Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Gwangju FC
1P
3N
1I
12. mesto · 18 bodova
Forma · Incheon United
2P
2N
1I
7. mesto · 42 bodova
Golovi · Over 1.5
65%
vs
60%
BTTS
53% /
53% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1
— 3 —
6
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Gwangju FC 82,4%
· Incheon United 93,3%
87,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 15
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 2
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:2
Poluvreme
1:1
Stadion
Gwangju Football Stadium
Grad
Gwangju
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
11 / 17
64,7%
Over 1.5
9 / 15
60,0%
8 / 17
47,1%
Over 2.5
8 / 15
53,3%
5 / 17
29,4%
Over 3.5
3 / 15
20,0%
6 / 17
35,3%
Under 1.5
6 / 15
40,0%
9 / 17
52,9%
Under 2.5
7 / 15
46,7%
12 / 17
70,6%
Under 3.5
12 / 15
80,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
1
Gwangju FC pobede
3
Nerešeno
6
Incheon United pobede
23.08.2026.
Gwangju FC - Incheon United
K League 1
0:1
16.05.2026.
Incheon United - Gwangju FC
K League 1
4:0
27.10.2024.
Incheon United - Gwangju FC
K League 1
1:0
14.07.2024.
Gwangju FC - Incheon United
K League 1
0:2
25.05.2024.
Incheon United - Gwangju FC
K League 1
1:1
03.04.2024.
Gwangju FC - Incheon United
K League 1
2:3
28.10.2023.
Gwangju FC - Incheon United
K League 1
0:2
18.08.2023.
Incheon United - Gwangju FC
K League 1
2:2
20.05.2023.
Incheon United - Gwangju FC
K League 1
1:1
18.03.2023.
Gwangju FC - Incheon United
K League 1
5:0
Utakmica Gwangju FC - Incheon United donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja K League 1, South-Korea.
7'
Gwangju FC
Min Sang-Gi
Izmena · B. Gong
17'
Incheon United
Juan Ibiza
Žuti karton · Foul
27'
Incheon United
Gun-hee Kim
Žuti karton · Foul
38'
Gwangju FC
Choi Kyoung-Rok
Gol · Ju Se-Jong
45'
Incheon United
H. Oh
Gol · Kim Myung-soon
51'
Incheon United
Chi-in Jeong
Žuti karton · Foul
58'
Gwangju FC
Shin Chang-Moo
Gol iz penala
65'
Gwangju FC
Park Jeong-In
Izmena · H. Fridjonsson
65'
Gwangju FC
Ju Se-Jong
Izmena · Kwon Sung-Yun
70'
Incheon United
Lee Myoung-Joo
Izmena · Lee Dong-Ryul
70'
Incheon United
Jeong Chi-In
Izmena · I. Undabarrena
72'
Gwangju FC
Shin Chang-Moo
Gol · Ha Seung-Un
74'
Gwangju FC
Hólmbert Aron Friðjónsson
Žuti karton · Foul
77'
Incheon United
H. Oh
Izmena · Lee Chung-Yong
87'
Gwangju FC
Moon Min-seo
Izmena · Ahn Hyeok-Ju
87'
Gwangju FC
Ha Seung-Un
Izmena · Kang Hui-Su
87'
Incheon United
Lee Ju-Yong
Izmena · Park Kyung-sub
87'
Incheon United
Kim Gun-Hee
Izmena · Yeo Seung-Won
90'
Incheon United
Seo Jae-Min
Gol · S. Mugosa
90+7'
Gwangju FC
Ahn Hyeok-Ju
Žuti karton · Foul
90+13'
Incheon United
Kim Myung-Sun
Žuti karton · Foul
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · Gwangju FC
K League 1 · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
16 | 15 | 1 | 93,8% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W15 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
17 | 12 | 5 | 70,6% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
16 | 0 | 16 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L16 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
17 | 12 | 5 | 70,6% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
17 | 14 | 3 | 82,4% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
17 | 10 | 7 | 58,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
17 | 2 | 15 | 11,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
17 | 10 | 7 | 58,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
17 | 11 | 6 | 64,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
17 | 12 | 5 | 70,6% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Incheon United
K League 1 · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
15 | 12 | 3 | 80,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
15 | 12 | 3 | 80,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
15 | 1 | 14 | 6,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
15 | 2 | 13 | 13,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
15 | 7 | 8 | 46,7% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
15 | 12 | 3 | 80,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
15 | 8 | 7 | 53,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Gwangju FC kod kuće · Incheon United u gostima · K League 1 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
87,5%Gwangju FC 82,4% (17) · Incheon United 93,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
80,6%Gwangju FC 75,0% (16) · Incheon United 86,7% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
80,6%Gwangju FC 75,0% (16) · Incheon United 86,7% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
80,6%Gwangju FC 75,0% (16) · Incheon United 86,7% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
77,4%Gwangju FC 75,0% (16) · Incheon United 80,0% (15)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
77,4%Gwangju FC 75,0% (16) · Incheon United 80,0% (15)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
80,6%Gwangju FC 87,5% (16) · Incheon United 73,3% (15)
Bolji uzorak
Nerešeno na poluvremenu
75,0%Gwangju FC 70,6% (17) · Incheon United 80,0% (15)
Bolji uzorak
| Tip | Gwangju FC kod kuće | Incheon United u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
82,4% uzorak 17 |
93,3% uzorak 15 |
87,5% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
75,0% uzorak 16 |
86,7% uzorak 15 |
80,6% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
75,0% uzorak 16 |
86,7% uzorak 15 |
80,6% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
75,0% uzorak 16 |
86,7% uzorak 15 |
80,6% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
75,0% uzorak 16 |
80,0% uzorak 15 |
77,4% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
75,0% uzorak 16 |
80,0% uzorak 15 |
77,4% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
87,5% uzorak 16 |
73,3% uzorak 15 |
80,6% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
70,6% uzorak 17 |
80,0% uzorak 15 |
75,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
70,6% uzorak 17 |
80,0% uzorak 15 |
75,0% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
93,8% uzorak 16 |
66,7% uzorak 15 |
80,6% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
68,8% uzorak 16 |
66,7% uzorak 15 |
67,7% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
60,0% uzorak 15 |
61,3% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
60,0% uzorak 15 |
61,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
80,0% uzorak 15 |
68,7% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
80,0% uzorak 15 |
68,7% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
56,3% uzorak 16 |
73,3% uzorak 15 |
64,5% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
56,3% uzorak 16 |
73,3% uzorak 15 |
64,5% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
81,3% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
67,7% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
70,6% uzorak 17 |
53,3% uzorak 15 |
62,5% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
64,7% uzorak 17 |
53,3% uzorak 15 |
59,4% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
56,3% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
54,8% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
56,3% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
54,8% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
56,3% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
54,8% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
54,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
54,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
73,3% uzorak 15 |
62,5% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
66,7% uzorak 15 |
58,1% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
60,0% uzorak 15 |
54,8% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
51,6% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
51,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
66,7% uzorak 15 |
56,3% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
51,6% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
51,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
