Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Grasshoppers
1P
1N
3I
11. mesto · 8 bodova
Forma · FC Lugano
4P
1N
0I
1. mesto · 28 bodova
Golovi · Over 1.5
100%
vs
100%
BTTS
60% /
75% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2
— 4 —
4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Ukupno golova 2+
Grasshoppers 100,0%
· FC Lugano 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 4
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 2
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:4
Poluvreme
1:0
Stadion
Letzigrund Stadion
Grad
Zurich
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
5 / 5
100,0%
Over 1.5
4 / 4
100,0%
3 / 5
60,0%
Over 2.5
4 / 4
100,0%
3 / 5
60,0%
Over 3.5
3 / 4
75,0%
0 / 5
0,0%
Under 1.5
0 / 4
0,0%
2 / 5
40,0%
Under 2.5
0 / 4
0,0%
2 / 5
40,0%
Under 3.5
1 / 4
25,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
2
Grasshoppers pobede
4
Nerešeno
4
FC Lugano pobede
01.03.2026.
Grasshoppers - FC Lugano
Super League
1:0
31.01.2026.
Grasshoppers - FC Lugano
Super League
1:1
27.09.2025.
FC Lugano - Grasshoppers
Super League
2:1
08.02.2025.
FC Lugano - Grasshoppers
Super League
1:1
31.10.2024.
Grasshoppers - FC Lugano
Super League
1:1
20.07.2024.
FC Lugano - Grasshoppers
Super League
2:1
13.04.2024.
Grasshoppers - FC Lugano
Super League
0:1
31.01.2024.
FC Lugano - Grasshoppers
Super League
0:0
22.10.2023.
Grasshoppers - FC Lugano
Super League
2:1
29.04.2023.
FC Lugano - Grasshoppers
Super League
5:1
Utakmica Grasshoppers - FC Lugano donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Super League, Switzerland.
22'
Grasshoppers
Luke Plange
Gol · Simone Stroscio
46'
Grasshoppers
Luke Plange
Izmena · Óscar Clemente
46'
FC Lugano
Joel Bichsel
Izmena · Yanis Cimignani
46'
FC Lugano
Renato Steffen
Izmena · Kevin Behrens
52'
FC Lugano
Dereck Moncada
Gol · Anto Grgić
58'
Grasshoppers
Nikolas Muci
Izmena · Samuele Bengondo
58'
Grasshoppers
Dorian Paloschi
Izmena · Abdoulaye Diaby
58'
Grasshoppers
Hassane Imourane
Izmena · Samuel Marques
67'
FC Lugano
Dereck Moncada
Izmena · Elias Pihlström
71'
FC Lugano
Yanis Cimignani
Gol · Anto Grgić
75'
Grasshoppers
Amir Abrashi
Izmena · Alieu Conateh
78'
FC Lugano
Elias Pihlström
Gol · Kevin Behrens
81'
FC Lugano
Anto Grgić
Izmena · Ahmed Kendouci
81'
FC Lugano
Daniel Dos Santos
Izmena · Hannes Delcroix
85'
Grasshoppers
Tim Meyer
Žuti karton · Foul
90+2'
Grasshoppers
Nico Rissi
Žuti karton · Foul
90+2'
FC Lugano
Yanis Cimignani
Gol · Ahmed Kendouci
42%
Ball Possession
58%
11
Total Shots
15
4
Shots on Goal
6
3
Shots off Goal
6
4
Blocked Shots
3
6
Shots insidebox
10
5
Shots outsidebox
5
3
Corner Kicks
4
Offsides
11
Fouls
4
2
Yellow Cards
0
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
3
434
Total passes
608
360
Passes accurate
533
83%
Passes %
88%
1.83
expected_goals
2.13
1.38
goals_prevented
1.38
Analiza tipova · Grasshoppers
Super League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · FC Lugano
Super League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
4 | 3 | 1 | 75,0% | 75,0% 3/4 |
75,0% 3/4 |
W2 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
4 | 0 | 4 | 0,0% | 0,0% 0/4 |
0,0% 0/4 |
L4 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
4 | 1 | 3 | 25,0% | 25,0% 1/4 |
25,0% 1/4 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
4 | 4 | 0 | 100,0% | 100,0% 4/4 |
100,0% 4/4 |
W4 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
4 | 2 | 2 | 50,0% | 50,0% 2/4 |
50,0% 2/4 |
L1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Grasshoppers kod kuće · FC Lugano u gostima · Super League 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
100,0%Grasshoppers 100,0% (5) · FC Lugano 100,0% (4)
Srednji uzorak
Više od 1,5 gola
100,0%Grasshoppers 100,0% (5) · FC Lugano 100,0% (4)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
100,0%Grasshoppers 100,0% (5) · FC Lugano 100,0% (4)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%Grasshoppers 100,0% (5) · FC Lugano 100,0% (4)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
100,0%Grasshoppers 100,0% (5) · FC Lugano 100,0% (4)
Srednji uzorak
Domaćin ili gost
88,9%Grasshoppers 80,0% (5) · FC Lugano 100,0% (4)
Srednji uzorak
Nerešeno ili gost
88,9%Grasshoppers 80,0% (5) · FC Lugano 100,0% (4)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
88,9%Grasshoppers 80,0% (5) · FC Lugano 100,0% (4)
Srednji uzorak
| Tip | Grasshoppers kod kuće | FC Lugano u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
100,0% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
100,0% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
100,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
100,0% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
100,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
100,0% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
88,9% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
88,9% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
80,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
88,9% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
88,9% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
88,9% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
80,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
88,9% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
80,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
88,9% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
88,9% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
88,9% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
88,9% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
88,9% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
