Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Gwangju FC
1P
3N
1I
12. mesto · 18 bodova
Forma · Ulsan Hyundai FC
2P
1N
2I
2. mesto · 47 bodova
Golovi · Over 1.5
65%
vs
88%
BTTS
53% /
63% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2
— 3 —
5
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Gwangju FC 82,4%
· Ulsan Hyundai FC 87,5%
84,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 31
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:3
Poluvreme
2:2
Stadion
Gwangju Football Stadium
Grad
Gwangju
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
11 / 17
64,7%
Over 1.5
14 / 16
87,5%
8 / 17
47,1%
Over 2.5
8 / 16
50,0%
5 / 17
29,4%
Over 3.5
3 / 16
18,8%
6 / 17
35,3%
Under 1.5
2 / 16
12,5%
9 / 17
52,9%
Under 2.5
8 / 16
50,0%
12 / 17
70,6%
Under 3.5
13 / 16
81,3%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
2
Gwangju FC pobede
3
Nerešeno
5
Ulsan Hyundai FC pobede
05.07.2026.
Gwangju FC - Ulsan Hyundai FC
K League 1
1:1
19.04.2026.
Ulsan Hyundai FC - Gwangju FC
K League 1
5:1
22.11.2025.
Gwangju FC - Ulsan Hyundai FC
K League 1
2:0
18.10.2025.
Ulsan Hyundai FC - Gwangju FC
K League 1
2:0
02.07.2025.
Gwangju FC - Ulsan Hyundai FC
FA Cup
1:0
28.05.2025.
Gwangju FC - Ulsan Hyundai FC
K League 1
1:1
02.05.2025.
Ulsan Hyundai FC - Gwangju FC
K League 1
3:0
28.08.2024.
Ulsan Hyundai FC - Gwangju FC
FA Cup
2:2
25.08.2024.
Gwangju FC - Ulsan Hyundai FC
K League 1
0:1
21.08.2024.
Gwangju FC - Ulsan Hyundai FC
FA Cup
0:1
Utakmica Gwangju FC - Ulsan Hyundai FC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja K League 1, South-Korea.
30'
Ulsan Hyundai FC
Yago Cariello Ribeiro
Gol · Darijan Bojanić
36'
Gwangju FC
Adriel D'Avila Ba Loua
Gol · Ha Seung-un
39'
Gwangju FC
John Iredale
Gol · Adriel D'Avila Ba Loua
43'
Ulsan Hyundai FC
Kim Young-Gwon
Gol · Lee Dong-gyeong
45'
Ulsan Hyundai FC
Choi Seok-hyeon
Izmena · Miłosz Trojak
64'
Gwangju FC
Ha Seung-un
Izmena · Moon Min-Seo
66'
Gwangju FC
Shin Chang-moo
Gol · Adriel D'Avila Ba Loua
76'
Gwangju FC
Choi Kyoung-Rok
Izmena · Ju Se-Jong
76'
Gwangju FC
Min Sang-gi
Izmena · Park Won-Jae
76'
Gwangju FC
Kwon Sung-yun
Izmena · Ahn Young-Kyu
77'
Gwangju FC
Adriel D'Avila Ba Loua
Gol · Lee Min-Ki
78'
Ulsan Hyundai FC
Darijan Bojanić
Izmena · Lee Gyu-sung
83'
Ulsan Hyundai FC
Erick Farias
Izmena · Lee Jin-Hyun
83'
Ulsan Hyundai FC
Jang Si-young
Izmena · Yoon Jong-Gyu
88'
Ulsan Hyundai FC
Lee Dong-gyeong
Izmena · Lee Hui-gyun
89'
Gwangju FC
Teun van Grunsven
Izmena · Ri Yong-jik
90+4'
Gwangju FC
Kim Dong-Hwa
Žuti karton · Foul
90+7'
Ulsan Hyundai FC
Yago Cariello Ribeiro
Gol iz penala
41%
Ball Possession
59%
11
Total Shots
12
7
Shots on Goal
10
4
Shots off Goal
2
0
Blocked Shots
0
2
Corner Kicks
1
1
Yellow Cards
0
0
Red Cards
0
0
Free Kicks
0
Analiza tipova · Gwangju FC
K League 1 · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
17 | 15 | 2 | 88,2% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
17 | 12 | 5 | 70,6% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
17 | 15 | 2 | 88,2% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W11 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
17 | 0 | 17 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L17 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
17 | 0 | 17 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L17 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
17 | 6 | 11 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
17 | 12 | 5 | 70,6% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
17 | 14 | 3 | 82,4% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
17 | 10 | 7 | 58,8% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
17 | 10 | 7 | 58,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
17 | 2 | 15 | 11,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
17 | 9 | 8 | 52,9% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
17 | 4 | 13 | 23,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
17 | 3 | 14 | 17,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
17 | 2 | 15 | 11,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
17 | 10 | 7 | 58,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
17 | 11 | 6 | 64,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
17 | 12 | 5 | 70,6% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Ulsan Hyundai FC
K League 1 · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
16 | 13 | 3 | 81,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 6 | 10 | 37,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
16 | 8 | 8 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
16 | 4 | 12 | 25,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
16 | 14 | 2 | 87,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
16 | 10 | 6 | 62,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
16 | 9 | 7 | 56,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
16 | 5 | 11 | 31,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
16 | 13 | 3 | 81,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
16 | 6 | 10 | 37,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
16 | 2 | 14 | 12,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
16 | 4 | 12 | 25,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
16 | 3 | 13 | 18,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
16 | 1 | 15 | 6,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
16 | 7 | 9 | 43,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
16 | 11 | 5 | 68,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
16 | 12 | 4 | 75,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
16 | 8 | 8 | 50,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Gwangju FC kod kuće · Ulsan Hyundai FC u gostima · K League 1 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
84,8%Gwangju FC 82,4% (17) · Ulsan Hyundai FC 87,5% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
81,8%Gwangju FC 76,5% (17) · Ulsan Hyundai FC 87,5% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
81,8%Gwangju FC 76,5% (17) · Ulsan Hyundai FC 87,5% (16)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
81,8%Gwangju FC 88,2% (17) · Ulsan Hyundai FC 75,0% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
