Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Ferencvarosi TC
2P
0N
3I
12. mesto · 15 bodova
Forma · Ludogorets
2P
1N
2I
22. mesto · 10 bodova
Golovi · Over 1.5
100%
vs
83%
BTTS
67% /
67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6
— 2 —
2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin - 1+ gol
Ferencvarosi TC 100,0%
· Ludogorets 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 6
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
League Stage - 4
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:1
Poluvreme
1:0
Stadion
Groupama Aréna
Grad
Budapest
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2025
6 / 6
100,0%
Over 1.5
5 / 6
83,3%
2 / 6
33,3%
Over 2.5
4 / 6
66,7%
1 / 6
16,7%
Over 3.5
2 / 6
33,3%
0 / 6
0,0%
Under 1.5
1 / 6
16,7%
4 / 6
66,7%
Under 2.5
2 / 6
33,3%
5 / 6
83,3%
Under 3.5
4 / 6
66,7%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
6
Ferencvarosi TC pobede
2
Nerešeno
2
Ludogorets pobede
26.02.2026.
Ferencvarosi TC - Ludogorets
UEFA Europa League
2:0
19.02.2026.
Ludogorets - Ferencvarosi TC
UEFA Europa League
2:1
12.08.2025.
Ferencvarosi TC - Ludogorets
UEFA Champions League
3:0
06.08.2025.
Ludogorets - Ferencvarosi TC
UEFA Champions League
0:0
25.06.2022.
Ferencvarosi TC - Ludogorets
Friendlies Clubs
3:0
23.06.2021.
Ludogorets - Ferencvarosi TC
Friendlies Clubs
1:3
12.12.2019.
Ludogorets - Ferencvarosi TC
UEFA Europa League
1:1
03.10.2019.
Ferencvarosi TC - Ludogorets
UEFA Europa League
0:3
17.07.2019.
Ludogorets - Ferencvarosi TC
UEFA Champions League
2:3
10.07.2019.
Ferencvarosi TC - Ludogorets
UEFA Champions League
2:1
Utakmica Ferencvarosi TC - Ludogorets donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja UEFA Europa League, World.
17'
Ludogorets
Dinis Almeida
Žuti karton · Foul
20'
Ferencvarosi TC
Naby Keïta
Žuti karton · Foul
32'
Ferencvarosi TC
G. Kanichowsky
Gol · Dele
45'
Ferencvarosi TC
Yusuf Bamidele
VAR
46'
Ferencvarosi TC
N. Keita
Izmena · A. Toth
46'
Ludogorets
F. Kaloc
Izmena · E. Bile
51'
Ferencvarosi TC
Yusuf Bamidele
Žuti karton · Foul
53'
Ferencvarosi TC
Cadu
Gol
56'
Ludogorets
Olivier Verdon
Žuti karton · Foul
63'
Ferencvarosi TC
Dele
Izmena · L. Joseph
65'
Ludogorets
Erick Marcus
Žuti karton · Argument
67'
Ferencvarosi TC
K. Zachariassen
Izmena · J. Romao
71'
Ludogorets
Pedro Naressi
Izmena · I. Chochev
75'
Ludogorets
D. Duarte
Izmena · I. Yordanov
75'
Ludogorets
Erick Marcus
Izmena · S. Ivanov
78'
Ludogorets
Son
Gol · S. Ivanov
80'
Ferencvarosi TC
A. Pesic
Izmena · B. Varga
80'
Ferencvarosi TC
G. Kanichowsky
Izmena · B. Otvos
87'
Ludogorets
Caio Vidal
Izmena · M. Machado
87'
Ferencvarosi TC
L. Joseph
Gol · A. Toth
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · Ferencvarosi TC
UEFA Europa League · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Ludogorets
UEFA Europa League · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
6 | 6 | 0 | 100,0% | 100,0% 6/6 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
6 | 2 | 4 | 33,3% | 33,3% 2/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
6 | 0 | 6 | 0,0% | 0,0% 0/6 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
6 | 3 | 3 | 50,0% | 50,0% 3/6 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
6 | 1 | 5 | 16,7% | 16,7% 1/6 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
6 | 5 | 1 | 83,3% | 83,3% 5/6 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
6 | 4 | 2 | 66,7% | 66,7% 4/6 |
60,0% 3/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Ferencvarosi TC kod kuće · Ludogorets u gostima · UEFA Europa League 2025
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
100,0%Ferencvarosi TC 100,0% (6) · Ludogorets 100,0% (6)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
91,7%Ferencvarosi TC 100,0% (6) · Ludogorets 83,3% (6)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
91,7%Ferencvarosi TC 100,0% (6) · Ludogorets 83,3% (6)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
91,7%Ferencvarosi TC 100,0% (6) · Ludogorets 83,3% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
91,7%Ferencvarosi TC 83,3% (6) · Ludogorets 100,0% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
91,7%Ferencvarosi TC 83,3% (6) · Ludogorets 100,0% (6)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
91,7%Ferencvarosi TC 100,0% (6) · Ludogorets 83,3% (6)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
83,3%Ferencvarosi TC 66,7% (6) · Ludogorets 100,0% (6)
Bolji uzorak
| Tip | Ferencvarosi TC kod kuće | Ludogorets u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 6 |
100,0% uzorak 6 |
100,0% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
100,0% uzorak 6 |
83,3% uzorak 6 |
91,7% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 6 |
83,3% uzorak 6 |
91,7% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 6 |
83,3% uzorak 6 |
91,7% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
83,3% uzorak 6 |
100,0% uzorak 6 |
91,7% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
83,3% uzorak 6 |
100,0% uzorak 6 |
91,7% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 6 |
83,3% uzorak 6 |
91,7% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
100,0% uzorak 6 |
83,3% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
83,3% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
83,3% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
83,3% uzorak 6 |
75,0% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
83,3% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
75,0% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
83,3% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
75,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
