Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · FC Viktoria Köln
1P
1N
3I
11. mesto · 51 bodova
Forma · Rot-Weiß Essen
2P
0N
3I
3. mesto · 70 bodova
Golovi · Over 1.5
74%
vs
95%
BTTS
47% /
89% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3
— 1 —
4
8 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Ukupno golova 2+
FC Viktoria Köln 73,7%
· Rot-Weiß Essen 94,7%
84,2%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 30
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
0:2
Stadion
Sportpark Hohenberg
Grad
Cologne
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2025
14 / 19
73,7%
Over 1.5
18 / 19
94,7%
10 / 19
52,6%
Over 2.5
15 / 19
79,0%
6 / 19
31,6%
Over 3.5
12 / 19
63,2%
5 / 19
26,3%
Under 1.5
1 / 19
5,3%
9 / 19
47,4%
Under 2.5
4 / 19
21,1%
13 / 19
68,4%
Under 3.5
7 / 19
36,8%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 8 završenih utakmica
3
FC Viktoria Köln pobede
1
Nerešeno
4
Rot-Weiß Essen pobede
05.09.2026.
Rot-Weiß Essen - FC Viktoria Köln
3. Liga
1:0
18.10.2025.
Rot-Weiß Essen - FC Viktoria Köln
3. Liga
1:0
12.03.2025.
FC Viktoria Köln - Rot-Weiß Essen
3. Liga
1:0
05.10.2024.
Rot-Weiß Essen - FC Viktoria Köln
3. Liga
2:1
23.01.2024.
Rot-Weiß Essen - FC Viktoria Köln
3. Liga
3:1
23.08.2023.
FC Viktoria Köln - Rot-Weiß Essen
3. Liga
0:0
13.02.2023.
FC Viktoria Köln - Rot-Weiß Essen
3. Liga
1:0
09.08.2022.
Rot-Weiß Essen - FC Viktoria Köln
3. Liga
1:4
Utakmica FC Viktoria Köln - Rot-Weiß Essen donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja 3. Liga, Germany.
10'
Rot-Weiß Essen
D. Abiama
Gol · K. Mizuta
12'
Rot-Weiß Essen
L. Brumme
Gol · D. Abiama
45'
Rot-Weiß Essen
Kaito Mizuta
Žuti karton · Foul
45+1'
FC Viktoria Köln
Lucas Wolf
Žuti karton · Foul
51'
Rot-Weiß Essen
José-Enrique Ríos Alonso
Žuti karton · Foul
51'
FC Viktoria Köln
T. Kloss
Gol
53'
FC Viktoria Köln
Verthomy Schilo Boboy
Žuti karton · Foul
70'
FC Viktoria Köln
Lars Dietz
Žuti karton · Foul
76'
Rot-Weiß Essen
L. Brumme
Izmena · R. Safi
76'
Rot-Weiß Essen
T. Musel
Izmena · R. Reisig
79'
FC Viktoria Köln
Y. Tonye
Izmena · R. Velasco
84'
Rot-Weiß Essen
Michael Kostka
Žuti karton
88'
FC Viktoria Köln
V. Boboy
Izmena · J. Vega Zambrano
88'
FC Viktoria Köln
L. Munst
Izmena · J. Sachse
88'
Rot-Weiß Essen
D. Abiama
Izmena · M. Obuz
90'
Rot-Weiß Essen
K. Mizuta
Izmena · G. Swajkowski
53%
Ball Possession
47%
9
Total Shots
8
3
Shots on Goal
3
5
Shots off Goal
3
1
Blocked Shots
2
8
Shots insidebox
7
1
Shots outsidebox
1
6
Corner Kicks
2
0
Offsides
1
18
Fouls
11
3
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
1
Goalkeeper Saves
2
475
Total passes
356
391
Passes accurate
292
82%
Passes %
82%
1.35
expected_goals
1.11
goals_prevented
Analiza tipova · FC Viktoria Köln
3. Liga · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
19 | 3 | 16 | 15,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
19 | 11 | 8 | 57,9% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
19 | 16 | 3 | 84,2% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
19 | 11 | 8 | 57,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
19 | 10 | 9 | 52,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
19 | 6 | 13 | 31,6% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
19 | 3 | 16 | 15,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
19 | 10 | 9 | 52,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
19 | 6 | 13 | 31,6% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
19 | 10 | 9 | 52,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
19 | 12 | 7 | 63,2% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
19 | 7 | 12 | 36,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
19 | 7 | 12 | 36,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
19 | 2 | 17 | 10,5% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
19 | 7 | 12 | 36,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
19 | 6 | 13 | 31,6% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
19 | 6 | 13 | 31,6% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
19 | 3 | 16 | 15,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
19 | 3 | 16 | 15,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
19 | 7 | 12 | 36,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
19 | 7 | 12 | 36,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
19 | 2 | 17 | 10,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
19 | 2 | 17 | 10,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
19 | 6 | 13 | 31,6% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
19 | 6 | 13 | 31,6% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
19 | 10 | 9 | 52,6% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
19 | 6 | 13 | 31,6% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
19 | 6 | 13 | 31,6% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
19 | 6 | 13 | 31,6% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
19 | 10 | 9 | 52,6% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
19 | 6 | 13 | 31,6% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
19 | 7 | 12 | 36,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
19 | 7 | 12 | 36,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
19 | 6 | 13 | 31,6% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Rot-Weiß Essen
3. Liga · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
19 | 6 | 13 | 31,6% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
19 | 11 | 8 | 57,9% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
19 | 7 | 12 | 36,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
19 | 18 | 1 | 94,7% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
19 | 15 | 4 | 79,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