78,8%Gwangju FC 70,6% (17) · Ulsan Hyundai FC 87,5% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
75,8%Gwangju FC 70,6% (17) · Ulsan Hyundai FC 81,3% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
75,8%Gwangju FC 70,6% (17) · Ulsan Hyundai FC 81,3% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
75,8%Gwangju FC 70,6% (17) · Ulsan Hyundai FC 81,3% (16)
Bolji uzorak
| Tip | Gwangju FC kod kuće | Ulsan Hyundai FC u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
82,4% uzorak 17 |
87,5% uzorak 16 |
84,8% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
76,5% uzorak 17 |
87,5% uzorak 16 |
81,8% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
76,5% uzorak 17 |
87,5% uzorak 16 |
81,8% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
88,2% uzorak 17 |
75,0% uzorak 16 |
81,8% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
70,6% uzorak 17 |
87,5% uzorak 16 |
78,8% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
70,6% uzorak 17 |
81,3% uzorak 16 |
75,8% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
70,6% uzorak 17 |
81,3% uzorak 16 |
75,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
70,6% uzorak 17 |
81,3% uzorak 16 |
75,8% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
70,6% uzorak 17 |
75,0% uzorak 16 |
72,7% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
64,7% uzorak 17 |
87,5% uzorak 16 |
75,8% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
64,7% uzorak 17 |
87,5% uzorak 16 |
75,8% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
64,7% uzorak 17 |
75,0% uzorak 16 |
69,7% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
88,2% uzorak 17 |
62,5% uzorak 16 |
75,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
75,0% uzorak 16 |
66,7% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
68,8% uzorak 16 |
63,6% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
58,8% uzorak 17 |
62,5% uzorak 16 |
60,6% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
58,8% uzorak 17 |
62,5% uzorak 16 |
60,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
62,5% uzorak 16 |
60,6% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
76,5% uzorak 17 |
56,3% uzorak 16 |
66,7% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
81,3% uzorak 16 |
66,7% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
81,3% uzorak 16 |
66,7% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
52,9% uzorak 17 |
68,8% uzorak 16 |
60,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
68,8% uzorak 16 |
60,6% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
62,5% uzorak 16 |
57,6% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
62,5% uzorak 16 |
57,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
62,5% uzorak 16 |
57,6% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
56,3% uzorak 16 |
54,5% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
56,3% uzorak 16 |
54,5% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
70,6% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
60,6% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
70,6% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
60,6% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
54,5% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
51,5% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
51,5% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
68,8% uzorak 16 |
57,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
68,8% uzorak 16 |
57,6% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
47,1% uzorak 17 |
56,3% uzorak 16 |
51,5% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
47,1% uzorak 17 |
56,3% uzorak 16 |
51,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
56,3% uzorak 16 |
51,5% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
48,5% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
48,5% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
48,5% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
48,5% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
52,9% uzorak 17 |
43,8% uzorak 16 |
48,5% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
52,9% uzorak 17 |
43,8% uzorak 16 |
48,5% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
43,8% uzorak 16 |
48,5% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
43,8% uzorak 16 |
45,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
43,8% uzorak 16 |
45,5% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
62,5% uzorak 16 |
51,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
62,5% uzorak 16 |
51,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
62,5% uzorak 16 |
51,5% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
56,3% uzorak 16 |
48,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
56,3% uzorak 16 |
48,5% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
45,5% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
37,5% uzorak 16 |
48,5% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
58,8% uzorak 17 |
37,5% uzorak 16 |
48,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
37,5% uzorak 16 |
45,5% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
37,5% uzorak 16 |
42,4% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
37,5% uzorak 16 |
39,4% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
42,4% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
42,4% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
42,4% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
37,5% uzorak 16 |
36,4% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
37,5% uzorak 16 |
36,4% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
37,5% uzorak 16 |
36,4% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
47,1% uzorak 17 |
31,3% uzorak 16 |
39,4% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
47,1% uzorak 17 |
31,3% uzorak 16 |
39,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
31,3% uzorak 16 |
36,4% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
31,3% uzorak 16 |
33,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
31,3% uzorak 16 |
33,3% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
56,3% uzorak 16 |
