Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Guadalajara Chivas
1P 2N 2I
2. mesto · 36 bodova
Forma · Mazatlán
1P 1N 3I
16. mesto · 15 bodova
Golovi · Over 1.5
80% vs 71%
BTTS 45% / 59% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6 — 2 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili nerešeno

Guadalajara Chivas 80,0% · Mazatlán 94,1%
86,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Apertura - 13
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
2:0
Stadion
Estadio Akron
Grad
Zapopan

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Guadalajara Chivas
2. mesto · 36 bodova
Mazatlán
16. mesto · 15 bodova
Utakmica Guadalajara Chivas - Mazatlán donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga MX, Mexico.
11'
Guadalajara Chivas
Armando González
VAR
31'
Guadalajara Chivas
Armando González
VAR
34'
Guadalajara Chivas
A. Gonzalez
Gol iz penala
40'
Guadalajara Chivas
B. Gonzalez
Gol · R. Ledezma
45+2'
Guadalajara Chivas
Armando González
Žuti karton · Foul
45+4'
Mazatlán
Angel Leyva
Žuti karton · Foul
46'
Mazatlán
I. Gonzalez
Izmena · A. Torres
46'
Mazatlán
M. Zaleta
Izmena · M. Lainez
60'
Guadalajara Chivas
O. Govea
Izmena · E. Gutierrez
60'
Guadalajara Chivas
E. Alvarez
Izmena · D. Aguirre
72'
Guadalajara Chivas
A. Gonzalez
Izmena · Chicharito
72'
Guadalajara Chivas
S. Sandoval
Izmena · R. Alvarado
75'
Mazatlán
J. Esquivel
Izmena · S. Fierro
75'
Mazatlán
R. Meraz
Izmena · A. Duarte
83'
Mazatlán
Dudu
Izmena · D. Hernandez
90+1'
Guadalajara Chivas
J. Castillo
Izmena · H. Camberos

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Guadalajara Chivas

Liga MX · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
20 16 4 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
20 13 7 65,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
20 9 11 45,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
20 11 9 55,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
20 8 12 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20 12 8 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20 12 8 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
20 16 4 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
20 10 10 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20 7 13 35,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
20 2 18 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20 10 10 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20 5 15 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20 7 13 35,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20 1 19 5,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20 7 13 35,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
20 10 10 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
20 6 14 30,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
20 15 5 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20 12 8 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Mazatlán

