Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Forest Green
0P 3N 2I
16. mesto · 15 bodova
Forma · Boston United
1P 1N 3I
21. mesto · 12 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 100%
BTTS 71% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 1 — 1
4 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

Forest Green 100,0% · Boston United 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 6
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 9
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:3
Poluvreme
1:1
Stadion
The New Lawn
Grad
Nailsworth

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Forest Green
16. mesto · 15 bodova
Boston United
21. mesto · 12 bodova
Utakmica 9. kola National League između Forest Green i Boston United završena je pobedom gostiju sa 3:1. Pogledajte pregled ključnih događaja i startne postave.
1'
Boston United
T. Cursons
Gol · C. Teale
1'
Boston United
T. Cursons
Gol · C. Teale
3'
Forest Green
J. Clarke
Gol · K. McAllister
3'
Forest Green
J. Clarke
Gol · K. McAllister
39'
Forest Green
G. Kircough
Žuti karton
39'
Forest Green
G. Kircough
Žuti karton
52'
Boston United
T. Cursons
Gol iz penala
52'
Boston United
T. Cursons
Gol iz penala
56'
Forest Green
K. Kelly
Izmena · N. Haughton
56'
Forest Green
K. Kelly
Izmena · N. Haughton
56'
Forest Green
D. Mellor
Izmena · M. Rijks
56'
Forest Green
D. Mellor
Izmena · M. Rijks
59'
Boston United
N. Pozo
Izmena · L. Sutton
59'
Boston United
N. Pozo
Izmena · L. Sutton
61'
Forest Green
T. Campbell
Izmena · P. Fearon
61'
Forest Green
K. Abrefa
Izmena · T. Pemberton
61'
Forest Green
K. Abrefa
Izmena · T. Pemberton
61'
Forest Green
T. Campbell
Izmena · P. Fearon
72'
Boston United
C. Teale
Izmena · S. Sachdev
72'
Boston United
C. Teale
Izmena · S. Sachdev
75'
Boston United
L. Wheeldon
Gol · G. Gent
75'
Forest Green
F. Sass
Izmena · O. Patrick
75'
Forest Green
F. Sass
Izmena · O. Patrick
75'
Boston United
L. Wheeldon
Gol · G. Gent
81'
Boston United
G. Holohan
Žuti karton
81'
Boston United
G. Holohan
Žuti karton
85'
Boston United
T. Cursons
Izmena · L. N. John-Lewis
85'
Boston United
T. Cursons
Izmena · L. N. John-Lewis
87'
Boston United
K. Aboh
Izmena · O. Bostock
87'
Boston United
K. Aboh
Izmena · O. Bostock
89'
Forest Green
S. Etaluku
Žuti karton
89'
Forest Green
S. Etaluku
Žuti karton
90+4'
Forest Green
F. Mabete
Žuti karton
90+4'
Forest Green
F. Mabete
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Forest Green

National League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Boston United

National League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Forest Green kod kuće · Boston United u gostima · National League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
100,0%
Forest Green 100,0% (7) · Boston United 100,0% (6)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
100,0%
Forest Green 100,0% (7) · Boston United 100,0% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
92,3%
Forest Green 85,7% (7) · Boston United 100,0% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
92,3%
Forest Green 85,7% (7) · Boston United 100,0% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
92,3%
Forest Green 85,7% (7) · Boston United 100,0% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
92,3%
Forest Green 85,7% (7) · Boston United 100,0% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
92,3%
Forest Green 85,7% (7) · Boston United 100,0% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
92,3%
Forest Green 85,7% (7) · Boston United 100,0% (6)
Bolji uzorak
TipForest Green
kod kuće
Boston United
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
100,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
100,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
92,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
92,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
92,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
92,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
92,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
92,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
84,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
84,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
84,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
76,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
76,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
76,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
69,2%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
61,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
69,2%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
69,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
61,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
61,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
61,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
61,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
42,9%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
53,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
53,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
53,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
53,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
61,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
53,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
46,2%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
46,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
38,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
38,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
38,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
57,1%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
38,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
38,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
30,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
42,9%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
30,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14,3%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
38,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
30,8%
Nerešeno
X Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
30,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
23,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
15,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Forest Green

Formacija: -
Startna postava 11
1E. Ross
29K. Abrefa
26F. Mabete
15G. Kircough
27F. Sass
6T. Campbell
4J. Clarke
7K. McAllister
25K. Kelly
20S. Etaluku
9D. Mellor
Klupa 7
12L. McNicholas
8N. Haughton
33M. Rijks
2T. Pemberton
31P. Fearon
17O. Ewing
14O. Patrick

Boston United

Formacija: -
Startna postava 11
13L. Chadwick
4C. Teale
20J. Rooney
23J. Grimes
17G. Gent
30N. Pozo
8G. Holohan
11K. Aboh
18L. Wheeldon
28T. Agyemang
9T. Cursons
Klupa 7
1L. Faxon
2S. Sachdev
6N. Canavan
10C. McBride
14L. N. John-Lewis
15O. Bostock
16L. Sutton

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.10.2026. 3 min čitanja

Forest Green - Boston United 1:3, National League

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 9. kola National League u Engleskoj, na stadionu The New Lawn u Nailsworthu, odigrana je utakmica između Forest Green i Boston United. Rezultat je bio 3:1 u korist gostujuće ekipe Boston United, koja je uspela da ostvari važnu pobedu na gostovanju.