88,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
88,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
88,9% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
88,9% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
77,8% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
77,8% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
77,8% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
77,8% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
77,8% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
77,8% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
77,8% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
77,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
77,8% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
77,8% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
77,8% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
66,7% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
80,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
66,7% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
66,7% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
66,7% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
100,0% uzorak 4 |
66,7% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
55,6% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
55,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
55,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
55,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
55,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
55,6% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
75,0% uzorak 4 |
55,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
44,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
44,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
44,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
44,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
44,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
44,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
44,4% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
60,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
44,4% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
44,4% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
33,3% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
33,3% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
33,3% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
33,3% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
40,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
33,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
33,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
33,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
33,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
33,3% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
33,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
33,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
33,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
33,3% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
33,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
33,3% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
33,3% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
22,2% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
22,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
22,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
22,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
22,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
22,2% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
22,2% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
33,3% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
22,2% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
22,2% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
22,2% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
22,2% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
22,2% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
22,2% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
40,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
22,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
22,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
50,0% uzorak 4 |
22,2% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Nerešeno X Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
11,1% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
25,0% uzorak 4 |
11,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
20,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
11,1% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 5 |
0,0% uzorak 4 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Grasshoppers
Formacija: 4-3-3 · Trener: Peter Zeidler
Startna postava 11
71Justin HammelG
28Simone StroscioD
73Dorian PaloschiD
4Luka MikulicD
57Nico RissiD
5Hassane ImouraneM
8Tim MeyerM
6Amir AbrashiM
7Luke PlangeF
9Nikolas MuciF
17Samuel KrasniqiF
Klupa 9
10Óscar ClementeM
15Abdoulaye DiabyD
23Samuel MarquesM
60Samuele BengondoF
14Alieu ConatehF
1Marvin HübelG
22Pantaleo CretiD
55Dominik PapicM
56Denis SahinM

FC Lugano
Formacija: 5-3-2 · Trener: Mattia Croci-Torti
Startna postava 11
16David von BallmoosG
46Mattia ZanottiD
6Antonios PapadopoulosD
17Lars Lukas MaiD
18Joel BichselD
7Ezgjan AlioskiD
25Uran BislimiM
8Anto GrgićM
27Daniel Dos SantosM
11Renato SteffenF
30Dereck MoncadaF
Klupa 9
21Yanis CimignaniM
91Kevin BehrensF
24Elias PihlströmF
3Hannes DelcroixD
14Ahmed KendouciM
28Felix GebhardtG
4Damian KelvinD
22Beckham CastroF
23Gjan AjdinM
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