42,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
56,3% uzorak 16 |
42,4% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
39,4% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
39,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
39,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
39,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
39,4% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
39,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
43,8% uzorak 16 |
36,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
43,8% uzorak 16 |
36,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
31,3% uzorak 16 |
30,3% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
30,3% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
30,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
30,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
30,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
30,3% |
Nerešeno X Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
27,3% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
27,3% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
37,5% uzorak 16 |
30,3% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
24,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
24,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
24,2% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
33,3% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
27,3% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
24,2% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
24,2% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
24,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
24,2% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
24,2% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
24,2% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
21,2% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
21,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
33,3% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
50,0% uzorak 16 |
33,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
43,8% uzorak 16 |
30,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
43,8% uzorak 16 |
30,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
43,8% uzorak 16 |
30,3% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
37,5% uzorak 16 |
27,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
31,3% uzorak 16 |
24,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
21,2% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
21,2% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
18,2% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
18,2% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
18,2% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
18,2% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
12,5% uzorak 16 |
24,2% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
12,5% uzorak 16 |
24,2% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
12,5% uzorak 16 |
24,2% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
12,5% uzorak 16 |
21,2% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
29,4% uzorak 17 |
12,5% uzorak 16 |
21,2% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
29,4% uzorak 17 |
12,5% uzorak 16 |
21,2% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
12,5% uzorak 16 |
21,2% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
12,5% uzorak 16 |
21,2% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
23,5% uzorak 17 |
12,5% uzorak 16 |
18,2% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
12,5% uzorak 16 |
15,2% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
37,5% uzorak 16 |
24,2% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
37,5% uzorak 16 |
24,2% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
31,3% uzorak 16 |
21,2% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
31,3% uzorak 16 |
21,2% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
18,2% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
18,2% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
18,2% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
25,0% uzorak 16 |
18,2% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
15,1% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
15,1% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
15,1% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
6,3% uzorak 16 |
18,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
6,3% uzorak 16 |
18,2% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
6,3% uzorak 16 |
18,2% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
6,3% uzorak 16 |
12,1% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
6,3% uzorak 16 |
9,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
6,3% uzorak 16 |
9,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
6,3% uzorak 16 |
9,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
6,3% uzorak 16 |
9,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
5,9% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
12,1% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 17 |
18,8% uzorak 16 |
9,1% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 17 |
12,5% uzorak 16 |
6,1% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Gwangju FC
Formacija: 4-4-2 · Trener: Jeong-kyu Lee
Startna postava 11
23Kim Dong-HwaG
22Kwon Sung-YunD
39Min Sang-GiD
4T. van GrunsvenD
3Lee Min-KiD
40Shin Chang-MooM
10Choi Kyoung-RokM
14Yu Je-HoM
9Ha Seung-UnM
50A. Ba LouaF
18J. IredaleF
Klupa 9
37Ri Yong-jikM
33Park Won-JaeD
17Joao PedroD
6Ahn Young-KyuD
8Ju Se-JongM
70Kim Woo-jinM
88Moon Min-seoM
11H. FridjonssonF
1K. Kyeong-Min

Ulsan Hyundai FC
Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Hyun-seok Kim
Startna postava 11
21Jo Hyeon-WooG
96Choi Seok-HyunD
15Jung Seung-HyunD
19Kim Young-GwonD
26Cho Hyun-TaekD
6D. BojanicM
55T. Oude KotteM
33Jang Si-YoungM
10Lee Dong-GyeongM
11Erick FariasM
99Yago CarielloF
Klupa 9
1Choi Ju-hoG
66M. TrojakD
2Yoon Jong-GyuD
17Kang Sang-WooD
28Lee Jae-IkD
24Lee Gyu-SeongM
14Lee Jin-HyunM
72Baek In-WooM
8H. LeeM
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