Liga MX · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno
X Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 7 10 41,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 7 10 41,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Guadalajara Chivas kod kuće · Mazatlán u gostima · Liga MX 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili nerešeno
86,5%
Guadalajara Chivas 80,0% (20) · Mazatlán 94,1% (17)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
86,5%
Guadalajara Chivas 80,0% (20) · Mazatlán 94,1% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
81,1%
Guadalajara Chivas 80,0% (20) · Mazatlán 82,4% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
81,1%
Guadalajara Chivas 80,0% (20) · Mazatlán 82,4% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
78,4%
Guadalajara Chivas 80,0% (20) · Mazatlán 76,5% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
78,4%
Guadalajara Chivas 80,0% (20) · Mazatlán 76,5% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
75,7%
Guadalajara Chivas 80,0% (20) · Mazatlán 70,6% (17)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
75,7%
Guadalajara Chivas 80,0% (20) · Mazatlán 70,6% (17)
Bolji uzorak
TipGuadalajara Chivas
kod kuće
Mazatlán
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
80,0%
uzorak 20
94,1%
uzorak 17
86,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 20
94,1%
uzorak 17
86,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
80,0%
uzorak 20
82,4%
uzorak 17
81,1%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 20
82,4%
uzorak 17
81,1%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
80,0%
uzorak 20
76,5%
uzorak 17
78,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
80,0%
uzorak 20
76,5%
uzorak 17
78,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 20
70,6%
uzorak 17
75,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 20
70,6%
uzorak 17
75,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
65,0%
uzorak 20
88,2%
uzorak 17
75,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
65,0%
uzorak 20
76,5%
uzorak 17
70,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
65,0%
uzorak 20
76,5%
uzorak 17
70,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
65,0%
uzorak 20
64,7%
uzorak 17
64,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
65,0%
uzorak 20
64,7%
uzorak 17
64,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
76,5%
uzorak 17
67,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 20
76,5%
uzorak 17
67,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 20
64,7%
uzorak 17
62,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
64,7%
uzorak 17
62,2%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 20
58,8%
uzorak 17
67,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 20
58,8%
uzorak 17
59,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
65,0%
uzorak 20
52,9%
uzorak 17
59,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
65,0%
uzorak 20
52,9%
uzorak 17
59,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
55,0%
uzorak 20
52,9%
uzorak 17
54,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
55,0%
uzorak 20
52,9%
uzorak 17
54,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 20
76,5%
uzorak 17
62,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 20
76,5%
uzorak 17
62,2%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 20
58,8%
uzorak 17
54,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 20
47,1%
uzorak 17
54,1%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
45,0%
uzorak 20
58,8%
uzorak 17
51,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
45,0%
uzorak 20
58,8%
uzorak 17
51,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
45,0%
uzorak 20
52,9%
uzorak 17
48,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
52,9%
uzorak 17
48,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
45,0%
uzorak 20
47,1%
uzorak 17
45,9%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
60,0%
uzorak 20
41,2%
uzorak 17
51,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
60,0%
uzorak 20
41,2%
uzorak 17
51,4%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
55,0%
uzorak 20
41,2%
uzorak 17
48,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
50,0%
uzorak 20
41,2%
uzorak 17
45,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
40,0%
uzorak 20
58,8%
uzorak 17
48,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
40,0%
uzorak 20
47,1%
uzorak 17
43,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 20
41,2%
uzorak 17
40,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 20
41,2%
uzorak 17
40,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
45,0%
uzorak 20
35,3%
uzorak 17
40,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
47,1%
uzorak 17
40,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
47,1%
uzorak 17
40,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
41,2%
uzorak 17
37,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
35,0%
uzorak 20
35,3%
uzorak 17
35,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
35,0%
uzorak 20
35,3%
uzorak 17
35,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
35,0%
uzorak 20
35,3%
uzorak 17
35,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
35,0%
uzorak 20
29,4%
uzorak 17
32,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
30,0%
uzorak 20
29,4%
uzorak 17
29,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 20
41,2%
uzorak 17
32,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 20
23,5%
uzorak 17
37,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 20
23,5%
uzorak 17
37,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
40,0%
uzorak 20
23,5%
uzorak 17
32,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
35,0%
uzorak 20
23,5%
uzorak 17
29,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
30,0%
uzorak 20
23,5%
uzorak 17
27,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
29,4%
uzorak 17
24,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
29,4%
uzorak 17
24,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
35,0%
uzorak 20
17,7%
uzorak 17
27,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
25,0%
uzorak 20
17,7%
uzorak 17
21,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 20
17,7%
uzorak 17
21,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 20
17,7%
uzorak 17
21,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 20
17,7%
uzorak 17
21,6%
Nerešeno
X Ceo meč
20,0%
uzorak 20
17,7%
uzorak 17
18,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 20
17,7%
uzorak 17
18,9%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 20
17,7%
uzorak 17
18,9%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15,0%
uzorak 20
41,2%
uzorak 17
27,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 20
11,8%
uzorak 17
18,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15,0%
uzorak 20
11,8%
uzorak 17
13,5%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
5,9%
uzorak 17
13,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20,0%
uzorak 20
5,9%
uzorak 17
13,5%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
5,9%
uzorak 17
13,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
5,9%
uzorak 17
13,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 20
5,9%
uzorak 17
13,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
5,9%
uzorak 17
13,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 20
5,9%
uzorak 17
13,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15,0%
uzorak 20
5,9%
uzorak 17
10,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15,0%
uzorak 20
5,9%
uzorak 17
10,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15,0%
uzorak 20
5,9%
uzorak 17
10,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5,0%
uzorak 20
11,8%
uzorak 17
8,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5,0%
uzorak 20
11,8%
uzorak 17
8,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 20
0,0%
uzorak 17
5,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,0%
uzorak 20
0,0%
uzorak 17
2,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5,0%
uzorak 20
0,0%
uzorak 17
2,7%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.