls
9
0
Yellow Cards
4
Red Cards
1
Goalkeeper Saves
6
481
Total passes
339
393
Passes accurate
251
82%
Passes %
74%
expected_goals
goals_prevented
Analiza tipova · FC Seoul
K League 1 · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 11 | 3 | 78,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Daejeon Citizen
K League 1 · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
FC Seoul kod kuće · Daejeon Citizen u gostima · K League 1 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
82,8%FC Seoul 85,7% (14) · Daejeon Citizen 80,0% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
78,6%FC Seoul 84,6% (13) · Daejeon Citizen 73,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
75,0%FC Seoul 76,9% (13) · Daejeon Citizen 73,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
75,0%FC Seoul 76,9% (13) · Daejeon Citizen 73,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
71,4%FC Seoul 69,2% (13) · Daejeon Citizen 73,3% (15)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
71,4%FC Seoul 76,9% (13) · Daejeon Citizen 66,7% (15)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
69,0%FC Seoul 78,6% (14) · Daejeon Citizen 60,0% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
67,9%FC Seoul 76,9% (13) · Daejeon Citizen 60,0% (15)
Bolji uzorak
| Tip | FC Seoul kod kuće | Daejeon Citizen u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
85,7% uzorak 14 |
80,0% uzorak 15 |
82,8% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
84,6% uzorak 13 |
73,3% uzorak 15 |
78,6% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
76,9% uzorak 13 |
73,3% uzorak 15 |
75,0% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
76,9% uzorak 13 |
73,3% uzorak 15 |
75,0% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
69,2% uzorak 13 |
73,3% uzorak 15 |
71,4% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
66,7% uzorak 15 |
71,4% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
78,6% uzorak 14 |
60,0% uzorak 15 |
69,0% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
60,0% uzorak 15 |
67,9% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
76,9% uzorak 13 |
60,0% uzorak 15 |
67,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
60,0% uzorak 15 |
62,1% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
53,9% uzorak 13 |
73,3% uzorak 15 |
64,3% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
53,9% uzorak 13 |
73,3% uzorak 15 |
64,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
53,3% uzorak 15 |
58,6% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
53,3% uzorak 15 |
58,6% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
53,3% uzorak 15 |
57,1% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
53,3% uzorak 15 |
57,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
53,3% uzorak 15 |
57,1% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
71,4% uzorak 14 |
46,7% uzorak 15 |
58,6% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
57,1% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
53,6% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
50,0% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
50,0% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
73,3% uzorak 15 |
60,7% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
73,3% uzorak 15 |
60,7% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
73,3% uzorak 15 |
60,7% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
60,0% uzorak 15 |
53,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
60,0% uzorak 15 |
53,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
60,0% uzorak 15 |
53,6% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
60,0% uzorak 15 |
53,6% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
53,3% uzorak 15 |
50,0% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
53,3% uzorak 15 |
50,0% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
53,3% uzorak 15 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
53,3% uzorak 15 |
50,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
53,3% uzorak 15 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
46,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
46,7% uzorak 15 |
44,8% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
61,5% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
50,0% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
61,5% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
50,0% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
50,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
40,0% uzorak 15 |
48,3% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
40,0% uzorak 15 |
48,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
42,9% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
73,3% uzorak 15 |
57,1% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
66,7% uzorak 15 |
53,6% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
38,5% uzorak 13 |
60,0% uzorak 15 |
50,0% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
38,5% uzorak 13 |
60,0% uzorak 15 |
50,0% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
42,9% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
42,9% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
42,9% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
42,9% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
42,9% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
53,3% uzorak 15 |
44,8% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
46,4% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
46,4% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
57,1% uzorak 14 |
33,3% uzorak 15 |
44,8% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
42,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
42,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
42,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
33,3% uzorak 15 |
37,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
35,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
35,7% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
53,3% uzorak 15 |
42,9% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
53,3% uzorak 15 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
53,3% uzorak 15 |
42,9% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
35,7% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
35,7% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
35,7% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
35,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
35,7% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
53,3% uzorak 15 |
41,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
40,0% uzorak 15 |
34,5% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
42,9% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
39,3% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
39,3% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
32,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
32,1% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
28,6% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
28,6% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
30,8% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
28,6% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
30,8% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
28,6% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
53,3% uzorak 15 |
39,3% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
35,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
35,7% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
32,1% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
23,1% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
32,1% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
23,1% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
32,1% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
32,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
32,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
32,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
32,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
40,0% uzorak 15 |
32,1% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
28,6% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
28,6% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
23,1% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
25,0% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
25,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
25,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
40,0% uzorak 15 |
31,0% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
20,0% uzorak 15 |
25,0% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
20,0% uzorak 15 |
25,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
20,0% uzorak 15 |
25,0% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
20,0% uzorak 15 |
25,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
20,0% uzorak 15 |
25,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
20,0% uzorak 15 |
25,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
32,1% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
46,7% uzorak 15 |
32,1% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
25,0% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
25,0% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
25,0% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
25,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
25,0% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
25,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
25,0% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
25,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
25,0% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
33,3% uzorak 15 |
25,0% |
Nerešeno X Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
21,4% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
21,4% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
21,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
21,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
21,4% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
21,4% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
20,0% uzorak 15 |
17,9% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
20,0% uzorak 15 |
17,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
20,0% uzorak 15 |
17,9% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
33,3% uzorak 15 |
24,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
33,3% uzorak 15 |
24,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
26,7% uzorak 15 |
20,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
26,7% uzorak 15 |
20,7% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
13,3% uzorak 15 |
28,6% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
13,3% uzorak 15 |
21,4% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
13,3% uzorak 15 |
14,3% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
13,3% uzorak 15 |
14,3% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
26,7% uzorak 15 |
17,9% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
20,0% uzorak 15 |
14,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
20,0% uzorak 15 |
14,3% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
13,3% uzorak 15 |
10,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
6,7% uzorak 15 |
6,9% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 13 |
13,3% uzorak 15 |
7,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 13 |
13,3% uzorak 15 |
7,1% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

FC Seoul
Formacija: 4-1-3-2 · Trener: Gi-Dong Kim
Startna postava 11
25Gu Sung-YunG
16Choi JunD
5Y. Al ArabD
37J. RosD
22Kim Jin-SuD
6H. BabecM
7Jeong Seung-WonM
42J. SonM
34Song Min-KyuM
9P. KlimalaF
8Lee Seung-MoF
Klupa 9
31Kang Hyeon-MuG
40Park Seong-hunD
20Lee Han-DoD
41Hwang Do-YunM
27Moon Seon-MinF
17Ahn Jae-minD
99S. GbatoF
11L. RuizF
19Cheon Seong-HoonF

Daejeon Citizen
Formacija: 4-3-3 · Trener: Sun-Hong Hwang
Startna postava 11
1Lee Chang-GeunG
33Kim Moon-HwanD
3Kim Min-DukD
4Cho Sung-GwonD
2K. ParkD
30Kim Bong-SooM
8Victor BobsinM
27Jeong Jae-HeeM
77Joao VictorF
99Yu Kang-HyunF
7M. IshidaF
Klupa 8
31Kim Min-SooG
6Kang Yun-SungD
98A. KrivotsyukD
20H. LeeM
44Lee Soon-MinM
10Joo Min-KyuF
17G. LudwigsonM
70Kim Hyeon-UgM
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