51,6% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
46,7% uzorak 15 |
50,0% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
48,4% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
48,4% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
48,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
48,4% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
48,4% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
43,8% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
45,2% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
43,8% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
45,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
45,2% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
46,7% uzorak 15 |
43,8% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
51,6% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
48,4% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
56,3% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
48,4% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
41,9% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
41,9% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
41,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
41,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
41,9% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
66,7% uzorak 15 |
51,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
45,2% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
41,9% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
41,9% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
38,7% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
38,7% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
38,7% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
48,4% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
62,5% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
48,4% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
50,0% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
41,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
43,8% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
38,7% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
35,5% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
38,7% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
38,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
38,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
38,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
38,7% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
38,7% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
38,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
35,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
35,5% |
Nerešeno X Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
32,3% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
46,7% uzorak 15 |
37,5% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
43,8% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
35,5% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
43,8% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
35,5% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
32,3% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
32,3% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
53,3% uzorak 15 |
38,7% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
32,3% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
32,3% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
32,3% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
29,0% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
29,0% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
29,0% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
29,0% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
29,0% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
29,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
37,5% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
29,0% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
25,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
25,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
20,0% uzorak 15 |
25,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
20,0% uzorak 15 |
25,0% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
22,6% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
22,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
22,6% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
22,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
22,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
22,6% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
22,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
46,7% uzorak 15 |
32,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
29,0% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
40,0% uzorak 15 |
29,0% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
25,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
25,8% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
25,8% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
19,4% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
19,4% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
40,0% uzorak 15 |
28,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
40,0% uzorak 15 |
28,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
33,3% uzorak 15 |
25,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
26,7% uzorak 15 |
21,9% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
31,3% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
22,6% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
19,4% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
19,4% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
19,4% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
25,0% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
19,4% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
25,0% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
19,4% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
25,0% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
19,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
19,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
19,4% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
16,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
16,1% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
19,4% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
26,7% uzorak 15 |
19,4% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
12,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
12,5% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
12,9% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
13,3% uzorak 15 |
12,5% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
6,7% uzorak 15 |
18,8% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
6,7% uzorak 15 |
16,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
25,0% uzorak 16 |
6,7% uzorak 15 |
16,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,7% uzorak 15 |
12,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
18,8% uzorak 16 |
6,7% uzorak 15 |
12,9% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
19,4% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
19,4% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
19,4% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
33,3% uzorak 15 |
19,4% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
12,9% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
12,9% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
12,9% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
12,9% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
20,0% uzorak 15 |
12,9% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
6,3% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
9,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
5,9% uzorak 17 |
33,3% uzorak 15 |
18,7% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
13,3% uzorak 15 |
6,5% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 16 |
0,0% uzorak 15 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.
Sastavi nisu dostupni
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