19 | 12 | 7 | 63,2% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
19 | 18 | 1 | 94,7% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
19 | 15 | 4 | 79,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
19 | 12 | 7 | 63,2% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
19 | 7 | 12 | 36,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
19 | 17 | 2 | 89,5% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
19 | 17 | 2 | 89,5% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
19 | 2 | 17 | 10,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
19 | 10 | 9 | 52,6% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
19 | 10 | 9 | 52,6% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
19 | 18 | 1 | 94,7% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
19 | 11 | 8 | 57,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
19 | 7 | 12 | 36,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
19 | 17 | 2 | 89,5% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
19 | 12 | 7 | 63,2% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
19 | 2 | 17 | 10,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
19 | 3 | 16 | 15,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
19 | 1 | 18 | 5,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
19 | 8 | 11 | 42,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
19 | 0 | 19 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L19 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
19 | 17 | 2 | 89,5% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
19 | 10 | 9 | 52,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
19 | 17 | 2 | 89,5% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
19 | 14 | 5 | 73,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
19 | 10 | 9 | 52,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
19 | 2 | 17 | 10,5% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
19 | 5 | 14 | 26,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
19 | 9 | 10 | 47,4% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
19 | 4 | 15 | 21,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
19 | 12 | 7 | 63,2% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
19 | 3 | 16 | 15,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
19 | 10 | 9 | 52,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
19 | 10 | 9 | 52,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
19 | 10 | 9 | 52,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
19 | 7 | 12 | 36,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
19 | 10 | 9 | 52,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
19 | 13 | 6 | 68,4% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
FC Viktoria Köln kod kuće · Rot-Weiß Essen u gostima · 3. Liga 2025
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
84,2%FC Viktoria Köln 73,7% (19) · Rot-Weiß Essen 94,7% (19)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
84,2%FC Viktoria Köln 73,7% (19) · Rot-Weiß Essen 94,7% (19)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
73,7%FC Viktoria Köln 73,7% (19) · Rot-Weiß Essen 73,7% (19)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
73,7%FC Viktoria Köln 73,7% (19) · Rot-Weiß Essen 73,7% (19)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
81,6%FC Viktoria Köln 68,4% (19) · Rot-Weiß Essen 94,7% (19)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
78,9%FC Viktoria Köln 68,4% (19) · Rot-Weiß Essen 89,5% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
78,9%FC Viktoria Köln 68,4% (19) · Rot-Weiß Essen 89,5% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
78,9%FC Viktoria Köln 68,4% (19) · Rot-Weiß Essen 89,5% (19)
Bolji uzorak
| Tip | FC Viktoria Köln kod kuće | Rot-Weiß Essen u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
73,7% uzorak 19 |
94,7% uzorak 19 |
84,2% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
73,7% uzorak 19 |
94,7% uzorak 19 |
84,2% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
73,7% uzorak 19 |
73,7% uzorak 19 |
73,7% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
73,7% uzorak 19 |
73,7% uzorak 19 |
73,7% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
68,4% uzorak 19 |
94,7% uzorak 19 |
81,6% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
68,4% uzorak 19 |
89,5% uzorak 19 |
78,9% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
68,4% uzorak 19 |
89,5% uzorak 19 |
78,9% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
68,4% uzorak 19 |
89,5% uzorak 19 |
78,9% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
84,2% uzorak 19 |
68,4% uzorak 19 |
76,3% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
68,4% uzorak 19 |
68,4% uzorak 19 |
68,4% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
57,9% uzorak 19 |
73,7% uzorak 19 |
65,8% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
57,9% uzorak 19 |
57,9% uzorak 19 |
57,9% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
52,6% uzorak 19 |
79,0% uzorak 19 |
65,8% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
52,6% uzorak 19 |
79,0% uzorak 19 |
65,8% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
47,4% uzorak 19 |
89,5% uzorak 19 |
68,4% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
47,4% uzorak 19 |
89,5% uzorak 19 |
68,4% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
47,4% uzorak 19 |
73,7% uzorak 19 |
60,5% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
47,4% uzorak 19 |
73,7% uzorak 19 |
60,5% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
47,4% uzorak 19 |
73,7% uzorak 19 |
60,5% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
