Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:0
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Gimnasia M.
1P 1N 3I
11. mesto · 19 bodova
Forma · Lanus
2P 3N 0I
6. mesto · 24 bodova
Golovi · Over 1.5
53% vs 63%
BTTS 47% / 38% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 0
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Gimnasia M. 86,7% · Lanus 100,0%
93,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 15
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Apertura - 15
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Víctor Legrotaglie
Grad
Mendoza

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Gimnasia M.
11. mesto · 19 bodova
Lanus
6. mesto · 24 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 1 završenih utakmica
0
Gimnasia M. pobede
1
Nerešeno
0
Lanus pobede
02.11.2026.
Lanus - Gimnasia M.
Liga Profesional Argentina
1:1
Utakmica Gimnasia M. - Lanus donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga Profesional Argentina, Argentina.
17'
Gimnasia M.
B. Andrada
Izmena · B. Armoa
36'
Gimnasia M.
Cesar Rigamonti
Žuti karton · Foul
50'
Lanus
Agustín Medina
Žuti karton · Foul
54'
Gimnasia M.
A. Modica
Gol · F. Lencioni
60'
Lanus
Tomás Guidara
Žuti karton · Foul
63'
Lanus
A. Medina
Izmena · R. Carrera
63'
Lanus
F. N. Watson
Izmena · Marcelino Moreno
63'
Lanus
L. Besozzi
Izmena · D. Aquino
72'
Lanus
M. Sepulveda
Izmena · E. Salvio
75'
Gimnasia M.
I. Cortez
Izmena · L. Carrera
75'
Gimnasia M.
F. Antonini
Izmena · N. Barboza
79'
Gimnasia M.
E. Fernandez
Izmena · T. O'Connor
79'
Gimnasia M.
A. Modica
Izmena · V. Simoni
82'
Lanus
Y. Valois
Izmena · T. De Martis
84'
Lanus
Ronaldo de Jesus Lopez
Žuti karton · Foul
90'
Lanus
Ramiro Carrera
Žuti karton · Argument
90+2'
Lanus
Dylan Aquino
Žuti karton · Foul
42%
Ball Possession
58%
19
Total Shots
8
4
Shots on Goal
0
6
Shots off Goal
5
9
Blocked Shots
3
9
Shots insidebox
5
10
Shots outsidebox
3
6
Corner Kicks
1
1
Offsides
3
17
Fouls
18
1
Yellow Cards
5
Red Cards
0
Goalkeeper Saves
3
280
Total passes
398
202
Passes accurate
315
72%
Passes %
79%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Gimnasia M.

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 11 4 73,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 2 13 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 15 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Lanus

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 14 2 87,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 14 2 87,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 14 2 87,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 14 2 87,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 15 1 93,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Gimnasia M. kod kuće · Lanus u gostima · Liga Profesional Argentina 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
93,6%
Gimnasia M. 86,7% (15) · Lanus 100,0% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
83,9%
Gimnasia M. 80,0% (15) · Lanus 87,5% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
83,9%
Gimnasia M. 80,0% (15) · Lanus 87,5% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
80,6%
Gimnasia M. 80,0% (15) · Lanus 81,3% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
80,6%
Gimnasia M. 80,0% (15) · Lanus 81,3% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
77,4%
Gimnasia M. 80,0% (15) · Lanus 75,0% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
83,9%
Gimnasia M. 73,3% (15) · Lanus 93,8% (16)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
77,4%
Gimnasia M. 73,3% (15) · Lanus 81,3% (16)
Bolji uzorak
TipGimnasia M.
kod kuće
Lanus
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
100,0%
uzorak 16
93,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
83,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
83,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
80,0%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
80,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
80,6%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
80,0%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
77,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
93,8%
uzorak 16
83,9%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
73,3%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
77,4%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
83,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
86,7%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
77,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
66,7%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
77,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
87,5%
uzorak 16
77,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
81,3%
uzorak 16
74,2%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
71,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
73,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
67,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
64,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
64,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
61,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
61,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
73,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
64,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
73,3%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
64,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
61,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
64,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
75,0%
uzorak 16
64,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
61,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
61,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
58,1%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
58,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
53,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
58,1%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
53,3%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
58,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
58,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
51,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
51,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
50,0%
uzorak 16
51,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
46,7%
uzorak 15
68,8%
uzorak 16
58,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
62,5%
uzorak 16
54,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
51,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
60,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
51,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
60,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
51,6%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
45,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
56,3%
uzorak 16
48,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
41,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
53,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
45,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
53,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
45,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
41,9%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
41,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
41,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
46,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
41,9%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
38,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
38,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
38,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
35,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
45,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
38,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
40,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
35,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
32,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
26,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
35,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
26,7%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
35,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
32,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
40,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
32,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
29,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
29,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
25,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
25,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
25,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
25,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
32,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
43,8%
uzorak 16
32,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20,0%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
29,0%
Nerešeno
X Ceo meč
20,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
22,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
25,0%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
32,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
46,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
32,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
29,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
25,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
22,6%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
25,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
37,5%
uzorak 16
25,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
22,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
33,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
22,6%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
33,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
22,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
22,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
16,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
12,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
9,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
22,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
19,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
26,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
16,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
16,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
12,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
9,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
9,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
9,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
13,3%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
9,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
6,5%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,7%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
6,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
16,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 15
31,3%
uzorak 16
16,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
26,7%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
12,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
18,8%
uzorak 16
9,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
6,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
12,5%
uzorak 16
6,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13,3%
uzorak 15
0,0%
uzorak 16
6,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 15
6,3%
uzorak 16
3,2%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Gimnasia M.

Formacija: 4-3-3 · Trener: Ariel Broggi
Startna postava 11
23C. RigamontiG
36I. CortezD
2D. MondinoD
4E. MunozD
24F. SaavedraD
21F. AntoniniM
30E. FernandezM
26F. LencioniM
17I. SabatiniF
29A. ModicaF
33B. AndradaF
Klupa 12
31L. PetruchiG
27B. ArmoaF
7L. CingolaniF
28T. O'ConnorM
3M. RecaldeM
42L. CarreraM
11S. RodriguezF
10N. RomanoF
15U. SanchezM
5N. BarbozaM
35V. SimoniF
41G. PatrittiM

Lanus

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Mauricio Pellegrino
Startna postava 11
26N. LosadaG
33T. GuidaraD
35R. De JesusD
13J. Canale DominguezD
6S. MarcichD
17A. MedinaM
5F. Pena BiaforeM
16M. SepulvedaM
8F. N. WatsonM
77L. BesozziM
19Y. ValoisF
Klupa 12
1F. PetroliG
11E. SalvioM
4G. PerezD
39T. LaplaceM
37T. De MartisF
23R. CarreraM
3N. MorgantiniD
10Marcelino MorenoM
2L. RomeroD
25D. AquinoF
20B. CabreraF
27F. SanchezD

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.