Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Heilongjiang Lava Spring
0P 2N 3I
13. mesto · 24 bodova
Forma · Guangzhou E-Power
3P 2N 0I
1. mesto · 60 bodova
Golovi · Over 1.5
85% vs 85%
BTTS 85% / 77% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 1
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Gost - 1+ gol

Heilongjiang Lava Spring 92,3% · Guangzhou E-Power 92,3%
92,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 13
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 11
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:3
Poluvreme
0:2
Stadion
Dingnan Football Youth Training Center
Grad
Dingnan

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Heilongjiang Lava Spring
13. mesto · 24 bodova
Guangzhou E-Power
1. mesto · 60 bodova
Utakmica Heilongjiang Lava Spring - Guangzhou E-Power donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja League One, China.
14'
Guangzhou E-Power
A. Tudorie
Gol · O. Camara
29'
Guangzhou E-Power
Hou Yu
Gol · A. Tudorie
33'
Heilongjiang Lava Spring
Erikys
Žuti karton · Foul
46'
Heilongjiang Lava Spring
Tang Shi
Izmena · Chen Po-Liang
52'
Heilongjiang Lava Spring
Li Zhi
Žuti karton · Foul
64'
Heilongjiang Lava Spring
Zhu Jiaxuan
Izmena · Fan Bojian
64'
Heilongjiang Lava Spring
M. Palacios
Izmena · M. Petrov
68'
Guangzhou E-Power
Wang Chien-Ming
Žuti karton · Diving
70'
Heilongjiang Lava Spring
Hao Yucheng
Izmena · Cheng Yetong
70'
Guangzhou E-Power
Wang Chien-Ming
Izmena · Xiao Kun
70'
Guangzhou E-Power
J. Wang
Izmena · H. Wang
76'
Heilongjiang Lava Spring
Han Yuchen
Izmena · Zhang Zimin
80'
Guangzhou E-Power
Hou Yu
Izmena · Cai Haochang
80'
Guangzhou E-Power
Yang Hao
Izmena · Gao Huaze
84'
Guangzhou E-Power
Han Xuan
Izmena · Jiang Jihong
88'
Guangzhou E-Power
A. Tudorie
Gol · H. Wang
90'
Heilongjiang Lava Spring
Erikys
Gol

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Heilongjiang Lava Spring

League One · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 5 8 38,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 11 2 84,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Guangzhou E-Power

League One · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno
X Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
1 0 1 0,0% 0,0%
0/1
0,0%
0/1
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
1 1 0 100,0% 100,0%
1/1
100,0%
1/1
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Heilongjiang Lava Spring kod kuće · Guangzhou E-Power u gostima · League One 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Gost - 1+ gol
92,3%
Heilongjiang Lava Spring 92,3% (13) · Guangzhou E-Power 92,3% (13)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
88,5%
Heilongjiang Lava Spring 84,6% (13) · Guangzhou E-Power 92,3% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
84,6%
Heilongjiang Lava Spring 84,6% (13) · Guangzhou E-Power 84,6% (13)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
84,6%
Heilongjiang Lava Spring 84,6% (13) · Guangzhou E-Power 84,6% (13)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
84,6%
Heilongjiang Lava Spring 76,9% (13) · Guangzhou E-Power 92,3% (13)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
80,8%
Heilongjiang Lava Spring 84,6% (13) · Guangzhou E-Power 76,9% (13)
Bolji uzorak
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
76,9%
Heilongjiang Lava Spring 84,6% (13) · Guangzhou E-Power 69,2% (13)
Bolji uzorak
Oba tima daju gol - Da
76,9%
Heilongjiang Lava Spring 84,6% (13) · Guangzhou E-Power 69,2% (13)
Bolji uzorak
TipHeilongjiang Lava Spring
kod kuće
Guangzhou E-Power
u gostima
Zajednički trend
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 1
100,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 1
100,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
92,3%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
92,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
88,5%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
84,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
84,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
92,3%
uzorak 13
84,6%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
80,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
76,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
84,6%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
76,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
84,6%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
76,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
84,6%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
76,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
76,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
76,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
84,6%
uzorak 13
76,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
73,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
76,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
73,1%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
69,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
69,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
73,1%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
65,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
57,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
57,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
53,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
57,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
53,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
53,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
53,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
53,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
53,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
38,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
46,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
38,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
46,2%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
38,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
61,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
46,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
46,2%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
30,8%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
38,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
34,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
38,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
38,5%
Nerešeno
X Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
19,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
38,5%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
23,1%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
11,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
100,0%
uzorak 1
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
50,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
7,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
7,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
7,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
7,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
7,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
7,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
3,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
0,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
0,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
0,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
0,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
0,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
0,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 1
0,0%
uzorak 1
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Heilongjiang Lava Spring

Formacija: -
Startna postava 11
1Du Jia
34Hao Yucheng
27Wang Sihan
4Daciel
16Li Zhi
19Han Yuchen
7M. Palacios
6Zhu Jiaxuan
10Tang Shi
9Ma Chenghao
11Erikys
Klupa 12
24Yang Chen
31Xiao Yuanming
17Chen Po-Liang
28Cheng Yetong
8Zhang Zimin
25J. Gao
18Fan Bojian
37M. Petrov
30Ren Zening
33Yan Jiahao
41Li Jiarong
32Zhang Ruiqi

Guangzhou E-Power

Formacija: - · Trener: Feng Feng
Startna postava 11
22Xiao Jiaqi
17Yang Hao
16Liao Junjian
3Han Xuan
4Liu Langzhou
25Wang Chien-Ming
11Nikao
34Hou Yu
24J. Wang
7O. Camara
9A. Tudorie
Klupa 12
19Chen Junxu
29Wang Jingbin
26Ma Junliang
8Cai Haochang
27Gao Huaze
43Xiao Kun
15Deng Biao
18H. Wang
5Jiang Jihong
2Liu Bin
10Liang Xueming
38Xiao Yuhan

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.