47,4% uzorak 19 |
73,7% uzorak 19 |
60,5% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
68,4% uzorak 19 |
47,4% uzorak 19 |
57,9% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
47,4% uzorak 19 |
68,4% uzorak 19 |
57,9% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
47,4% uzorak 19 |
68,4% uzorak 19 |
57,9% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
63,2% uzorak 19 |
47,4% uzorak 19 |
55,3% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
47,4% uzorak 19 |
63,2% uzorak 19 |
55,3% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
47,4% uzorak 19 |
57,9% uzorak 19 |
52,6% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
47,4% uzorak 19 |
52,6% uzorak 19 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
52,6% uzorak 19 |
47,4% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
52,6% uzorak 19 |
47,4% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
42,1% uzorak 19 |
42,1% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
42,1% uzorak 19 |
42,1% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
68,4% uzorak 19 |
36,8% uzorak 19 |
52,6% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
68,4% uzorak 19 |
36,8% uzorak 19 |
52,6% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
36,8% uzorak 19 |
68,4% uzorak 19 |
52,6% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
36,8% uzorak 19 |
68,4% uzorak 19 |
52,6% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
36,8% uzorak 19 |
63,2% uzorak 19 |
50,0% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
36,8% uzorak 19 |
52,6% uzorak 19 |
44,7% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
36,8% uzorak 19 |
52,6% uzorak 19 |
44,7% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
63,2% uzorak 19 |
47,4% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
63,2% uzorak 19 |
47,4% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
31,6% uzorak 19 |
52,6% uzorak 19 |
42,1% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
31,6% uzorak 19 |
52,6% uzorak 19 |
42,1% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
52,6% uzorak 19 |
42,1% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
42,1% uzorak 19 |
36,8% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
42,1% uzorak 19 |
36,8% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
52,6% uzorak 19 |
26,3% uzorak 19 |
39,5% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
52,6% uzorak 19 |
26,3% uzorak 19 |
39,5% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
26,3% uzorak 19 |
34,2% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
42,1% uzorak 19 |
26,3% uzorak 19 |
34,2% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
42,1% uzorak 19 |
34,2% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
42,1% uzorak 19 |
34,2% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
36,8% uzorak 19 |
26,3% uzorak 19 |
31,6% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
36,8% uzorak 19 |
26,3% uzorak 19 |
31,6% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
36,8% uzorak 19 |
31,6% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
47,4% uzorak 19 |
21,1% uzorak 19 |
34,2% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
47,4% uzorak 19 |
21,1% uzorak 19 |
34,2% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
42,1% uzorak 19 |
31,6% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
42,1% uzorak 19 |
31,6% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
21,1% uzorak 19 |
26,3% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
21,1% uzorak 19 |
23,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
26,3% uzorak 19 |
23,7% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
26,3% uzorak 19 |
23,7% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
21,1% uzorak 19 |
21,1% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
47,4% uzorak 19 |
31,6% |
Nerešeno X Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
31,6% uzorak 19 |
23,7% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
26,3% uzorak 19 |
21,1% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
15,8% uzorak 19 |
21,1% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
15,8% uzorak 19 |
18,4% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
52,6% uzorak 19 |
10,5% uzorak 19 |
31,6% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
10,5% uzorak 19 |
36,8% uzorak 19 |
23,7% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
10,5% uzorak 19 |
21,1% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
31,6% uzorak 19 |
10,5% uzorak 19 |
21,1% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
10,5% uzorak 19 |
21,1% uzorak 19 |
15,8% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
47,4% uzorak 19 |
5,3% uzorak 19 |
26,3% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
31,6% uzorak 19 |
5,3% uzorak 19 |
18,4% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
5,3% uzorak 19 |
15,8% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
26,3% uzorak 19 |
5,3% uzorak 19 |
15,8% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
5,3% uzorak 19 |
26,3% uzorak 19 |
15,8% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
5,3% uzorak 19 |
26,3% uzorak 19 |
15,8% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
5,3% uzorak 19 |
13,2% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
15,8% uzorak 19 |
5,3% uzorak 19 |
10,5% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
10,5% uzorak 19 |
5,3% uzorak 19 |
7,9% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
21,1% uzorak 19 |
0,0% uzorak 19 |
10,5% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.
Sastavi nisu dostupni
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