83,3% uzorak 6 |
75,0% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
83,3% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
75,0% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
83,3% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
75,0% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
83,3% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
75,0% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
83,3% uzorak 6 |
75,0% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
66,7% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
66,7% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
66,7% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
66,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
66,7% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
66,7% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
66,7% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
66,7% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
66,7% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
66,7% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
50,0% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
50,0% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
50,0% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
50,0% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
50,0% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
50,0% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
66,7% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
50,0% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
33,3% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
50,0% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
33,3% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
50,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
50,0% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
66,7% uzorak 6 |
50,0% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
41,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
50,0% uzorak 6 |
41,7% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
50,0% uzorak 6 |
41,7% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
50,0% uzorak 6 |
41,7% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
50,0% uzorak 6 |
41,7% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
33,3% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
33,3% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
33,3% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
33,3% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
33,3% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
33,3% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
33,3% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
33,3% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
33,3% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
50,0% uzorak 6 |
33,3% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
16,7% uzorak 6 |
25,0% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
25,0% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
25,0% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
16,7% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
25,0% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
16,7% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
25,0% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
16,7% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
25,0% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
16,7% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
25,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
16,7% uzorak 6 |
25,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
16,7% uzorak 6 |
25,0% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
16,7% uzorak 6 |
25,0% |
Nerešeno X Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
0,0% uzorak 6 |
16,7% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
33,3% uzorak 6 |
16,7% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
0,0% uzorak 6 |
16,7% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
0,0% uzorak 6 |
16,7% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
0,0% uzorak 6 |
16,7% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
33,3% uzorak 6 |
0,0% uzorak 6 |
16,7% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
16,7% uzorak 6 |
8,3% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
16,7% uzorak 6 |
8,3% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
16,7% uzorak 6 |
8,3% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
16,7% uzorak 6 |
8,3% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
16,7% uzorak 6 |
8,3% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
16,7% uzorak 6 |
8,3% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
16,7% uzorak 6 |
8,3% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
16,7% uzorak 6 |
8,3% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
16,7% uzorak 6 |
8,3% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
16,7% uzorak 6 |
8,3% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
16,7% uzorak 6 |
8,3% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
16,7% uzorak 6 |
8,3% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
0,0% uzorak 6 |
0,0% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
0,0% uzorak 6 |
0,0% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
0,0% uzorak 6 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
0,0% uzorak 6 |
0,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 6 |
0,0% uzorak 6 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.
Sastavi nisu dostupni
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