Tok utakmice

Utakmica je počela izuzetno brzo sa dva identična gola u prvoj minuti koje je postigao T. Cursons za Boston United, oba puta nakon asistencije C. Tealea. Forest Green je brzo odgovorio golovima J. Clarkea u trećem minutu, oba puta uz asistenciju K. McAllistera, čime su poravnali rezultat na 1:1 već na samom početku susreta.

U 39. minutu domaćin je zabeležio žuti karton, a igrač G. Kircough je kažnjen zbog prekršaja. U drugom poluvremenu, tačnije u 52. minutu, T. Cursons je ponovo zatresao mrežu Forest Green sa penala, čime je Boston United ponovo poveo rezultatom 2:1.

Tokom drugog dela utakmice bilo je nekoliko izmena na obe strane: Forest Green je u 56. minutu uveo K. Kellyja umesto N. Haughtona i D. Mellora umesto M. Rijksa, dok je Boston United izveo N. Poza umesto L. Suttona u 59. minutu. Dodatne izmene su usledile u 61. minutu za Forest Green, gde su T. Campbell i K. Abrefa ušli umesto P. Fearona i T. Pembertona. Boston United je u 72. minutu uveo C. Tealea umesto S. Sachdeva, a u 75. minutu L. Wheeldon je postigao gol za goste uz asistenciju G. Genta, čime je rezultat postao 3:1.

U 75. minutu Forest Green je izvršio još jednu izmenu, uvevši F. Sassa umesto O. Patricka. Tokom završnih minuta utakmice, u 81. minutu, G. Holohan iz Boston United je dobio žuti karton, dok su u 89. i 90+4. minutu žute kartone dobili S. Etaluku i F. Mabete iz Forest Green.

Ključni momenti
  • 1' - T. Cursons postiže dva gola za Boston United, oba puta asistira C. Teale.
  • 3' - J. Clarke postiže dva gola za Forest Green, oba puta asistira K. McAllister.
  • 39' - G. Kircough dobija žuti karton za Forest Green.
  • 52' - T. Cursons postiže gol sa penala za Boston United.
  • 75' - L. Wheeldon postiže gol za Boston United, asistira G. Gent.
  • 81' - G. Holohan dobija žuti karton za Boston United.
  • 89' - S. Etaluku dobija žuti karton za Forest Green.
  • 90+4' - F. Mabete dobija žuti karton za Forest Green.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Boston United - -
Forest Green - -
Tim Broj Igrač Pozicija
Boston United13L. Chadwick-
Boston United4C. Teale-
Boston United20J. Rooney-
Boston United23J. Grimes-
Boston United17G. Gent-
Boston United30N. Pozo-
Boston United8G. Holohan-
Boston United11K. Aboh-
Boston United18L. Wheeldon-
Boston United28T. Agyemang-
Boston United9T. Cursons-
Forest Green1E. Ross-
Forest Green29K. Abrefa-
Forest Green26F. Mabete-
Forest Green15G. Kircough-
Forest Green27F. Sass-
Forest Green6T. Campbell-
Forest Green4J. Clarke-
Forest Green7K. McAllister-
Forest Green25K. Kelly-
Forest Green20S. Etaluku-
Forest Green9D. Mellor-
Zaključak

Utakmica 9. kola National League između Forest Green i Boston United donela je zanimljiv razvoj događaja sa ukupno četiri gola u prvih 75 minuta. Boston United je iskoristio prilike, uključujući penal, da ostvari pobedu na gostovanju rezultatom 3:1. Forest Green je uspeo da brzo odgovori golovima, ali nije uspeo da sačuva rezultat. Žuti kartoni na obe strane ukazuju na određenu dozu fizičke igre, ali nisu imali odlučujući uticaj na konačni ishod. Izmene koje su oba tima izvela tokom utakmice pokazale su pokušaje prilagođavanja, ali dostupni podaci ne dozvoljavaju detaljniju analizu taktičkih promena. Sve u svemu, rezultat i događaji na terenu jasno pokazuju da je Boston United bio uspešniji u ovom susretu.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.